Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bok curke, 
    Evo javljam se ponovno. Simptomi jos uvijek prisutni. Dobila sam 4 dana ranije, na pocetku je bilo crveno i sluzavo krvarenje, dok je na kraju 4og dana bilo smedje. Krvarenje je bilo puno slabije nego inace. Prvi dan sam osjecala lagane bolove ko menstrualne dok sam drugi dan imala uzasne bolove i onda su odjednom prestali. Krvarenje je prestalo u nedjelju, jucer sam radila test koji je opet bio negativan :( kod ginica idem sljedeci ponedjeljak na ultrazvuk… Nadam se da ce potvrdit malog andjela u mom trbuscicu 😌

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala bebaa

    Bok curke,
    Evo javljam se ponovno. Simptomi jos uvijek prisutni. Dobila sam 4 dana ranije, na pocetku je bilo crveno i sluzavo krvarenje, dok je na kraju 4og dana bilo smedje. Krvarenje je bilo puno slabije nego inace. Prvi dan sam osjecala lagane bolove ko menstrualne dok sam drugi dan imala uzasne bolove i onda su odjednom prestali. Krvarenje je prestalo u nedjelju, jucer sam radila test koji je opet bio negativan :( kod ginica idem sljedeci ponedjeljak na ultrazvuk… Nadam se da ce potvrdit malog andjela u mom trbuscicu 😌


    Drzimo 🤞🏻 da je ❤️ 
    Meni kasni vec par dana 😳 Bas sam gledala zadnje cikluse od sijecnja i sve mi se nesto vrtilo da mi je ciklus u biti bio oko 28,29 dana. Rijetko kad sa odstupanjem max do 33dana. 
    Danas je 35 dan ciklusa. Cike me bole vec jedno tjedan dana, imala sam neke lagane bolove oko lijevog jajnika 3, 4 puta po 10ak sekundi u dane kad sam trebala dobiti M. I to me nekako drugacije boljelo nego inace. Nije ona menstrualna bol koju imam uvijek. I trajalo je jako kratko…I da, Imala sam vrtoglavicu prosli petak kad sam se digla za posao. Reko, ma mozda je nizak tlak. Iako se meni vrtoglavice pojave 3x godisnje. Ko ca ga znati 😊 
    Nemam pojma kaj da mislim. Mislila sam kupiti test sutra pa ga napraviti u cetvrtak ujutro. Al nekak mi zvuci predobro da bi bilo stvarno… ono, da nam je uspjelo iz prvog pokusaja 😋 Hmmm…

  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Bok curke,
    Evo javljam se ponovno. Simptomi jos uvijek prisutni. Dobila sam 4 dana ranije, na pocetku je bilo crveno i sluzavo krvarenje, dok je na kraju 4og dana bilo smedje. Krvarenje je bilo puno slabije nego inace. Prvi dan sam osjecala lagane bolove ko menstrualne dok sam drugi dan imala uzasne bolove i onda su odjednom prestali. Krvarenje je prestalo u nedjelju, jucer sam radila test koji je opet bio negativan :( kod ginica idem sljedeci ponedjeljak na ultrazvuk… Nadam se da ce potvrdit malog andjela u mom trbuscicu 😌

    Drzimo 🤞🏻 da je ❤️
    Meni kasni vec par dana 😳 Bas sam gledala zadnje cikluse od sijecnja i sve mi se nesto vrtilo da mi je ciklus u biti bio oko 28,29 dana. Rijetko kad sa odstupanjem max do 33dana.
    Danas je 35 dan ciklusa. Cike me bole vec jedno tjedan dana, imala sam neke lagane bolove oko lijevog jajnika 3, 4 puta po 10ak sekundi u dane kad sam trebala dobiti M. I to me nekako drugacije boljelo nego inace. Nije ona menstrualna bol koju imam uvijek. I trajalo je jako kratko…I da, Imala sam vrtoglavicu prosli petak kad sam se digla za posao. Reko, ma mozda je nizak tlak. Iako se meni vrtoglavice pojave 3x godisnje. Ko ca ga znati 😊
    Nemam pojma kaj da mislim. Mislila sam kupiti test sutra pa ga napraviti u cetvrtak ujutro. Al nekak mi zvuci predobro da bi bilo stvarno… ono, da nam je uspjelo iz prvog pokusaja 😋 Hmmm…


