Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    mama_puta_1

    Lei_Be

    Sretnoooo! Javi kad napraviš.. navijam za + 🤗❤

    Hvalaaa 🥰🥰🥰 evo napravila test i pokazao je + mojoj sreci nema kraja ❤

    Čestitke od srca ☺☺☺❤❤❤❤


    Hvala punooo ❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰 osjecaj nakon 8 god ponovo biti trudna , neopisiva sreca !!! 

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji

    Samanta30, ja ću sutra ući u 8 tjedan trudnoće, a još povremeno osjećam “kao da trebam dobiti” bolove. Sve ti je to normalno jer se maternica širi…


    Hvala na pomoći 

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Samanta30

    Alisanazemlji

    Samanta30, ja ću sutra ući u 8 tjedan trudnoće, a još povremeno osjećam “kao da trebam dobiti” bolove. Sve ti je to normalno jer se maternica širi…

    Hvala na pomoći


    Cestitam vam od srca na trudnoci ❤🥰

  • Avatar Woolfie

    Woolfie

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, do sad sam samo čitala ali evo odvažnih se da se uključim s komentarima. Skoro već godinu dana radimo na bebi ali nikako da uhvati. S prvim djetetom (prije 4godine)  sam ostala trudna nakon tri mjeseca.  Tako da je već sad lagana panika😔.  Čitajući vaše komentare počela sam “osluškivati svoje tijelo”. Skužila sam da na početku ciklusa cca 8do12dan imam bobuljice (uglavnom na bradi) nakon toga mirno par dana, pa opet 20-30dan uglavnom par u području nosa. Razmisljam kad bi ovulacija bila ako se ravnam po ovim vjerovatno hormonskim bobuljicama (estrogen/progesteron) Sto mislite? Kad sam bila trudna one su se nakon 12og dana ciklusa povukle i nisam ih više ni imala. To sam kasnije skontala.
    Sad mi je 20dan ciklusa i imam 2😭, računam da ću dobiti za 10ak dana😭. Ciklus mi je 30/32dana.
    Laboratorijski nalazi hormoni su mi uredni.  Akne su mi jedini znak koji po mom je pouzdan da bih rekla da nisam/jesam trudna. Ove ostale sam simptome/znakove sve “imala” u zadnjih godinu dana u nadi da sam trudna. Oprostite na dugom komentaru. Stislo me je 😞. Hvala unaprijed tko pročita. 

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Woolfie

    Pozdrav svima, do sad sam samo čitala ali evo odvažnih se da se uključim s komentarima. Skoro već godinu dana radimo na bebi ali nikako da uhvati. S prvim djetetom (prije 4godine) sam ostala trudna nakon tri mjeseca. Tako da je već sad lagana panika😔. Čitajući vaše komentare počela sam “osluškivati svoje tijelo”. Skužila sam da na početku ciklusa cca 8do12dan imam bobuljice (uglavnom na bradi) nakon toga mirno par dana, pa opet 20-30dan uglavnom par u području nosa. Razmisljam kad bi ovulacija bila ako se ravnam po ovim vjerovatno hormonskim bobuljicama (estrogen/progesteron) Sto mislite? Kad sam bila trudna one su se nakon 12og dana ciklusa povukle i nisam ih više ni imala. To sam kasnije skontala.
    Sad mi je 20dan ciklusa i imam 2😭, računam da ću dobiti za 10ak dana😭. Ciklus mi je 30/32dana.
    Laboratorijski nalazi hormoni su mi uredni. Akne su mi jedini znak koji po mom je pouzdan da bih rekla da nisam/jesam trudna. Ove ostale sam simptome/znakove sve “imala” u zadnjih godinu dana u nadi da sam trudna. Oprostite na dugom komentaru. Stislo me je 😞. Hvala unaprijed tko pročita.


    Meni je ciklus 33-38 dana, prošli mjesec mi je O bila 19. DC, po toj nekoj logici je tebi možda 16.-17. 🤷‍♀️
    Moj savjet ti je da kupiš ovulacijske testove, imaš na amazonu “One Step” 50 komada, nekih 11-12 eura.. meni su pomogli da si otkrijem ovulaciju, ali opet se nije primilo.. danas su mi došli nalazi hormona, isto su uredni, pa nastavljamo dalje ovaj mjesec 😁☺

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar Woolfie

    Woolfie

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    Woolfie

    Pozdrav svima, do sad sam samo čitala ali evo odvažnih se da se uključim s komentarima. Skoro već godinu dana radimo na bebi ali nikako da uhvati. S prvim djetetom (prije 4godine) sam ostala trudna nakon tri mjeseca. Tako da je već sad lagana panika😔. Čitajući vaše komentare počela sam “osluškivati svoje tijelo”. Skužila sam da na početku ciklusa cca 8do12dan imam bobuljice (uglavnom na bradi) nakon toga mirno par dana, pa opet 20-30dan uglavnom par u području nosa. Razmisljam kad bi ovulacija bila ako se ravnam po ovim vjerovatno hormonskim bobuljicama (estrogen/progesteron) Sto mislite? Kad sam bila trudna one su se nakon 12og dana ciklusa povukle i nisam ih više ni imala. To sam kasnije skontala.
    Sad mi je 20dan ciklusa i imam 2😭, računam da ću dobiti za 10ak dana😭. Ciklus mi je 30/32dana.
    Laboratorijski nalazi hormoni su mi uredni. Akne su mi jedini znak koji po mom je pouzdan da bih rekla da nisam/jesam trudna. Ove ostale sam simptome/znakove sve “imala” u zadnjih godinu dana u nadi da sam trudna. Oprostite na dugom komentaru. Stislo me je 😞. Hvala unaprijed tko pročita.

