Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Večer svima. Čitam komentate i vidim da je većina vas tužna jer vam test nije ništa pokazao. Ja bi Vam savjetovala da odete odmah ginekologu koji će vas poslati da vadite betu hcg koja je najtocniji test. Meni menstruacija kasni 2 mjeseca,grudi me bole što nikad nisu,sada vidim da imam bijeli iscjedak,svaku večer kada legnem imam bolove u donjem dijelu trbuha kao da će menstruacija doći ali nikako. Danas sam bila kod ginekologa,zagledao se u neku točku ali nije bio siguran pa je dao uputnicu za vađenje bete hcg i rekao da je to najtočniji test i da ako jesam trudna,da mi ni jedan test neće pokazati jer mi se hormoni.vjerojatno pre sporo luče. Tako da ne bacate novce na svakojake testove,najbolje otići ginekologu da provjerite :)


    Ne bi se slozila. Trakice koje san ja koristila kostaju 13 kn i pokazale su pozitivno 5 dana od izostanka mjesecnice.. ja betu uopce nisan vadila.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Dalmatinka

    Hrabrica

    Gitta

    Zatvor i nizak tlak i jesu simptomi trudnoće, kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu. Sretno!!

    Hvala od srca! Napravit cu ga al kad vidim koliko divnih ljudi ima a muce se mjesecima/godinama da dobiju bebaca, djeluje mi skoro pa nevjerojatno da bi nama uspjelo od prve :/ Nis testic kroz koji dan i veeeelika zelja da dobijemo svoj prvi plusic :))))

    Ne mora ti to nista znacit i mi smo uspili iz prvog pokusaja :) inace sta se tice simptoma, moj savjet ti je da ne guglas i ne citas nista. Svak ima neke svoje simptome jer sve smo mi razlicite. Ja recimo nisan imala probl sa zatvorom, bas suprotno. A tlak mi je na prva dva pregleda bia normalan. Al san imala sto drugih simptoma koje ti mozda nemas. simpromi nisu univerzalni i ne zamaraj se tim. Napravi test ako ti bude kasnilo 5, 6 dana i vidit ces. Meni je nakon 5 dana bila malo slabija crtica a dva dana nakon jasna debela crvena crta haha…to ti je najtocniji simptom 😊

    Ajme divno!! Cestitam!! :)))))) Stvarno je gust cut takvo iskustvo :))) Nadam se al evo za dva dana (ne)treba doc a trbuh je poceo boljet, tj ne bol nego vise pritisak kao da cu dobit svaki tren..A vidjet cemo sve..drzimo fige :)


    Hvala ;) nadam se pozitivnom ishodu.. Svakako javi :* sritnoo

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Bok zenske! 😋

    Imam jedno pitanjce.
    Naime, dragi i ja smo prosli mjesec radili na bebacu i sad bi trebala dobiti za 5 dana. Ciklus mi je 31 dan i najcudnije mi je od svega sto nemam niskakve simptome. Inace imam izrazen pms odmah nakon ovulacije, barem 10 dana prije nego sto trebam dobiti (nenormalne bolove u grudima i bradavicama, svaki mjesec), a sad nista ne osjecam. Cicke me ne bole ni najmanje, iscjedak je minimalan takodjer. 
    Zanima me jel itko imao takav “simptom” da nema simptoma. Ne znam sto da ocekujem jer me ovo zbunjuje. 

    Hvala na odgovoru!! 😍

  • Avatar Frau

    Frau

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Meni je jedini simptom bila Linea negra! Muž i ja smo si uspoređivali stomake i nije nam bilo jasno zašto ja imam tu crtu a on ne… 😂 Brzo nam je postao jasno 😂 

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Zanimljivo 😂 A jel si imala izrazeni pms inace? Meni je jedino to cudno. Sise oce da se rastrgnu a sad 0bodova 😝

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Kaxy

    Meni je jedini simptom bila Linea negra! Muž i ja smo si uspoređivali stomake i nije nam bilo jasno zašto ja imam tu crtu a on ne… 😂 Brzo nam je postao jasno 😂