    Hvala!! 
    Cisto moguce da vam je uspjelo!!! Odmah javi cim test napravis, tako sam uzbuđena zbog tebe… Jedva cekam :)))) drzim figeeee:) 

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala bebaa

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Bok curke,
    Evo javljam se ponovno. Simptomi jos uvijek prisutni. Dobila sam 4 dana ranije, na pocetku je bilo crveno i sluzavo krvarenje, dok je na kraju 4og dana bilo smedje. Krvarenje je bilo puno slabije nego inace. Prvi dan sam osjecala lagane bolove ko menstrualne dok sam drugi dan imala uzasne bolove i onda su odjednom prestali. Krvarenje je prestalo u nedjelju, jucer sam radila test koji je opet bio negativan :( kod ginica idem sljedeci ponedjeljak na ultrazvuk… Nadam se da ce potvrdit malog andjela u mom trbuscicu 😌

    Drzimo 🤞🏻 da je ❤️
    Meni kasni vec par dana 😳 Bas sam gledala zadnje cikluse od sijecnja i sve mi se nesto vrtilo da mi je ciklus u biti bio oko 28,29 dana. Rijetko kad sa odstupanjem max do 33dana.
    Danas je 35 dan ciklusa. Cike me bole vec jedno tjedan dana, imala sam neke lagane bolove oko lijevog jajnika 3, 4 puta po 10ak sekundi u dane kad sam trebala dobiti M. I to me nekako drugacije boljelo nego inace. Nije ona menstrualna bol koju imam uvijek. I trajalo je jako kratko…I da, Imala sam vrtoglavicu prosli petak kad sam se digla za posao. Reko, ma mozda je nizak tlak. Iako se meni vrtoglavice pojave 3x godisnje. Ko ca ga znati 😊
    Nemam pojma kaj da mislim. Mislila sam kupiti test sutra pa ga napraviti u cetvrtak ujutro. Al nekak mi zvuci predobro da bi bilo stvarno… ono, da nam je uspjelo iz prvog pokusaja 😋 Hmmm…

    Hvala!!
    Cisto moguce da vam je uspjelo!!! Odmah javi cim test napravis, tako sam uzbuđena zbog tebe… Jedva cekam :)))) drzim figeeee:)


    Joj hvala ti draga!!! 😍😍😍 javim naravno ako je i ako nije! 😊 Nadam se da cemo se obadvije uskoro veseliti plusicima 😊 Ako ne ovaj mjesec, onda iduci 🤗

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Piskila sam sad na test i pokazao se nekakav slabasni plusic 😊 Jos ne vjerujem dok to ne bude podebljani plus, iako pise u uputama i po svim forumima da nije bitno kakav je.
    Kaj to znaci da sma trudna? 😋

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu
    Ovako to izgleda :)
    Ovako to izgleda :)
  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Piskila sam sad na test i pokazao se nekakav slabasni plusic 😊 Jos ne vjerujem dok to ne bude podebljani plus, iako pise u uputama i po svim forumima da nije bitno kakav je.
    Kaj to znaci da sma trudna? 😋


    Cestitkeeeeeeeee!!!!! Znala sam da ce biti plusicc❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Čestitke i od mene :) i ja se nadam aBd plusicu…prosli mjesec mi kasnilo 5 dana a sad cekam taj famozni 25 pa cemo vidjeti……

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [klokanica.24sata.hr]Christeen3107, čestitke! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nista cure, dobila ko za vragu vjesticu danas…10 dana je kansila, dva testa pozitivna i danas dobijem. Ocito je bila biokemijska 😔 Dosla na more i paf iznenadjenje. A nista, vise srece drugi put ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.