Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    irenaa0809

    Zabrinuta, ja sam ih koristila u trudnoci, rekla mi da apsolutno nw moze nastetiti, ali ja bih na vesem mjestu nazvala ipak, to je samo moje 

    Sa koliko si ih tjedana koristila.i koliko si sad tjedana

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    U zadnjoj trudnoci, pocela isto ne znajuci da sam trudna, tada bila 5 tj i ginekolog rekao nastaviti 

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu


    Meni mestr. dolazi 23 juna. Ciklusi 26 dan .Ovaj put sam bas imala bolnu ovulaciju kao nikad do sad. Inace mi je ovulacija ranije,deseti dan.Zadnji dana sam bas napeta I imam neke blage bolove u jajnicima I kao neko igranje u maternici, I zuckasti iscjedak kao I vodenasti,najvise zastupljen ujutro.Da li to mogu biti neki simptomi sa uskoro vidjenjim plusicem? Zelim svima sto I sebi,da ostvatite svoje snove ❤

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • resko

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice 
    Naime zadnjim danom M sam prestala piti kontracepcijske… dva puta smo imali nezaštićen odnos taman nekako kod plodnih dana…(naglasila bih kako smo prijašnje godine pokušavali ostati trudni aliiiii nije islo pa smo malo “odustali”)…. već nekih tjedna dana osjećam povremenu bol od pupe pa nize oko maternice-jajnika ne znam ni sama definirati gdje, često mokrim a i grudi su mi nekako bolne i u “kvržicama” a bradavice kao malo tamnije….. toliko sam već svega procitala da već mislim da si umišljam sve te simptome….
    Danas se osjećam kao da ću dobiti onako kao neki iscjedak da će (trebala bih za vikend po redovnom) ne znam sto da mislim… da li si umišljam ili je moguća trudnoća?

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😁
    Ovako,zadnja M je bila 27.5. Inace su neredoviti ciklusi i nisam sigurna dali se odnos dogodio u vrijeme plodnih dana. Iduca M treba doci sutra. E sad. U zadnjih tjedan dana temperatura je naglo porasla. Inace je dosta niska. Medutim,zadnjih tjedan dana u jutarnjim satima varira izmedu 36.5 - 36.6,kako se dan blizi kraju temperatura poraste do 37.2 - 37.3. Danas sam napravila test ,medutim on je bio negativan. Mozda je bilo prerano? Ne znam sta se dogada sa tom temperaturom,dali je ona moguci simptom ? 
    Bas sam se ponadala da cu vidjet plusic 🙄

  • mireelaa.mm

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.
    Zadnju menstruaciju imala sam 20.05.
    Danas trebam dobiti no voljela bi da se to ne desi.
    Već nekih 7 dana boli me stomak, lijevi jajnik…Sve isto kao i pred menstruaciju, sem sto je ovo duže.Pretežno me zna boljeti 1/2 radna dana prije menstruacije, no ne svaki put.
    Imam bijeli iscjedak, gust.
    Glava me je boljela zadnjih 7 dana.Grudi me ne bole.
    Svako veče mislim dobit' ću ali ujutro nista, hvala Bogu.
    Šta vi mislite, da li je upitanju trudnoća?😍
    Za 2/3 dana ako mi bude kasnilo kuoit ću test.
    Prošli mjesec nismo uspjeli u ovome, nadam se da ovaj put jesmo😊

  • Matea 😁

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    K

  • Matea 😁

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozz cure, imam pitanje jedno… Mens. Mi kasni ima 5 dana. Inace nije redovna, najduze oko 40 dana ciklus traje. Grudi me bole ima skoro tjedan dana, i nista drugo. Nikako dobit. Jucer sam test pravila i negativan. Dali se ijedna susrela s ovim? Jel moguce da je rano napravljen? Hvala unaprijed 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Bok cure, ovako vidim da je rijec o simptomima pa da vam i ja svoje iznesem mozda nekom i pomogne. Naime meni je prvi simptom bio bol u donjem djelu stomaka nekad kao probadanje nekad samo pulsirajuca bol, grudi su me boljele prvoh 7 dana normalno kasnije sam osjetila da bol ne popusta i da je cak u nekim trenutcima jaca, bradavice takoder osjetljive. Cudqn simptom mi je to sto mi je nos nonstop suh u toku dana a ujutru mi je znao biti slinav i isla mi je sukrvica. Nekako najaci simptom su mi bile grudi, citala sam da one ustvari i jesu jedan od prvih najasnijih znakova, tako da 15 dana nisu popustale. Ne povracam, ne idem non stop u wc i nemam zatvor, vrtit mi se pocelo zadnni par dana i imam blage mucine sutra idem ginicu da vidim koliko sam trudna i jel sve okej.

    Svima zelim srecu i 2 crticee i svaki simptom koji niie bio do sad moze biiti znak, iznenadila sam se kad sam vidjela da je jos par zena imalo problema s nosom.

  • sanja1004

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokić,prošli mjesec sam imala blago krvarenje što me je iznenadilo jer nije bilo vrijeme za mengu,međutim to krvarenje je istog dana i prestalo,nakon toga smeđi iscjedak. Prije same menge imala sam jake mučnine bez povraćanja,zatim sam mengu dobila 6.07.prvi dan je samo kapala i bila vrlo oskudna ,sljedeći dan vrlo obilna i popraćena uz sve ostale bolove koje imam za vrijeme menge ,međutim sljedeći dan je ponovo malo curila i prestala.tako da sam svega mengu imala ni tri dana,što je kod mene jako čudno inače mi traje po 5 do 6 dana. Međutim vrtoglavica,malaskavost i mučnina se i dalje javljaju,imam bolove u donjem dijelu trbuha kao menstrualni,grudi me tu i tamo bole. Zbilja osjećam neku promjenu na sebi koju do sad nisam osjećala. S dečkom sam više od 10 godina zajedno i vijest o tome da sam trudna bila bi prevelika sreća,ali bojim se davati sama sebi prevelike nade i očekivanja da na kraju budem razočarana,toliko da se ne usudim napraviti test i da mi na kraju pokaže samo jednu crticu😒oprostite na toliko dugom postu,ali zanimaju me druga iskustva,je li moguće da mengu imaš iako si trudna?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.