Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sadmira

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav imala sam odnos 18.08 nezastices taj dan sam dobila i menstruaciju, decko je svrsio u mene, znaci imala sam menstruaciju, danas mi kasni vec dva dana imam smedji iscjedak da li postoji mogucnost da sam trudna 

  • tasa95

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo..
    Momak i ja radimo na bebi vec jedno 4 mjeseca. I dosada je sve bilo negativno tj svi testovi.
    Medjutim pocetkom mjeseca tj 4.9 sam kao dobila M tj bilo je samo kada sam se brisala koja kapljica na toalet papiru. I onda sam dobila M 15.9 do 18.9 i trajala mi je kratko a inace bude po 7 8 dana. I onda je 4 dana posle imala sam taj smedji iscjedak i radila sam test danas ponovo negativan 😭😭😭 nazalost. Na pregled kod ginekologa cekacu 10 dana. 
    Uz to imam i mucnine ali bez povracanja. Sa cekam par dana pa da ponovim test ili da cekam pregled kod ginekologa? 
    Treba mi savjet zelimo djete a ne znam dal' se dzaba nadam ili? Jel se kome ovo desavalo?

    Lijep pozdrav

  • Tami55

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 

    Vec sam napisala svoje muke na jednoj temi, pa cu i ovdje. Ne znam gdje ima vas zena 🙉 

    Pitanje za simptome, trudnoca je moguca, vjestica kasni jedan dan. Pms inace imam izrazen, ovaj put je malo drugaciji, doduse dobila sam jucer proljev a traje i danas (oprostite😭), i imam neka probadanja kod desnog jajnika i u tom donjem dijelu.. nemam klasicnu bol kao kad treba doci..zatezanja u donjem djelu leda..

    Inace vec sumnjam na slijeo crijevo😅 
    Mucnine ni temp nemam, 37.. jel se srela koja s tim?🤭 
    Ako ce dalje kasniti napraviti cu test.. ali ne znam jel sam ja za raditi test ili na hitnu 😂🙉 
    Nije bol prejaka, jer bi vec bila kod dr.. 
    samo sam malo zbunjena..jer ako je trudnoca u pitanju, strahujem da nije vanmaternicna, citala sam da je kod nje bol u jajniku😟😟 

    Heelp😇

    ❤️

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Tami 55 ,imamo slicne simptome 🤣 
    Ja evo isto ,krenula da trazim utjehu ovdje na forumu,jer sam prosli mjesec nazalost imala biokemojsku trudnocu. Medutim ovaj mjesec ,simptomi su se opet javili 😬 Isto zatezanje ,i bol u jajniku,ali lijevom. 2 dana je to trajalo,hrana koja mi se nije svidala ,sad mi se svida ,svako malo do frizidera i nazad. Mucnina je prisutna ,ali varira iz dana u dan. Ona stara ,kiseli krastavci ,covjece ne mogu opisati koliko mi pasu trenutno 🤣
    Moguca je trudnoca zasto ne,ali posto su simptomi PMS-a i trudnoce dosta slicni ,nikad ne mozes biti siguran 🤦‍♀️ Ali citala sam dosta po forumima ,i buduce mame su znale iskusiti tu bol u jajnicima pa je sve bilo u redu 😁 Koliko ti kasni ? Ako jos ne kasni,bolje se strpiti jos par dana jer kako vrijeme odmice ,to ces biti sigurnija ,jer je bilo i slucajeva da je test bio lazno negativan.

  • Tami55

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Klau0880

    Tami 55 ,imamo slicne simptome 🤣
    Ja evo isto ,krenula da trazim utjehu ovdje na forumu,jer sam prosli mjesec nazalost imala biokemojsku trudnocu. Medutim ovaj mjesec ,simptomi su se opet javili 😬 Isto zatezanje ,i bol u jajniku,ali lijevom. 2 dana je to trajalo,hrana koja mi se nije svidala ,sad mi se svida ,svako malo do frizidera i nazad. Mucnina je prisutna ,ali varira iz dana u dan. Ona stara ,kiseli krastavci ,covjece ne mogu opisati koliko mi pasu trenutno 🤣
    Moguca je trudnoca zasto ne,ali posto su simptomi PMS-a i trudnoce dosta slicni ,nikad ne mozes biti siguran 🤦‍♀️ Ali citala sam dosta po forumima ,i buduce mame su znale iskusiti tu bol u jajnicima pa je sve bilo u redu 😁 Koliko ti kasni ? Ako jos ne kasni,bolje se strpiti jos par dana jer kako vrijeme odmice ,to ces biti sigurnija ,jer je bilo i slucajeva da je test bio lazno negativan.


    Za sad kasni samo jedan dan🙈 pa čekam bar 2-3 dana da se ne pojavi prije testa..mislim si možda sam si sve umislila pa ju odgodila😅 

    A tebi? 
    Držim fige da ti je bebica na putu i da će biti sve uredu👼🏻 

    Ja sam se do sad već znala prevariti i umisliti, tako da ništa od nadanja, rađe ću s onim, “ma procurit će svaki čas”🤭😂😂 jer sve sada popodne malo pustilo, kao da sam, npr u sredini ciklusa.. aah. Mi žene smo baš dramatičarke🙈🙈🙈

    ❤️

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Tami55

    Klau0880

    Tami 55 ,imamo slicne simptome 🤣
    Ja evo isto ,krenula da trazim utjehu ovdje na forumu,jer sam prosli mjesec nazalost imala biokemojsku trudnocu. Medutim ovaj mjesec ,simptomi su se opet javili 😬 Isto zatezanje ,i bol u jajniku,ali lijevom. 2 dana je to trajalo,hrana koja mi se nije svidala ,sad mi se svida ,svako malo do frizidera i nazad. Mucnina je prisutna ,ali varira iz dana u dan. Ona stara ,kiseli krastavci ,covjece ne mogu opisati koliko mi pasu trenutno 🤣
    Moguca je trudnoca zasto ne,ali posto su simptomi PMS-a i trudnoce dosta slicni ,nikad ne mozes biti siguran 🤦‍♀️ Ali citala sam dosta po forumima ,i buduce mame su znale iskusiti tu bol u jajnicima pa je sve bilo u redu 😁 Koliko ti kasni ? Ako jos ne kasni,bolje se strpiti jos par dana jer kako vrijeme odmice ,to ces biti sigurnija ,jer je bilo i slucajeva da je test bio lazno negativan.

