Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Vjerujem da je moguce. Tako ja nisam nikada mogla pomisliti da je i stalno curenje nosa simptom trudnoce. Nos mi curi vec 3 tjedna svakodnevno kao kada sam prehladjena, a nisam. Hormoni valjda sve poremete…

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Daan,
    Evo jos jedne zene s nedoumicama 😃
    O sam imala 2.03 prateci po trakicama i ja i m smo bili vrlo aktivni u to vrijeme. Znam da je prerano za ikakve simptome ali mene grudi ubijaju, od plodnih dana me nisu prestale bolit, ali toliko da se navecer ustanem iz kreveta od boli pa se otusiram hladnom vodom da mi pomogne. Inace imam vene na grudima al sad au se pojavile i neke nove . nista preizrazeno al ako se obuce deklote vidile bi se. Bole me i bradavice ma dodir al ova strana od pazuha me doslovno rastura. Znam da moze bit znak pms al ovako jako mi jos nikad nije bilo. E da i ciklus mi traje 33 dana,tako da bi m trebala odnosno ne trebala dobit tek 20.03. Osim toga nemam nikakvih drugih simptoma osim da me u podruvju oko pupka i jajnika zna zabolit al vise neka tupa bol. I kao osjecaj da moram na wc(ona druga stvar😂) i onda kad dodem na wc nista od toga. Oprostite na dugom postu al eto ako ko moze pomoc slicnim iskustvom,i naravno zelim vam svima sta prije plusice😃

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    maca1510

    Daan,
    Evo jos jedne zene s nedoumicama 😃
    O sam imala 2.03 prateci po trakicama i ja i m smo bili vrlo aktivni u to vrijeme. Znam da je prerano za ikakve simptome ali mene grudi ubijaju, od plodnih dana me nisu prestale bolit, ali toliko da se navecer ustanem iz kreveta od boli pa se otusiram hladnom vodom da mi pomogne. Inace imam vene na grudima al sad au se pojavile i neke nove . nista preizrazeno al ako se obuce deklote vidile bi se. Bole me i bradavice ma dodir al ova strana od pazuha me doslovno rastura. Znam da moze bit znak pms al ovako jako mi jos nikad nije bilo. E da i ciklus mi traje 33 dana,tako da bi m trebala odnosno ne trebala dobit tek 20.03. Osim toga nemam nikakvih drugih simptoma osim da me u podruvju oko pupka i jajnika zna zabolit al vise neka tupa bol. I kao osjecaj da moram na wc(ona druga stvar😂) i onda kad dodem na wc nista od toga. Oprostite na dugom postu al eto ako ko moze pomoc slicnim iskustvom,i naravno zelim vam svima sta prije plusice😃


    Dal si trudna ili ne, test ce pokazat 20.3. I ja ti od srca zelim jedan ooogroman + na testu. 
    Ovako mene je trudnoca ful iznenadila jer smo htjeli dijete al nije da smo se bas bacali na rad u plodnim danima, nego sta bude bude :) sad cu ti napisat sve kako sam otkrila i kako su mi simptomi isli iz tjedana u tjedan.
    Trebala sam dobit u petak al tad smo se bas vracali sa puta i kad nisam dobila u petak rekla sam ma to mi je 100% od puta i stresa i svega. U sub sam se probudila malaksala i sa temp 37.5. Cijeli vikend u krevetu sam se osjecala nit vam ni tam. Uvjerena sam bila da cu dobiti, svi simptomi pmsa su mi bili tu i ni po cemu drugom nisam pomislila na trudnocu. Kad sam napokon nadosla ksebi, bio je utorak i ja sam skuzila da mi kasni 4 dana i bezveze napravila test. Na testu je pisalo citajte rezultate nakon 5 min, a meni se + pojavio nakon 5 sek :). 
    E tad su poceli simptomi 😂 
    pocelo je sa velikom boli u krizima, 
    pa grcevima kao da cu dobit svakog trena,
    Pa vrtoglavica,pa sam stojecki spavala i spavala,
    Pa uzasnom boli u bradavicama koje su boljele jedno 10ak dana, onda je dosla zgaravica. I onda se sve to povuklo i smanjilo. I sada sam 12+3 tt i osim sto su mi grudi dosle iz prazne dvojke u punu dvojku i bole pod pazusima i ne mogu se namjestit u krevetu nikako, ne bi ni znala da sam trudna. :) nadam se da sam bar malo pomogla da vidis kako i sta. Al zapamti kod svake zene je drugacije, ja sam samo napisala kako je meni prva 3 mj. ;)


