Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    pozdrav cure,

    vec vas duze vrijeme redovno citam ali se eto jos nisam javila.Vase objave su mi jako puuuno pomogle i dosta sam naucila od vas samo citajuci vase postove. Neznam kog da pitam pa sam se eto odlucila da tu postavim pitanje i nadam se da ce mi bar netko nesto moci pojasniti. Mjesecnice su mi inace dosta redovne u prosjeku dolaze svaka 32-34 dana.Ovaj mjesec mi kasni evo danas 8 dana. S partnerom imam nezasticene odnose ali isto pazimo jer meni je trenutno situacija na poslu takva da mozda jos koji mjesec bolje da pricekamo.. Znaci mjesecnica mi je trebala doci 04.09. kod ginekologa sam bila na pregledu 20.08. i rekao je da sam imala ovulaciju na desnom jajniku jer vidi zuto tijelo.Test jos uvijek nisam pravila, grudi me uzasno bole vec dva tjedna, stomak mi je napuhnut stalno i vec dva dana imam neke cudne grceve u stomaku. Ako nisam trudna dali postoji jos koji razlog kasnjenja a ovulacija je bila?Oprostite na ovako dugackom postu

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • ana11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovako imala sam Mens. 10.07.  i onda 07.08. A sada mi kasni vec nekih 5 dana postoji li ikakva mogucnost da sam trudna i ako su ove poslednje menstruacije bile kraće nego uobicajeno, mislila sam da ja razlog tome jer sam pila neke tablete za bolove pa je to razlog, a sad sto duze kasni veći strah.. jel imao neko slicna iskustva?😓

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    ana11

    Pozdrav, ovako imala sam Mens. 10.07. i onda 07.08. A sada mi kasni vec nekih 5 dana postoji li ikakva mogucnost da sam trudna i ako su ove poslednje menstruacije bile kraće nego uobicajeno, mislila sam da ja razlog tome jer sam pila neke tablete za bolove pa je to razlog, a sad sto duze kasni veći strah.. jel imao neko slicna iskustva?😓


    Najbolje ti je da uradis test pa da vidis…..tako ces vidjeti na cemu si…..ako je zeljena trudnoca zelim ti plusic ko kucu🥰

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Clio35

    pozdrav cure,

    vec vas duze vrijeme redovno citam ali se eto jos nisam javila.Vase objave su mi jako puuuno pomogle i dosta sam naucila od vas samo citajuci vase postove. Neznam kog da pitam pa sam se eto odlucila da tu postavim pitanje i nadam se da ce mi bar netko nesto moci pojasniti. Mjesecnice su mi inace dosta redovne u prosjeku dolaze svaka 32-34 dana.Ovaj mjesec mi kasni evo danas 8 dana. S partnerom imam nezasticene odnose ali isto pazimo jer meni je trenutno situacija na poslu takva da mozda jos koji mjesec bolje da pricekamo.. Znaci mjesecnica mi je trebala doci 04.09. kod ginekologa sam bila na pregledu 20.08. i rekao je da sam imala ovulaciju na desnom jajniku jer vidi zuto tijelo.Test jos uvijek nisam pravila, grudi me uzasno bole vec dva tjedna, stomak mi je napuhnut stalno i vec dva dana imam neke cudne grceve u stomaku. Ako nisam trudna dali postoji jos koji razlog kasnjenja a ovulacija je bila?Oprostite na ovako dugackom postu


    Postoji, moze biti upala, neki hormonalni disbalans, ali to ces vidjeti sve sa gin kad napravis test i ako napravis jer ovo je cisto nagadanje i bezveze je pomisljati na ista drugo jer kad zakasni, prvo se pomislja na trudnoci, a ako nije to, onda se ide dalje u provjeru😊

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    ana11

    Pozdrav, ovako imala sam Mens. 10.07. i onda 07.08. A sada mi kasni vec nekih 5 dana postoji li ikakva mogucnost da sam trudna i ako su ove poslednje menstruacije bile kraće nego uobicajeno, mislila sam da ja razlog tome jer sam pila neke tablete za bolove pa je to razlog, a sad sto duze kasni veći strah.. jel imao neko slicna iskustva?😓


    Pa.. i ako je netko imao, napravio je test sigurno😊 Ne znam zasto nisi radila test? Vec ti dovoljno kasni da pokaze plus ili minus

    [lilypie.com]

  • Avatar LaRa

    LaRa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure  ,citam komentare ali u svemu sam se i sama izgubila .Prosla menstruacija mi je bila 11.09 ,sad je bila 09.10 ne menstruacija vec samo iscjedak smedzi blijedi koji je trajao 4 dana i to 2 kapi.Nikada mi se to nije desilo.Sto se tice simptoma grudi me bole i dalje,umorna sam konstantno,kicma, nervozna sam jeli prerano da uzmem test ?

