Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo da se javim Menga jos nije dosla, grudi me bole samo uvece a preko noci i dok lezim imam bolove kao da cu dobiti al nistaaaa …. cak mi je i raspolozenje cas dobre volje pa razdrazljiva pa do stanja kad bi pobacala sve po kuci 🙈 

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    mama_puta_1

    Evo da se javim Menga jos nije dosla, grudi me bole samo uvece a preko noci i dok lezim imam bolove kao da cu dobiti al nistaaaa …. cak mi je i raspolozenje cas dobre volje pa razdrazljiva pa do stanja kad bi pobacala sve po kuci 🙈


    Jesi li ponovila test?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Samanta30

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Dobar vecer. Pitanje mame 
    Ja sam trudna od prilike 7 tj . Ali još uvijek imam osjećaj kao pre menge kad trebate dobiti a grudi me bole neopisivo i ne znam kako da ih oblazim da me manje  bole,jer preko noci me znaju zaboliti da me bol probudi iz sna. Zanima me da li je to normalno za tako malu trudnocu i do.kad traje takva bol ?  Hvala 

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Samanta30, ja ću sutra ući u 8 tjedan trudnoće, a još povremeno osjećam  “kao da trebam dobiti” bolove. Sve ti je to normalno jer se maternica širi… 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    mama_puta_1

    Evo da se javim Menga jos nije dosla, grudi me bole samo uvece a preko noci i dok lezim imam bolove kao da cu dobiti al nistaaaa …. cak mi je i raspolozenje cas dobre volje pa razdrazljiva pa do stanja kad bi pobacala sve po kuci 🙈

    Jesi li ponovila test?


    Bas ga kupila i ujutro cu ga napraviti. Jedva cekam al me je strah ako bude negativan ! Inace bolovi kao da cu dobiti samo preko noci, preko dana samo malo ledja. Vene na grudima su svakim danom sve vise izrazene a iscjedak je presao od vodenkastog na mlijecno bijeli . Ostale simptome nula 🙈

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    mama_puta_1

    Lei_Be

    mama_puta_1

    Evo da se javim Menga jos nije dosla, grudi me bole samo uvece a preko noci i dok lezim imam bolove kao da cu dobiti al nistaaaa …. cak mi je i raspolozenje cas dobre volje pa razdrazljiva pa do stanja kad bi pobacala sve po kuci 🙈

    Jesi li ponovila test?

    Bas ga kupila i ujutro cu ga napraviti. Jedva cekam al me je strah ako bude negativan ! Inace bolovi kao da cu dobiti samo preko noci, preko dana samo malo ledja. Vene na grudima su svakim danom sve vise izrazene a iscjedak je presao od vodenkastog na mlijecno bijeli . Ostale simptome nula 🙈
    Sretnoooo! Javi kad napraviš.. navijam za + 🤗❤

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Sretnoooo! Javi kad napraviš.. navijam za + 🤗❤

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    Sretnoooo! Javi kad napraviš.. navijam za + 🤗❤


    Hvalaaa 🥰🥰🥰 evo napravila test i pokazao je + mojoj sreci nema kraja ❤ 

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Sad mogu prijaviti i stvarne simptome… bolovi kao pred mengu, grudi malo bolne al samo na dodir vene na grudima izrazenije. Nesanica i mucnina tokom cijelog dana al samo malo niste previse ! ❤❤❤ 

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    mama_puta_1

    Lei_Be

    Sretnoooo! Javi kad napraviš.. navijam za + 🤗❤

    Hvalaaa 🥰🥰🥰 evo napravila test i pokazao je + mojoj sreci nema kraja ❤


    Čestitke od srca ☺☺☺❤❤❤❤

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.