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    I_me



    Dal si trudna ili ne, test ce pokazat 20.3. I ja ti od srca zelim jedan ooogroman + na testu.
    Ovako mene je trudnoca ful iznenadila jer smo htjeli dijete al nije da smo se bas bacali na rad u plodnim danima, nego sta bude bude :) sad cu ti napisat sve kako sam otkrila i kako su mi simptomi isli iz tjedana u tjedan.
    Trebala sam dobit u petak al tad smo se bas vracali sa puta i kad nisam dobila u petak rekla sam ma to mi je 100% od puta i stresa i svega. U sub sam se probudila malaksala i sa temp 37.5. Cijeli vikend u krevetu sam se osjecala nit vam ni tam. Uvjerena sam bila da cu dobiti, svi simptomi pmsa su mi bili tu i ni po cemu drugom nisam pomislila na trudnocu. Kad sam napokon nadosla ksebi, bio je utorak i ja sam skuzila da mi kasni 4 dana i bezveze napravila test. Na testu je pisalo citajte rezultate nakon 5 min, a meni se + pojavio nakon 5 sek :).
    E tad su poceli simptomi 😂
    pocelo je sa velikom boli u krizima,
    pa grcevima kao da cu dobit svakog trena,
    Pa vrtoglavica,pa sam stojecki spavala i spavala,
    Pa uzasnom boli u bradavicama koje su boljele jedno 10ak dana, onda je dosla zgaravica. I onda se sve to povuklo i smanjilo. I sada sam 12+3 tt i osim sto su mi grudi dosle iz prazne dvojke u punu dvojku i bole pod pazusima i ne mogu se namjestit u krevetu nikako, ne bi ni znala da sam trudna. :) nadam se da sam bar malo pomogla da vidis kako i sta. Al zapamti kod svake zene je drugacije, ja sam samo napisala kako je meni prva 3 mj. ;)


    I da, sad sam se sjetila… prva 2 tj sam bila kakala ko luda, par puta dnevno 😂😂


  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Hvala puno ma odgovoru 😃😃 znam da je u svake zene drukcije i ne nadam se previse, bas iz razloga da nebi pocela umisljat simptome i poslije se razocaram😃 inace sam preveliki realist i svi me uvik zezaju kako uvik i kad je nesto pozitivno ja gledan kako moze i bit negativno😃 svakako cu pricekat do 20.03 pa vidit, al to za kakanje😂😂😂 ja inace patim od zatvora i idem na wc jednom u 5 dana a u zadnje vrijeme idem svaki dan😂😂 pa ako kazu da je trudnoca drugo stanje onda je ovo mozda to hahahahahahah,salim se 😂😂 svakako cu javit sta bude da bude 😃

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Da li neko ima simptom boli u trtici? 

    Naime bilo da lezim pa se ustanem, bilo da hodam boli me trtica 😳 Hodam ko po jajima .. boli me i kod saginjanja, oblacenja, navlacenja tenisica.. malo se razgibam pa je lakse, al ako npr legnem na ledja na 10 min jedva ustanem i jedva se krecem

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    P.s trudna sam 6 tjedana

  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Ja sam tek u 5 tjednu i imam vec problem sa spavanjem. Muka mi je od lezanja na boku, bilo lijevom ili desnom. Jucer sam pocela piti prenatal pa nema ostalih simptoma, bas se bolje osjecam. Takodjer sam pocela nakon obroka piti casu Donata Mg i nemam mucnine ni plinove kao proslih dana. 

    [lilypie.com]

  • Bobica17

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzz drage mame i buduce mamice
    Ne znam tacno da li ovo moje pitanje odgovara ovoj temi ali me jako interesuje sta bi moglo da bude.
    Naime, prije menstruacije sam imala klasicne simptome i bolove koji ukazuju na menstruaciju. Takoder je krenula redovno i trajala 3 dana, a zatim 2 dana nije bilo nista pa se pojavio svjetlo rozi iscjedak koji traje vec 2 dana. Imala sam odnose sa muzem 3 dana prije menstruacije. Jos da dodam da imam ucestalo mokrenje i ponekad mi se nesvijesti. Interesuje me drage moje da li postoji mogucnost da sam trudna? Unaprijed hvala

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Danas setam gradom i odjednom osjetim izljev i mislim se fak evo je dosla vjestica ali di bas sad kad sam u gradu i u svjetlim hlacama. Nista trc do ducana po uloske i u prvi kafic u wc,kad ono nije vjestica nego nekakav obilan bijeli iscjedak,kao da ponovno imam ovulaciju a bila mi je 3.03 jer sam pratila trakicama. Jel neko imao slicno iskusto, i da i dalje imam iscjedak,ne u tolikoj kolicini ali svakako moram imat dnevni ulozak

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.