Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikkii

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Pozdrav, je li neka od vas ili znate za slucaj da je bila trudna a na pocetku nije imala bolove u grudima? Imala sam 1 dan svijetlo smedji iscjedak i 2 dana tamnocrveno/smedji koji je stao. Imam jako neredovne menstruacije, a proslo je 30 dana od zadnje memstruacije. Zanima me vase misljenje i iskustva? Je li prerano za test? 🤔

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Imam pitanje, trebam pomoc. 
    Ja i dragi vec 4 mj radimo na bebi. Ovaj mjesec smo od kraja M do prekjučer. 
    Unazad 4mj kako smo poceli raditi na bebi nemam vaginalnu sluz kad je O, prije sam imala.. 

    Sva sam zbunjena. Nisam to dosada imala.. 
    Dakle jucer sam bila suha, bez iscjedak..(kao uvijek)
    Danas idem na wc kad ono na wc papiru gusti kremasti bijeli iscjedak, provjeravam iznutra opet gusti bijeli kremasti iscjedak. 
    Ne smrdi, ne pece, ne boli.. Samo iscjedak. 
    Sto je to? Nikad to dosad nakon O nisam imala..
    Imam laganu bol dolje, laganu u grudima, i samo taj iscjedak.. 
    Inace mi iscjedak dolazi par dana prije M.
    Sto bi moglo biti?

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Da ne zabb sliku staviti… 
    https://ibb.co/Jszxp9K [ibb.co]
    Nisam do sada imala takav iscjedak nakon O.. Ionako nemam sluzi prije i na dan O..
    I nesto malo prije M, ako i to.. 

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Meni to izgleda kao standardni iscjedak nakon ovulacije, kad prodju plodni dani🤷🏼‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Ok, hvala na pomoci 😊
    Samo sam se zabrinula. 😊

    ❤️🙏🏻

  • mira222

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ženice bok….ja i decko radimo na bebice 2 mj. Ciklusi su mi 26 dana i pokrili smo sve plodne dane i ovulaciju po kalendaru. Sada čekam do 15 i koma sam nestrpljiva. Pitanje…par dana nakon ovulacije koja je bila 1.8 su me počele grudi bolit ali ne jako tek onako na pritisak.., sada 6 dana pred mengu ništa.Da li se kome to desilo…dali je i to neki simptom 🙄
    Radila bi test al je rano 🙈

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Mira meni se obicno ta bol u grudima pojavi tek tamo tjedan dana nakon sto menstruacija kasni… tako da ustvari najraniji simptom je najcesce da menstruacija izostane.. znam da je jako tesko docekati vrijeme za napraviti test, ali mogla bi probati i par dana prije napraviti.. ja sam ovaj put test radila 3 dana prije ocekivane i pokazao je plus!

  • mira222

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    baMAMA

    Mira meni se obicno ta bol u grudima pojavi tek tamo tjedan dana nakon sto menstruacija kasni… tako da ustvari najraniji simptom je najcesce da menstruacija izostane.. znam da je jako tesko docekati vrijeme za napraviti test, ali mogla bi probati i par dana prije napraviti.. ja sam ovaj put test radila 3 dana prije ocekivane i pokazao je plus!


    BaMama…hvala na odg….čudna mi ova moja situacija jer sam imala i grčeve kao pred mengu… sada imam samo lagani pritisak…citam malo po netu naravno🙄 i samo sam vise zbunjena jer negdje to moje navode kao simptome ovulacije😂😂 to mi se pojavilo 16-17 dan ciklusa. Napravit cu test za koji dan pa šta bude bude al sam bas nervozna oko toga….

  • mira222

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    mira222

    baMAMA

    Mira meni se obicno ta bol u grudima pojavi tek tamo tjedan dana nakon sto menstruacija kasni… tako da ustvari najraniji simptom je najcesce da menstruacija izostane.. znam da je jako tesko docekati vrijeme za napraviti test, ali mogla bi probati i par dana prije napraviti.. ja sam ovaj put test radila 3 dana prije ocekivane i pokazao je plus!

    BaMama…hvala na odg….čudna mi ova moja situacija jer sam imala i grčeve kao pred mengu… sada imam samo lagani pritisak…citam malo po netu naravno🙄 i samo sam vise zbunjena jer negdje to moje navode kao simptome ovulacije😂😂 to mi se pojavilo 16-17 dan ciklusa. Napravit cu test za koji dan pa šta bude bude al sam bas nervozna oko toga….


    Čestitke na +❤️

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Taj pritisak u donjem djelu trbuha bi mogao biti dobar znak ;) sretno!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.