Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pixie14

    pixie14

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Drage mame i buduce mame, pisem prvi post u iscekivanju… uopce stavljati sebe u kontekst buduce mame mi je cudno 😁
    Dakle ovako, menga mi je inace tocna, izmedju 27 i 29 dana, muz i ja imali smo seks bez zastite bas za vrijeme ovulacije (inace full osjetim ovulaciju) i sada je proslo 8 dana. Znam da se trebam strpiti jos tjedan dana ali luda sam 😂
    Dakle ono sto osjetim je konstantno lagano probadanje u lijevom jajniku (tu mi je bila ovulacija), mokraca mi ima onako nekako jak miris, povremene me preplavi vrucina i nekad mi je mucno, ali vecinu vremena osjecaj ko da mi nesto stoji u grlu. Zanima me je li uopce moguce ikakve simptome oskecati ovako rano ili sam sve umislila jer iscekujem…

    [lilypie.com]

  • Avatar pixie14

    pixie14

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    E da,iledja me bole donjem dijelu…

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Rano je za simptome trudnoce, pravi simptomi tek pocinju kada beta hcg naraste preko 1000.  Kod vas mozda jos nije doslo ni do implantacije, ako je bilo oplodnje. Ono sto mozete osjecati je jaci pms i to neposredno prije menstruacije i menstrualne bolove. Napravite test otprilike 14 dana nakon rizicnog odnosa. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Ajlaaaa

    Ajlaaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo vec neko vrijeme sam osjecala bolove kao da cu dobiti al nista i kasnilo mi je oko 5 dana i sinoc kupim test i odradim i pokaze mi plusic 😊 jako sam bila sretan da sam pocela da se tresem imam neke blage bolove oko prepona i oko stomacica nemam krvarenja …jedva cekam prvi pregled ..prva mi je trudnoca pa sam uzbudjena 😁

  • prugica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    prugica

    Lei_Be

    prugica

    Pozdrav cure nova sam ovdje trebala bi mi mala pomoc ili savjet od vas zadnja mj mi je bila 22.10.-27.10.(sve su mi mens.redovne do sad ove koja kasni)ovu sad sam trebala dobiti 17.11. ali kasni mi već 5 dan s tim da sam prije par dana osjetila da su me grudi pocele bolit i redovno moram na WC skoro svakih pola sata,a stomak mi je vec 7 dana kao da cu dobit ali nista s tim da i tu imam cudan osjecaj i pritisak, jutros sam imala blagi roskasto crvenkasti iscjedak i bol u stomaku… imamo redovne odnose zanima me da li je moguca trudnoca test planiram uradit preko sutra pa me zanima vase misljenje…hvala vam unaprijed😊

    Moguće je naravno, najbolje da napraviš test pošto ti već kasni 5 dana.. ako slučajno bude negativan, a ne dobiješ, ponovi opet drugi dan ili za dva dana.. 😊
    Ne mogu skužit po komentaru, jel navijamo za plusić ili? 🤗🤗

    Nadamo se plusicu 😊😊 ide mi malo krv al rijetka tecna skroz sad ne znam opet jel to normalno ili je ipak dosla mens.ali napravit cemo ga za svaki slucaj uz boziju pomoc nadamo se pozitivnom…hvala ti na odgovoru🤗🤗😊

    Ima li šta novo? Jesi napravila test?


    Nisam ga pravila jer kako mi je onaj dan cudno poslo iz mene mislila sam da je dosla mens.ali ipak nije jer mi je trajalo svega 3 dana sto se skroz kosi s mojom mens.koja traje 6-7 dana i potpuno je drukcija al sam kroz ta 3 dana i dalje imala mucnine,pritisak u stomaku i svako malo potrebu za mokrenjem…meni je to sve prvi put pa onda ni sama ne znam jel na osnovu toga moguca trudnoca ili ipak ne.. 

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ajlaaaa

    Zdravo vec neko vrijeme sam osjecala bolove kao da cu dobiti al nista i kasnilo mi je oko 5 dana i sinoc kupim test i odradim i pokaze mi plusic 😊 jako sam bila sretan da sam pocela da se tresem imam neke blage bolove oko prepona i oko stomacica nemam krvarenja …jedva cekam prvi pregled ..prva mi je trudnoca pa sam uzbudjena 😁


    CESTITAM ❤ 

  • Avatar Ana.wannabemama

    Ana.wannabemama

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ajlaaaa

    Zdravo vec neko vrijeme sam osjecala bolove kao da cu dobiti al nista i kasnilo mi je oko 5 dana i sinoc kupim test i odradim i pokaze mi plusic 😊 jako sam bila sretan da sam pocela da se tresem imam neke blage bolove oko prepona i oko stomacica nemam krvarenja …jedva cekam prvi pregled ..prva mi je trudnoca pa sam uzbudjena 😁


    cestitaam 🤗
    imas kakve druge simptome osim blagih bolova? i kada ces na prvi pregled?

    [lilypie.com]

  • Avatar Woolfie

    Woolfie

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ajlaaaa

    Zdravo vec neko vrijeme sam osjecala bolove kao da cu dobiti al nista i kasnilo mi je oko 5 dana i sinoc kupim test i odradim i pokaze mi plusic 😊 jako sam bila sretan da sam pocela da se tresem imam neke blage bolove oko prepona i oko stomacica nemam krvarenja …jedva cekam prvi pregled ..prva mi je trudnoca pa sam uzbudjena 😁


    Čestitam!

  • Gorska2906

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hej pozdrav curke!
    Trebam pomoć. Zanima me je li se koja od vas našla u situaciji u kojoj sam ja.
    Naime, 12.10. imala sam zadnju menstruaciju, iako nisu uvijek na točan dan, u prosjeku ima menstruaciju svakih 36 dana. Muž i ja od zadnjih plodnih dana uopće se ne pazimo i često imamo spolne odnose bez zaštite. Po mom kalendaru, menstruaciju sam trebala dobiti 17.11. međutim, evo i dan danas je nema (već 18 dana). Radila sam 2 testa za trudnoću: 1. na prvi dan kašnjenja i bio je negativan, 2. nakon 7 dana i također negativan. U međuvremenu smo također imali spolne odnose i uopće se ne pazimo. Uopće ne zna što mi je činiti.. Je li uopće moguće da sam u međuvremenu ostala trudna od zadnjih testova? Znam da bih trebala otići doktoru, međutim trenutno je na godišnjem, vraća se idući tjedan pa ću se naručiti. Nisam nikad imala problema nikakvih Hvala Bogu, jedino ako se u međuvremeno nešto promijenilo.
    Simpome nemam nikakve, jedino što mi menstruacija kasni podosta i što se u zadnjih par dana osjećam umorno, mogla bi samo spavati.
    Takva mi je želja ostati trudna da sam već luda oko toga. 
    Ima li koja kakve savjete? 
    Hvala Vam!

  • Avatar Emra

    Emra

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo nova sam i zelim neke savjete od vas  e ovak nedavno sam rodila drugo djete i nakon toga imala odnos s snosajem nekoliko puta pa me zanimaju neke stvari imam bol ostru u predjelu desnog jajnjika jos nikad nisam imala mens ne dojim bebu  imam neku sluz sivkasto bjele boje rastezljiva glad non stop pogotovo slatko  pristice po licu vrtoglavica uradila test negativan je inace testu ne vjerujem pa me malo kopka imal jos iko ovakve simptome molim vas pomozite mi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.