Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • annmarie

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    Zadnja M je bila 14.5. Dragi i ja smo imali odnose prije i za vrijeme plodnih dana. Obicno mi PMS krene tocno tjedan dana prije M, ovaj puta traje skoro 2 tjedna i puno je izrazeniji nego inace. Grudi su me isto tako rano pocele jako boljeti, zaokruzile se i poprilicno su napete i tvrde. On kaze da su vidno vece (obzirom da nisam bas obdarena gore 😂), a i kao da su malo tamnije. Zadnjih 10 dana svaku vecer mjerim temp i krece se uglavnom oko 37.1, max je bila 37.4. Zadnjih tjedan dana imam nelagodu u donjem dijelu trbuha, pa malo probada oko jajnika, pa neka cudna dogadanja (sto nikad nije slucaj pred M). Mucnine nemam, piskim malo vise, ali i pijem vise tekucine nego inace jer me cesce vuce neka zed. Radila sam dva testa, 5 dana prije ocekivane M i dan prije (trebala je doci jucer 13.6.) i oba su pokazala -. M nije dosla, a danas sam uocila blijedo ruzicasti iscjedak. Stavila ulozak, mislim si evo je, no krvi nema, nego tu i tamo taj iscjedak. Inace imam jako bolne M, sada ne osjecam nikakve bolove, osim nelagode i “kruljenja” u trbuhu.
    Ovo je prvi puta da se ovako osjecam, dobro poznajem svoj ciklus i M je uvijek tocna u dan. Dragi i ja bi stvarno voljeli bebicu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Kaxy

    Meni je jedini simptom bila Linea negra! Muž i ja smo si uspoređivali stomake i nije nam bilo jasno zašto ja imam tu crtu a on ne… 😂 Brzo nam je postao jasno 😂


    Pa kad si onda saznala da si trudna? S obzirom da se linea negra pojavljuje pri sredini trudnoce?

  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju…

    Sto dalje? 👶💞😊

    Kaj nije malo prerano za test? 😊 Meni tvoji simptomi fakat dobro zvuce, al trebas dobiti za 4-5 dana tek. Mozda i jesi trudna, al ti hcg nije dovoljno visok da ga test pokaze 🤗 Ja bi se na tvom mjestu strpila do nedjelje il jos bolje pricekala da zakasni dan, dva pa onda test ponovila. Ja ti drzim fige i javi obavezno kad napravis sljedeci testNadajmo se debelom ➕ !!!


    Procurila danas ujutro 😟😢

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu


    Mala bebaa

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju…

    Sto dalje? 👶💞😊

    Kaj nije malo prerano za test? 😊 Meni tvoji simptomi fakat dobro zvuce, al trebas dobiti za 4-5 dana tek. Mozda i jesi trudna, al ti hcg nije dovoljno visok da ga test pokaze 🤗 Ja bi se na tvom mjestu strpila do nedjelje il jos bolje pricekala da zakasni dan, dva pa onda test ponovila. Ja ti drzim fige i javi obavezno kad napravis sljedeci testNadajmo se debelom ➕ !!!

    Procurila danas ujutro 😟😢


    A joj bas mi je zao 😔 Nema druge nego bacit se na posao iduci mjesec 🤗 Ja jos cekam da vidim hoce li vjestica stici. Trebam dobiti za 2 dana… danas me dva puta zabolilo na nekih 15,20 sekundi dole u maternici, oko jajnika. Bol slicna menstrualnoj al je kratko trajalo pa ne znam jel to menga na vratima il nesto drugo 😳 

  • Avatar Micicaaa

    Micicaaa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju…

    Sto dalje? 👶💞😊

    Kaj nije malo prerano za test? 😊 Meni tvoji simptomi fakat dobro zvuce, al trebas dobiti za 4-5 dana tek. Mozda i jesi trudna, al ti hcg nije dovoljno visok da ga test pokaze 🤗 Ja bi se na tvom mjestu strpila do nedjelje il jos bolje pricekala da zakasni dan, dva pa onda test ponovila. Ja ti drzim fige i javi obavezno kad napravis sljedeci testNadajmo se debelom ➕ !!!