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    LaRa

    Pozdrav cure ,citam komentare ali u svemu sam se i sama izgubila .Prosla menstruacija mi je bila 11.09 ,sad je bila 09.10 ne menstruacija vec samo iscjedak smedzi blijedi koji je trajao 4 dana i to 2 kapi.Nikada mi se to nije desilo.Sto se tice simptoma grudi me bole i dalje,umorna sam konstantno,kicma, nervozna sam jeli prerano da uzmem test ?


    Nije, vec ti znaci i “kasni” ako si trudna, ono ili je bilo implantacijsko ili menga tako da svakako se mozes pouzdati u rezultat testa😊

    [lilypie.com]

  • Avatar LaRa

    LaRa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    C1M4

    LaRa

    Pozdrav cure ,citam komentare ali u svemu sam se i sama izgubila .Prosla menstruacija mi je bila 11.09 ,sad je bila 09.10 ne menstruacija vec samo iscjedak smedzi blijedi koji je trajao 4 dana i to 2 kapi.Nikada mi se to nije desilo.Sto se tice simptoma grudi me bole i dalje,umorna sam konstantno,kicma, nervozna sam jeli prerano da uzmem test ?

    Nije, vec ti znaci i “kasni” ako si trudna, ono ili je bilo implantacijsko ili menga tako da svakako se mozes pouzdati u rezultat testa😊


    Hvala na odgovoru .Nadam se pozitivnom rezultatu 🤗 

  • Avatar Beabi

    Beabi

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Imam pitanje. Zadnja menstruacija 24.9.,inace redovna dode 28-32dana.bila sam na godisnjem pregledu kod gin 24.10.na 30dan ciklusa. Endometrij troslojan 1.1cm, vidi cistu od 2cm na lijevom jajniku koja ce nestati sad za par dana kad dobijem menstruaciju, desni jajnik ok. Danas je 36.dan ciklusa i nisam dobila menstruaciju. Radila sam jucer test popodne i negativan je. Idem mokriti bar 15puta na dan, grudi me bole onako bradavice kao kad sam rodila svoje prvo dijete pa mi naviralo mlijeko, cudan osjećaj kad tkanina prode preko njih. Osjećam se lose kao i pms kad imam, i tad puno mokrim. Ali iscjedak mokri sad imam a inace pred menzis budem suha dolje. Inace ja i mm radimo na drugom djetetu vec 2.5god. Uvijek se nesto nadam i radim test skoro svaki mjesec ali nije mi tako kasnio menzis. Kako ta cista utjece na menstruaciju? Rekla je da nema kontrole to je mala cista koja sam pukne. Guglam jucer danas i citam troslojna maternica bude u doba ovulacije, pa mozda je ovulacija tek bila na 28 dan ciklusa pa zapravo menstruacija jos ne kasni? Sta vi mislite? Kad bi trebala ici opet kod gin? Ne kazem ja da sam trudna ali svakako kad se ide na pregled ako se ne dobije menzis uz cistu? 

    M (48)- oligoasthenozoospermia
    Ja (35)-ex thyca (op2016), hipo haši
    👨‍👩‍👧Curica 5god, prirodno začeta
    Pokušavamo 4god
    Rijeka 4/21 prirodni ICSI-1 j.s.-0 zametka
    5/21-Ivf-decapeptyl, overleap, što. brevactid - 16j.st.–>10🥚m2-7zametka 3.dan, ETništa, 1blastica7.dan za jesen

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure unaprijed se ispricavam na povecem postu… 

    Ovako pula sam duphaston tablete jer sam imala problem da mi je mjesecnica dolazila svako 14 dana.. Tablete sam pila od 10.9 do 20.9, 10 dana i 11 dan sam dobila jako obilnu i jaku mjesecnicu trebala sam ic po zavrsetku mjesecnice kod ginekolga medutim nisam bila sam van drzave pa nisam mogla…imala sam odnose bez zastite s dečkom, mjesecnica mi je trebala doc 20.10 medutim zakasnila je 2 dana nakon dva dana pojavilo se nesto smeckasto kroz jutro popodne nesto roskasko i to samo kad se obrisem i tako 3 dana i stalo… Nikakvih bolova nista… I onda je pauziralo 1 dan i ponovo se pojavilo al je bilo vise nalik svjezoj krvi al u malim kolicinama bez ugrusaka i bilo je 3 dana pa je stalo jeda i onda opet naszavilo dva dana… Sta ja inace imam jako obilna krvarenja i s ugruscima…I tu u sredni svega zoga dok san tako nazovimo krvarila napravila sam test al je bio negativan. .Medutim neman simptome koje imam inace kad imam mjesecnicu.. Sada imam jake glavobolje piskim cesce spava mi se po cjele dane gladna svako sat vremena napuhan stomak popodnevne i nekad jutarnje mucnine zelja za odredenom hranom… 
    Moze neki savjet mislite li da se radi o trudnoci ili necem ozbiljnijem?
    Hvala vam curke unaprid ❤️❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.