    Zanimljivo 😂 A jel si imala izrazeni pms inace? Meni je jedino to cudno. Sise oce da se rastrgnu a sad 0bodova 😝

  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju… 

    Sto dalje? 👶💞😊

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala bebaa

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju…

    Sto dalje? 👶💞😊


    Kaj nije malo prerano za test? 😊 Meni tvoji simptomi fakat dobro zvuce, al trebas dobiti za 4-5 dana tek. Mozda i jesi trudna, al ti hcg nije dovoljno visok da ga test pokaze 🤗 Ja bi se na tvom mjestu strpila do nedjelje il jos bolje pricekala da  zakasni dan, dva pa onda test ponovila. Ja ti drzim fige i javi obavezno kad napravis sljedeci test Nadajmo se debelom ➕ !!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame i one koje ce tek postati pomozite.. imam pitanje. Prosli mjesec sam redovno svakih 28 dana dobila menstruaciju 9.5.. Nakon nje imala sam odnose u vrijeme plodnih dana, medutim odnosi bi stali tik pred partnerov zavrsetak. Tako smo uvijek radili pa i sada. No, iduca menstruacija mi je uranila punih tjedan dana. Ponovno sam dobila 29.5.. Rijetko kad da bi mi se tako nesto desilo. Bila je manje bolna i inace imam dosta jake, a ova je bila zacudujuce slabija. Nije da je bila nesto drugacija, osim sto je bila malo slabija i trajala je 6 dana. Zadnjih 5 dana osjecam bolove u donjem dijelu leda, pritisak u donjem dijelu trbuha i malo ostru bol na lijevoj strani. Vise prema lijevom jajniku. Jucer i danas ujutro sam imala blagu mucninu (nista strasno). Prsa su mi nadrazena ni to nije pretjerano, ali osjetim da nije uobicajeno kako inace bude.. Jucer sam otisla u ljekarnu i objasnila simptome, na sto mi gospoda rekla da je vjerojatno trudnoca i da je rano za raditi test, jer mi jos nije vrijeme za dobiti menstruaciju (tek 25.6.), ali da ipak napravim. Ja sam napravila i bio je negativan. Sto mi je sad za ciniti? Danas cak i vise osjecam te bolove nego prijasnjih dana, a test je negativan..

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ivana95.Zg

    Drage mame i one koje ce tek postati pomozite.. imam pitanje. Prosli mjesec sam redovno svakih 28 dana dobila menstruaciju 9.5.. Nakon nje imala sam odnose u vrijeme plodnih dana, medutim odnosi bi stali tik pred partnerov zavrsetak. Tako smo uvijek radili pa i sada. No, iduca menstruacija mi je uranila punih tjedan dana. Ponovno sam dobila 29.5.. Rijetko kad da bi mi se tako nesto desilo. Bila je manje bolna i inace imam dosta jake, a ova je bila zacudujuce slabija. Nije da je bila nesto drugacija, osim sto je bila malo slabija i trajala je 6 dana. Zadnjih 5 dana osjecam bolove u donjem dijelu leda, pritisak u donjem dijelu trbuha i malo ostru bol na lijevoj strani. Vise prema lijevom jajniku. Jucer i danas ujutro sam imala blagu mucninu (nista strasno). Prsa su mi nadrazena ni to nije pretjerano, ali osjetim da nije uobicajeno kako inace bude.. Jucer sam otisla u ljekarnu i objasnila simptome, na sto mi gospoda rekla da je vjerojatno trudnoca i da je rano za raditi test, jer mi jos nije vrijeme za dobiti menstruaciju (tek 25.6.), ali da ipak napravim. Ja sam napravila i bio je negativan. Sto mi je sad za ciniti? Danas cak i vise osjecam te bolove nego prijasnjih dana, a test je negativan..

    Moje je misljenje da nisi trudna. Proslu mjesecnicu si imala i kakva god da bila, trajala je 6 dana. A sad ti jos ni ne kasni, a vec si radila test. Imas ni manje ni vise nego 9 dana do iduce M i ako ti zakasni koji dan, onda napravi test.
    Sretno :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.