    Procurila danas ujutro 😟😢

    A joj bas mi je zao 😔 Nema druge nego bacit se na posao iduci mjesec 🤗 Ja jos cekam da vidim hoce li vjestica stici. Trebam dobiti za 2 dana… danas me dva puta zabolilo na nekih 15,20 sekundi dole u maternici, oko jajnika. Bol slicna menstrualnoj al je kratko trajalo pa ne znam jel to menga na vratima il nesto drugo 😳


    Drzim figeeee 😍

    19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala bebaa

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Christeen3107

    Mala bebaa

    Pozz curke:)
    Evo moje price. Imam redovnu M, ovulacija mi je bila 4.6., a 2 dana prije ovulacije imali smo nezasticeni odnos. Protekla 2 tjedna imam mucnine koju znaju trajat citav dan, nekoliko puta sam i povracala, stalno mi se vrti i spava, a prsa bole ko luda od ramena do bradavica koje bole na dodir, a inace me bolje par dana prije M. Danas sam primijetila da imam i izrazene zile na njima sto mi se nikad nije ni desilo, cak u zadnja dva dana cesce idem piskit hah. Danas ujutro radila sam test koji je bio negativan, a trebala bi procurit u nedjelju…

    Sto dalje? 👶💞😊

    Kaj nije malo prerano za test? 😊 Meni tvoji simptomi fakat dobro zvuce, al trebas dobiti za 4-5 dana tek. Mozda i jesi trudna, al ti hcg nije dovoljno visok da ga test pokaze 🤗 Ja bi se na tvom mjestu strpila do nedjelje il jos bolje pricekala da zakasni dan, dva pa onda test ponovila. Ja ti drzim fige i javi obavezno kad napravis sljedeci testNadajmo se debelom ➕ !!!

    Procurila danas ujutro 😟😢

    A joj bas mi je zao 😔 Nema druge nego bacit se na posao iduci mjesec 🤗 Ja jos cekam da vidim hoce li vjestica stici. Trebam dobiti za 2 dana… danas me dva puta zabolilo na nekih 15,20 sekundi dole u maternici, oko jajnika. Bol slicna menstrualnoj al je kratko trajalo pa ne znam jel to menga na vratima il nesto drugo 😳

    Drzim figeeee 😍

    Hvala!!! 😍

  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke.

    I ja se pridružujem malo.
    Ja i dragi bi voljeli bebača, Ukratko, dosta dugo sam pila pilule, prestala sam ih piti u 4mj i stvari su mi stigle u dan kao da sam ih pila, 15.05. (tu smo se malo pazili a malo ne).
    Druge su mi trebale doći 10.06. (iako nakon prestanka pilula nikad to nije točno) ali evo još uvijek ne dolaze.Tu se nismo pazili
    Nemam nikakve simptome baš. Nit me bole grudi ni ništa. Da li postoji mogućnost ili čekamo stvari?

    [lilypie.com]

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    tommy_girl

    Pozdrav curke.

    I ja se pridružujem malo.
    Ja i dragi bi voljeli bebača, Ukratko, dosta dugo sam pila pilule, prestala sam ih piti u 4mj i stvari su mi stigle u dan kao da sam ih pila, 15.05. (tu smo se malo pazili a malo ne).
    Druge su mi trebale doći 10.06. (iako nakon prestanka pilula nikad to nije točno) ali evo još uvijek ne dolaze.Tu se nismo pazili
    Nemam nikakve simptome baš. Nit me bole grudi ni ništa. Da li postoji mogućnost ili čekamo stvari?


    Ja koliko znam, menga nije redovita nakon pilula jos nekoliko mjeseci…tak da pricekaj jos malo il napravi test ak sumnjas na T :)

  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pa zato kažem da, pričekat ću još vikend pa u pon radit ako ne dođe do tad

    [lilypie.com]

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    tommy_girl

    Pa zato kažem da, pričekat ću još vikend pa u pon radit ako ne dođe do tad


    Sretno! 😋

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.