Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    nikkas

    Pozdrav cure koje se trudite i cekate plusice!! Ja sam friska trudnica (7 tjedana) i jedini simptom zbog kojeg sam posumnjala na trudnocu bili su grcevi i probadanja u trbuhu danima prije menstruacije. Krenulo je negdje tjedan prije ocekivane M, a prva cudna stvar mi je bila dok sam kihnula u lezecem polozaju i nesto kao da me presjeklo u maternici. Grcevi su bili blagi, ali osjecaj kao da cu svaki cas procuriti i nekakva zatezanja i neugode u trbuhu. Grudi bolne kao i u svakom prijasnjem PMS-u. Bolne grudi su mi zasad jedini simptom, nemam ni mucnine ni nista drugo, osjecam se fenomenalno!
    Test sam radila prvi dan kasnjenja (navecer) i nazirala se blijeda crtica i drugi dan kasnjenja, znaci iduce jutro na prvi urin i stvar je bila jasna.
    Ja sam dvije godine nabrajala sama sebi simptome i svasta i nikad nije bilo nista i utuvim si konacno u glavu da cu odsad uzivat u zivotu na najjace i prvi mjesec ostanem trudna 😄.
    Drzim fige za plusice! I savjetujem da se samo opustite i uzivate u svemu! ☺️☺️


    Cetitam na plusicu 😁 Bas me zanimaju ti grcevi,ja evo danas kad sam se probudila sam osjetila blage menstrualne grceve kao pred M,jer inace su uvijek tu dan prije nego sto dobim M. Ali opet drugi simptomi su tu 😬
    Posto sam prosli mjesec imala biokemijsku,nebi ni znala da nisam napravila test,tako da ovaj mjesec bez testica,direkt na vadenje bete 😁

  • jaca1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    jaca1

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂

    Napravi test ,do sada bi vec trebao biti plusic 😊

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Klau0880

    jaca1

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂
    Napravi test ,do sada bi vec trebao biti plusic 😊


    Najbolje ti je ici vadit betu ,tako ces biti sigurna 😊

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Klau0880

    Klau0880

    jaca1

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂
    Napravi test ,do sada bi vec trebao biti plusic 😊

    Najbolje ti je ici vadit betu ,tako ces biti sigurna 😊


    Imas kakve simptome?

  • jaca1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Klau0880

    Klau0880

    Klau0880

    jaca1

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂
    Napravi test ,do sada bi vec trebao biti plusic 😊

    Najbolje ti je ici vadit betu ,tako ces biti sigurna 😊

    Imas kakve simptome?


    Samo grudi osjetljive. Prije par dana sam imala osjecaj da cu dobiti i nista. Sacekacu jos par dana , moze biti i hormonalni poremecaj, pijem pola Eutyroxa od 25 mg. 

  • Dea255

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobro večer svima, imam 20 godina, imala sam sa deckom spolni odnos bez zastite 🤦‍♀️ i M mi kasni 5 dana i imam nrki cudni osijecaj, grudi su mi natecene i bolne, tu i tamo me probode u jajnicima, jutros sam imala mucninu i osjet njuha mi je povecan… Danas oko 6 sam napravila test i negativan je sta bi moglo biti?? Help

  • Lockica

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam ovdije,trebam vas savjet..Mjesecnica mi je došla 9 dana ranije bez ikakvih bolova a inace imam izuzetno bolnu,nakon 2 dana pocela su strasna gadzenja na hranu,nista nemogu sto inace volim sve mi smrdi a nutela koju ludo volim strasno mi se gadi,odmah mi se povraca a kad jedem muka mi bude i drzi me cijelu noc,menstruacija odnosno to krvarenje jos uvijek traje u vidu iscjedka smedjeg vec 12 dana.Moja dokt.opste prakse mi kaze da je moguca trudnoca jer joj to zvuci kao kravrenje u trudnoci,kod gin
    Sam narucena u poned.Nikakve vise simptome nemam,stomak mi je malo napet i napuhan uz povremeno lagane grceve. Sta vi mislite da li moze biti T da li je neka oa vas slicno prosla?Nisam ni pomislila da moze biti dok mi dokt.nije rekla jer nista nemogu da jedem :( 

    Cuda se desavaju,kada zamjenis suze molitvom a strah vjerom ❤❤
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    jaca1

    Klau0880

    Klau0880

    Klau0880

    jaca1

    Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu. Mjesecnicu dobijam redovno 25,26 dan ali sad mi kasni vec je 33 dan, znaci 8 dana od moje uobicajene. Da li da uzmem test ili sacekam jos? 🙂
    Napravi test ,do sada bi vec trebao biti plusic 😊

    Najbolje ti je ici vadit betu ,tako ces biti sigurna 😊

    Imas kakve simptome?

    Samo grudi osjetljive. Prije par dana sam imala osjecaj da cu dobiti i nista. Sacekacu jos par dana , moze biti i hormonalni poremecaj, pijem pola Eutyroxa od 25 mg.


    A moze biti i to da ,sacekaj jos par dana ,nadam se da ce biti plusic 😊

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Dea255

    Dobro večer svima, imam 20 godina, imala sam sa deckom spolni odnos bez zastite 🤦‍♀️ i M mi kasni 5 dana i imam nrki cudni osijecaj, grudi su mi natecene i bolne, tu i tamo me probode u jajnicima, jutros sam imala mucninu i osjet njuha mi je povecan… Danas oko 6 sam napravila test i negativan je sta bi moglo

    Moguce je svakako trudnoca ,ali ako ti vrag neda mira ,odi kod ginekologice i zatrazi vadenje bete preko krvi. Tako ces biti sigurna dali jesi ili nisi :)
    Mogucr je svasta ,mozda ti je ovulacija bila kasnije pa je zato mozda test jos negativan. A moze biti i da kasni od stresa ili neke upale. Simptomi trudnoce i PMS-a su ti jako slicni. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.