Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Eto mene opet. Sve menst. Uredne 28 dana, prosli mj 31 dan , ovaj mj. (Danas 28mi trebala doc, nema je ) cekam do 31… ako je ni tad ne bude… fešta 😂😂😂

  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Evo da se ja javim.
    Meni je test u pon pokazao negativno, ali me tek u srijedu počele bolit cicke tj bradavice, pretpostavljam da ću dobiti za koji dan ://

    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Kod mene ovaj mjesec opet vjestica dosla 2 dana ranije :-\ :'( :'( :'(

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Zdravo Neshva01  da li ima kod tebe novine..ima li kod ostalihe zenica kakve novine :) vala vrijeme je da se svaka od nas obraduje aBd sa tim + :*

  • mm29

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav..ne znam gdje bi se prvo obratila. Uglavnom kasni mi tjedan dana i taman kad je trebala doci osjetila sam bol u trbuhu i grudima kao i inace ali nije dosla. Prva dva dana nisam bila zabrinuta ali nadalje da.. Jucer mi se pojavio rozi iscjedak..i kad se obrisem..ali dana krv. I to dosta..ne znam jel se samo ciklus poremetio ili je nesto drugo. Jel imao tko slicnih iskustva? 

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Mm 29 tako se meni u maju desilo 9 dana kasnila i dobijem,evó sad u junu 2 dana ranije došla i trajalo 3 dana slaba bila,a inace 5 dana traje.u petak sad narucena sam kod ginek.pa vidjet cemo sta ce reci,a trazit cu mu vitamine ili sta mi vec on da.:-)

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Žene sta ima,ima li novine….? Ja pocela folacin piti gin.mi prop.2 kutije..ostalo uredu sve sto se jajnika tice,papa test ce biti polovinom augusta gotov:) sretno nam bilo :*

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    mimica9113

    Žene sta ima,ima li novine….? Ja pocela folacin piti gin.mi prop.2 kutije..ostalo uredu sve sto se jajnika tice,papa test ce biti polovinom augusta gotov:) sretno nam bilo :*


    Hej. Evo, nista jos u trudnoce. Valjda se slabo trudimo uz sve obveze. Meni se ciklus kroz pomaknuo.. Vise ni ne pratim nista 😂 Izludila bi da u svemu nađem simptome. Oćito , kad bude vrijeme znat ćemo 😂 Imala sam neke cistice , to je oslo pa cemo vidit… sad ne znam dali cu dobit M 28 dana ciklusa ili 30/31 :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    mm29

    Lijep pozdrav..ne znam gdje bi se prvo obratila. Uglavnom kasni mi tjedan dana i taman kad je trebala doci osjetila sam bol u trbuhu i grudima kao i inace ali nije dosla. Prva dva dana nisam bila zabrinuta ali nadalje da.. Jucer mi se pojavio rozi iscjedak..i kad se obrisem..ali dana krv. I to dosta..ne znam jel se samo ciklus poremetio ili je nesto drugo. Jel imao tko slicnih iskustva?


    Mozda implatacijsko 

  • DudePerfect

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Moja cura i ja smo bili pod tusem te me oralno zadovoljavala. Ja sam joj svrsio na sise te smo se nakon toga otusirali. Mene zanima jel moguce da je ona trudna jer joj je nekako sprema usla u vaginu dog se tusirala posto je osjetila na bedrima nesto sluzavo (sperma). Molim pomoc 😖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.