    Za sad kasni samo jedan dan🙈 pa čekam bar 2-3 dana da se ne pojavi prije testa..mislim si možda sam si sve umislila pa ju odgodila😅

    A tebi?
    Držim fige da ti je bebica na putu i da će biti sve uredu👼🏻

    Ja sam se do sad već znala prevariti i umisliti, tako da ništa od nadanja, rađe ću s onim, “ma procurit će svaki čas”🤭😂😂 jer sve sada popodne malo pustilo, kao da sam, npr u sredini ciklusa.. aah. Mi žene smo baš dramatičarke🙈🙈🙈


    I meni kasni 1 dan za sada 🤣
    Ooooh da,takoder ,vec mislim pomalo da ludim i dali si umisljam te sve simptome 😬
    Ali mislim da je najbolje tako “procurit cu svaki cas”. 
    Meni simptomi variraju iz dana u dan. Bas to osjetim da me malo pustilo ,i onda drugi dan eksplozija emocija i svih simptoma ,ne znam vise sta da mislim. 
    Takoder ti zelim veliki debeli plusic 😁 

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure koje se trudite i cekate plusice!! Ja sam friska trudnica (7 tjedana) i jedini simptom zbog kojeg sam posumnjala na trudnocu bili su grcevi i probadanja u trbuhu danima prije menstruacije. Krenulo je negdje tjedan prije ocekivane M, a prva cudna stvar mi je bila dok sam kihnula u lezecem polozaju i nesto kao da me presjeklo u maternici. Grcevi su bili blagi, ali osjecaj kao da cu svaki cas procuriti i nekakva zatezanja i neugode u trbuhu. Grudi bolne kao i u svakom prijasnjem PMS-u. Bolne grudi su mi zasad jedini simptom, nemam ni mucnine ni nista drugo, osjecam se fenomenalno!
    Test sam radila prvi dan kasnjenja (navecer) i nazirala se blijeda crtica i drugi dan kasnjenja, znaci iduce jutro na prvi urin i stvar je bila jasna. 
    Ja sam dvije godine nabrajala sama sebi simptome i svasta i nikad nije bilo nista i utuvim si konacno u glavu da cu odsad uzivat u zivotu na najjace i prvi mjesec ostanem trudna 😄.
    Drzim fige za plusice! I savjetujem da se samo opustite i uzivate u svemu! ☺️☺️

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • Tami55

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    nikkas

    Pozdrav cure koje se trudite i cekate plusice!! Ja sam friska trudnica (7 tjedana) i jedini simptom zbog kojeg sam posumnjala na trudnocu bili su grcevi i probadanja u trbuhu danima prije menstruacije. Krenulo je negdje tjedan prije ocekivane M, a prva cudna stvar mi je bila dok sam kihnula u lezecem polozaju i nesto kao da me presjeklo u maternici. Grcevi su bili blagi, ali osjecaj kao da cu svaki cas procuriti i nekakva zatezanja i neugode u trbuhu. Grudi bolne kao i u svakom prijasnjem PMS-u. Bolne grudi su mi zasad jedini simptom, nemam ni mucnine ni nista drugo, osjecam se fenomenalno!
    Test sam radila prvi dan kasnjenja (navecer) i nazirala se blijeda crtica i drugi dan kasnjenja, znaci iduce jutro na prvi urin i stvar je bila jasna.
    Ja sam dvije godine nabrajala sama sebi simptome i svasta i nikad nije bilo nista i utuvim si konacno u glavu da cu odsad uzivat u zivotu na najjace i prvi mjesec ostanem trudna 😄.
    Drzim fige za plusice! I savjetujem da se samo opustite i uzivate u svemu! ☺️☺️


    Cestitaaaam!!!🥰😍👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻

    ❤️

  • Tami55

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ako mogu pitati, kakva su bila probadanja?🤭🙉 ja inace imam grceve pred M, isto kao i bolne grudi.. a sad obrnuto, nema boli bas u grudima, ali probadanja su vise s desne strane🙄

    ❤️

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Hvala ti!! ☺️
    Pa znalo me probadati oko jajnika povremeno, ali najcesce sam imala blage kao menstrualne grceve zbog kojih sam imala osjecaj da cu svaki cas procuriti. Nikada u nijednom ciklusu nisam imala grceve prije M, uvijek bi krenuli prvi dan i trajali do kraja drugog. Uglavnom cijelo vrijeme mi je bilo nekako napeto u trbuhu, na trenutke dosta neugodno. Znalo bi me cak zatezati najvise kad bi navecer legla i onda bi si morala traziti polozaj da se smiri. 
    Svaka od nas je individualna sto se tice i ciklusa i simptoma trudnoce. Ja ti iskreno zelim plusic, a ako ti vec kasni M, nema razloga da ne napravis testic. Moj je prvi test pokazao blijedu crticu na vecernji urin na prvi dan kasnjenja…

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.