Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Koliko dana brojis od ovulacije ?

  • kammy5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    25 dana

    Neshva01

    Koliko dana brojis od ovulacije ?


  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Karmen Zadravec

    25 dana

    Neshva01

    Koliko dana brojis od ovulacije ?


    Mozda ti samo hormoni podivljali. Mislim da bi trudnoca vec bila vidljiva na testu.

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,ako je neko imao slicna iskustva znacilo bi mi puno da napise.Prosli mesec sam pocela piti Erolut tablete (Dydrogesterone) ne znam jel ima kod nas i da li ih je ikad iko koristio  ja zivim u Finskoj pa mj je ginekologica dala te tablete mislim da je to isto sto i Duphaston ili Dabroston,uglavnom doktorica je rekla da nakon 2-3dana sto prestanem piti tablete (a pijem ih od 15-25 dana ciklusa,znaci 10 dana) daesecnica treba doci medjutim prosli mesec mesecnica je dosla 7dan nakon sto sam prestala piti tablete,ovaj mesec evo vec dve nedelje je proslo od tableta i jos nista,da napomenem da radimo na bebi vise od godinu dana,stomak boli vec duze vreme ali ne stalno nekad jaci nekad slabiji bol,noge jako i ledja povremeno,a grudi da ne spominjem uzas svako pomeranje smeta,i da zgaravica pogotovo pred spavanje i stalno bih jela,mucnine nista..ne zelim uraditi test jos jer me strah negativnog rezultata..svako misljenje dobro doslo,hvala!

  • Paulina012

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz žene, imam situaciju. 
    Zadnja mjesečnica bila mi je 15.6., 19.6. na zadnji dan sam imala nezaštićeni odnos i partner je svršio u mene. U vrijeme plodnih dana smo koristili zaštitu,a mimo plodnih dana “vadi ” metodu koja nije sigurna, znam. Trebala sam dobiti 14.7., no još uvijek nisam. Napravila sam cyclotest  16.7. poslije podne i bio je negativan, ali od mjesečnice ni M. 
    Ne znam je li bitno da sam 23.6. bila na uzv i sve je u redu, tad je endometrij bio 8mm debljine. Uvijek dobivam redovito, max dan dva kašnjenja, ali rijetko se i to desi. Imam bol u grudima, koju imam inače u PMSu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pricekaj jos koji dan. Mozda zbog stresa kasni ;) meni se ciklis sa 28 pomaknuo na 30/31 dan . 

  • Paulina012

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Neshva01

    Pricekaj jos koji dan. Mozda zbog stresa kasni ;) meni se ciklis sa 28 pomaknuo na 30/31 dan .


    Morat cu. A ovih zadnjih mjesec dana sam stvarno bila pod stresom u vezi posla , možda je to uzrok. Trenutno nemamo bebu u planu pa me, ukoliko je trudnoća u pitanju, to još dodatno plaši i stresira. Nadam se da će doći :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Paulina012

    Neshva01

    Pricekaj jos koji dan. Mozda zbog stresa kasni ;) meni se ciklis sa 28 pomaknuo na 30/31 dan .

    Morat cu. A ovih zadnjih mjesec dana sam stvarno bila pod stresom u vezi posla , možda je to uzrok. Trenutno nemamo bebu u planu pa me, ukoliko je trudnoća u pitanju, to još dodatno plaši i stresira. Nadam se da će doći :)


    Opusti se i cekaj. Nervoza ce samo odgodit m ;)))))))

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce mame :))
     Moze pitanjce jedno? Dakle, menga mi kasni 5 dana i napravila sam dva testa oba su pozitivna :DD… Je li normalno da me trbuh jos uvijek boli kao da cu dobit mengu na trenutke i jace i bole me leda u donjem dijelu.. To je sve od mojih simptoma. Sta vi kazete?

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Normalno je, mene je bas bolio sigurno do nekog 9tt a do 12 slabije ali sam osjetila

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.