    Meni je ciklus 33-38 dana, prošli mjesec mi je O bila 19. DC, po toj nekoj logici je tebi možda 16.-17. 🤷‍♀️
    Moj savjet ti je da kupiš ovulacijske testove, imaš na amazonu “One Step” 50 komada, nekih 11-12 eura.. meni su pomogli da si otkrijem ovulaciju, ali opet se nije primilo.. danas su mi došli nalazi hormona, isto su uredni, pa nastavljamo dalje ovaj mjesec 😁☺


    Joj, razmišljala sam o njima, ali kad sam vidjela cijenu u DMu okrenula se na peti🤣, stalno pokušavam ne praviti veliku filozofiju oko začeća…😞, ali… Uzet ću trakice, pogledat cu na Amazonu, pa opet upadam s pitanjima😊, sad čekam da dobijem pa opet ponovo 🤞🤞. 

  • prugica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure nova sam ovdje trebala bi mi mala pomoc ili savjet od vas zadnja mj mi je bila 22.10.-27.10.(sve su mi mens.redovne do sad ove koja kasni)ovu sad sam trebala dobiti 17.11. ali kasni mi već 5 dan s tim da sam prije par dana osjetila da su me grudi pocele bolit i redovno moram na WC skoro svakih pola sata,a stomak mi je vec 7 dana kao da cu dobit ali nista s tim da i tu imam cudan osjecaj i pritisak, jutros sam imala blagi roskasto crvenkasti iscjedak i bol u stomaku… imamo redovne odnose zanima me da li je moguca trudnoca test planiram uradit preko sutra pa me zanima vase misljenje…hvala vam unaprijed😊

  • prugica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Plus toga imam cudan osjecaj u ustima i mucnine par puta 

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Woolfie

    Lei_Be

    Woolfie

    Pozdrav svima, do sad sam samo čitala ali evo odvažnih se da se uključim s komentarima. Skoro već godinu dana radimo na bebi ali nikako da uhvati. S prvim djetetom (prije 4godine) sam ostala trudna nakon tri mjeseca. Tako da je već sad lagana panika😔. Čitajući vaše komentare počela sam “osluškivati svoje tijelo”. Skužila sam da na početku ciklusa cca 8do12dan imam bobuljice (uglavnom na bradi) nakon toga mirno par dana, pa opet 20-30dan uglavnom par u području nosa. Razmisljam kad bi ovulacija bila ako se ravnam po ovim vjerovatno hormonskim bobuljicama (estrogen/progesteron) Sto mislite? Kad sam bila trudna one su se nakon 12og dana ciklusa povukle i nisam ih više ni imala. To sam kasnije skontala.
    Sad mi je 20dan ciklusa i imam 2😭, računam da ću dobiti za 10ak dana😭. Ciklus mi je 30/32dana.
    Laboratorijski nalazi hormoni su mi uredni. Akne su mi jedini znak koji po mom je pouzdan da bih rekla da nisam/jesam trudna. Ove ostale sam simptome/znakove sve “imala” u zadnjih godinu dana u nadi da sam trudna. Oprostite na dugom komentaru. Stislo me je 😞. Hvala unaprijed tko pročita.

    Meni je ciklus 33-38 dana, prošli mjesec mi je O bila 19. DC, po toj nekoj logici je tebi možda 16.-17. 🤷‍♀️
    Moj savjet ti je da kupiš ovulacijske testove, imaš na amazonu “One Step” 50 komada, nekih 11-12 eura.. meni su pomogli da si otkrijem ovulaciju, ali opet se nije primilo.. danas su mi došli nalazi hormona, isto su uredni, pa nastavljamo dalje ovaj mjesec 😁☺

    Joj, razmišljala sam o njima, ali kad sam vidjela cijenu u DMu okrenula se na peti🤣, stalno pokušavam ne praviti veliku filozofiju oko začeća…😞, ali… Uzet ću trakice, pogledat cu na Amazonu, pa opet upadam s pitanjima😊, sad čekam da dobijem pa opet ponovo 🤞🤞.


    Ja sam tako prvi put kupila Clear Blue u Mülleru 20€ 20 komada, bačene pare.. užas.. od njih 20, bar 5 ih je bilo neispravnih, pa sam morala ponavljati, kupila još jedan paket, opet dosta neispravnih, a i ni jedan nije bio pozitivan.. tako da stvarno za ove One Step trakice najtoplije preporuke 🤗🤗

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    prugica

    Pozdrav cure nova sam ovdje trebala bi mi mala pomoc ili savjet od vas zadnja mj mi je bila 22.10.-27.10.(sve su mi mens.redovne do sad ove koja kasni)ovu sad sam trebala dobiti 17.11. ali kasni mi već 5 dan s tim da sam prije par dana osjetila da su me grudi pocele bolit i redovno moram na WC skoro svakih pola sata,a stomak mi je vec 7 dana kao da cu dobit ali nista s tim da i tu imam cudan osjecaj i pritisak, jutros sam imala blagi roskasto crvenkasti iscjedak i bol u stomaku… imamo redovne odnose zanima me da li je moguca trudnoca test planiram uradit preko sutra pa me zanima vase misljenje…hvala vam unaprijed😊


    Moguće je naravno, najbolje da napraviš test pošto ti već kasni 5 dana.. ako slučajno bude negativan, a ne dobiješ, ponovi opet drugi dan ili za dva dana.. 😊
    Ne mogu skužit po komentaru, jel navijamo za plusić ili? 🤗🤗

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.