Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozz  zenice evo ja ovaj mj ovulirala prirodno do prije samo s klomifenom.. 24tog bi mi trebala doci mjesecnica. E sad mene zanima dali je ijednoj od vas bio znak trudnoce mljecno bijeli iscjedak koji nema mirisa.. ja se prvi put susrecem s tim sad neznam jeli to znak trudnoce ili nesto drugo..pomagajte molim vas da se ne ponadam previse ako je to samo nesto drugo . Hvala vamm 😀😀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mila,
    Ja sam imala suncani iscjedak, zute boje, ali mislim da su neke cure pisale da su imale takav iscjedak u ranoj T.
    Kako kod.koga.

    [lilypie.com]

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mono1111 hvala na odgovoru..  ovulacija mi je bila 14stog a to je jedina promjena na mom tijelu nemam ni bolne grudi ni mucnine  ni nista sto bi mogla vezati s trudnocom jedino se taj iscjedak pojavio mljecne boje.. posto mi je ovulacija bila ima 6 dana neznam ni jeli rano za drugo simptome sto ti mislis? ☺☺

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mila,
    Meni je osobno to prerano za simptome, doduse, ja nisam ni imala neke posebne prije testa, suncani iscjedak taj, bolne ali ne bas jako grudi, piskila sam mozda cesce ali inace imam problema s tim…nazalost ni jedna moja T.nije dobro zavrsila pa mozda ja nisam bas mjerodavna ali recimo kod druge T kad.je sve sigurni bilo ok to su mi bili simptomi, i neopisiva zelja za mozzarellom, nista slatko nisam mogla pojesti, i jaka vrucina, stalno mi je bilo vruce a inace sam uvijek zimogrozna.

    [lilypie.com]

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mono nadam se da ces i ti ugledati opet plusic drzim fige za sve nas. ja se nadam da nece doci crvenkapica ovaj mj i da je tu mojim mukama kraj..  ali muci me sad ovo ,ako sam dobila mjesecnicu 24tog a ovulavija bila tek 14stog. e sad bi opet trebala dobiti 24 tog jeli mozda postoji mogucnost da ce mi kasniti samo zbog toga jer ce od ovulacije proci samo 10 dana? 😥

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mila,
    M ce nastupiti 14 dana nakon O, znaci u tvom ciklus ti nece trajati 30 dana nego vise, znaci zakasniti ce ti ako gledas po tome da.ti ciklusi traju 30 dana.
    Najbolje da test napravis 12 dpo ili jednostavno pricekas izostanak M, 14 dpo, toliko traje ta luteinska faza najcesce,.i onda napravis test.
    Ali vjerujem ako je T u pitanju test ce pokazati i 2 dana prije ocekivane M, tocnije 12 dpo.

    [lilypie.com]

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ok hvala ti puno na odgovoru 

  • Petra0108

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Ovo je prvi put da se ja služim bilokakvim forumima, ali ne znam iskreno kome bih se obratila za pomoć. Prošli mjesec sam otkrila da sam trudna kasnila mi je i osim neopisive sreće nisam imala nikakve druge simptome, nažalost imala sam spontani, doktor mi je rekao da to ne uzimam previše k srcu da se to često dešava u početku trudnoće i da već za 2 tjedna mogu ponovo ostati trudna. 04.03 mi je bila ovulacija, od tada su mi grudi naotekle tvrde su i počele su boljeti što se pojačalo zadnja 2 tjedna, menstruaciju sam trebala dobiti 18.03 znaći kasni 4 dana. Imam lagane grčeve kao i kad trebam dobiti menstruaciju, samo ne znam više šta da mislim jer me strah nakon svega, bojim se kupiti test jer se bojim da ću se razočarati, ili previše poveseliti, jučer sam imala nenormalne promjene raspoloženja, malo ljuta pa plaćem bez ikakvog razloga, pa sam
    u depresiji, pa osjetim neki pritisak. Više ne znam ni sama, jer više ne vjerujem sama sebi. Jel to sve zbog stresa ili sam ponovo trudna. Nisam nikome rekla da pomišljam na to jer me strah da ćemo se ponovo svi razočarati. Isto tako čitam o tom implantacijskom krvarenju, kod mene toga nije bilo i nema još uvijek. Mislila sam pričekati još par dana možda se pojavi menstruacija, a ako ne onda obaviti test i ako je pozitivan otići doktoru. 

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Petra bok :) Ja sam trebala dobiti 19., svakog trena sam imala osjećaj da ću procuriti ali nisam, napravila test jučer i plusić. :)
    Simptomi - bolne grudi na mahove, osjećaj u trbuhu kao da sam prehladila mjehur i stalno kao grčevi neki.
    Bila sam uvjerena da se samo oporavljam od vikenda pa sam napravila test da se riješim muke :D
    Odi si po test, mislim da ti je lakše tako nego čekati. Sretno!

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar trudi

    trudi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    složila bi se sa Velikim sretnim djetetom :)
    Ja sam 17. trebala dobiti i iste simptome sam imala! i neku nevjerovatnu želju za čiščenjem!! :D na dan kad sam napravila test sam oribala sve pločice u kuhinji sa četkicom za zube jer eto, bile su ‘prljave’!
    Test sam napravila 5.dan izostanka menstruacije jer nisam mogla više izdržat! Znači trbuh me bolio ko da ću dobit, grudi natečene i bolne… 
    napravi test pa šta bude! bit će ti lakše ;) sretnooo!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.