Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maya85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Maya85

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣


    Cestitke😉 sa tolikom betom ce se svakako vidjeti😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Jaki

    Bok…čitam što pišete i u panici sam…naime muž i ja smo ovaj mj počeli raditi na bebici…ima tjedan dana osjećam se kao da sam bolesna..grudi me malo bole na dodir..leđa me jako bole…nekad mi se u danu jave mučnine ali ne povraćam..lagane glavobolje..umorna sam stalno…uvijek je prisutan lagani pritisak na maternici..često piškim…i tokom dana znam imati lagana probadanja u jajnicima…jako sam razdražljiva..zanima me da li je to jednostavno jaki PMS jer imam dobiti za 6 dana ili je rani simptom trudnoće…kupila sam i test ali ga se bojim još upotrijebiti…hvala 😁


    Meni ovo izgledaju kao simptomi trudnoce


  • Maya85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    C1M4

    Maya85

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣

    Cestitke😉 sa tolikom betom ce se svakako vidjeti😁


    Hvala ti ali baš sam zabrinuta, već dva dana mi navečer na papiru ostaje onaj smeđi trag kao implantacijsko, a to je već odavno prošlo. Vidjet ćemo sutra, nakon tri biokemijske  i godinu dana mučenja stvarno bi voljela da uspije. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Maya85

    C1M4

    Maya85

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣

    Cestitke😉 sa tolikom betom ce se svakako vidjeti😁

    Hvala ti ali baš sam zabrinuta, već dva dana mi navečer na papiru ostaje onaj smeđi trag kao implantacijsko, a to je već odavno prošlo. Vidjet ćemo sutra, nakon tri biokemijske i godinu dana mučenja stvarno bi voljela da uspije.


    Ja vjerujem da je to normalno jer je to jos rana trudnoca, ali sigurno ce ti dati utrogestan i dati mirovanje😊 Sutra je pregled tako da se nemoj brinuti dok ne vidis sa gin, javi svakako sto su ti rekli, sretno🤗

    [lilypie.com]

  • mimi0402

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zene ja na godisnjem cjeli dan surfam jer sam u nedoumici ….pa ovako ukratko odnose sam imala u vrijeme ovulacije prije kojih recimo 8 do 10 dana odprilike neki dan su me pocele boljet grudi reko moglo bi bit nesto dok nisam u nedjelju 8 dana prije ocekivane menstruacije dobila lagani smedi iscjedak samo kad obrisem poslje mokrenja….imam lagane grceve u donjem djelu trbuha i leda naravno menstruacija mi treba doc za 5 6 7 dana pa rekoh nisam trudna al ajde idem napraviti test …kad ono pojavila se druga lagano roskasta crtica dal je moguce da tako rano vec moze ocitat trudnocu i dal je to bilo inplantacijsko krvarenje …vase mialjenje :)

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    mimi0402

    Pozdrav drage zene ja na godisnjem cjeli dan surfam jer sam u nedoumici ….pa ovako ukratko odnose sam imala u vrijeme ovulacije prije kojih recimo 8 do 10 dana odprilike neki dan su me pocele boljet grudi reko moglo bi bit nesto dok nisam u nedjelju 8 dana prije ocekivane menstruacije dobila lagani smedi iscjedak samo kad obrisem poslje mokrenja….imam lagane grceve u donjem djelu trbuha i leda naravno menstruacija mi treba doc za 5 6 7 dana pa rekoh nisam trudna al ajde idem napraviti test …kad ono pojavila se druga lagano roskasta crtica dal je moguce da tako rano vec moze ocitat trudnocu i dal je to bilo inplantacijsko krvarenje …vase mialjenje :)


    Meni je sa 5 tjedana pokazana trudnoca, cak mislim da mozda i manje od 5 hehe :) tako da zasto zasto da ne..imala sam zadnju menstruaciju 26.2. a 15.3. odnos jer sam bila na operaciji vadenja jajnika i jajovoda. I 2.4 test pokazao crticu hehe

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    mimi0402

    Pozdrav drage zene ja na godisnjem cjeli dan surfam jer sam u nedoumici ….pa ovako ukratko odnose sam imala u vrijeme ovulacije prije kojih recimo 8 do 10 dana odprilike neki dan su me pocele boljet grudi reko moglo bi bit nesto dok nisam u nedjelju 8 dana prije ocekivane menstruacije dobila lagani smedi iscjedak samo kad obrisem poslje mokrenja….imam lagane grceve u donjem djelu trbuha i leda naravno menstruacija mi treba doc za 5 6 7 dana pa rekoh nisam trudna al ajde idem napraviti test …kad ono pojavila se druga lagano roskasta crtica dal je moguce da tako rano vec moze ocitat trudnocu i dal je to bilo inplantacijsko krvarenje …vase mialjenje :)


    Ja sam 10 dana prije M imala jedan dan smedji iscjedak,nakon toga 2 dana skroz roskasti da bi uslijedio prozirni iscjedak…test sam napravila 5 dana prije M i bio pozitivan i drugi dan odmah vadila betu koja je bila uvecana…tako da imas dosta slicnu situaciju mojoj i ako zelis trudnocu,zelim ti i ja…napravi betu ako nisi vec u medjuvremenu…sretno

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • mimi0402

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozz cure vadila sam betu jucer 5 dana prije menstruacije i 61.dokt mi je rekao da se radi o trudnoci ali naravno da pratimo:) ono sto me brine je puuuno leukocita u mokraci sada idem vaditi urinokulturu za koji dan kaze dokt da ako i je kakva upala mjehura ili infekcija bitno da se odmah otkrije svejedno nije mi bas utjeha jel me bole lagano leda u donjem djelu mada i to kazu da hoce al ato vidjer cemo sve ….cestitam i vama na rrudnoci🥰

  • Maya85

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    C1M4

    Maya85

    C1M4

    Maya85

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣

    Cestitke😉 sa tolikom betom ce se svakako vidjeti😁

    Hvala ti ali baš sam zabrinuta, već dva dana mi navečer na papiru ostaje onaj smeđi trag kao implantacijsko, a to je već odavno prošlo. Vidjet ćemo sutra, nakon tri biokemijske i godinu dana mučenja stvarno bi voljela da uspije.

    Ja vjerujem da je to normalno jer je to jos rana trudnoca, ali sigurno ce ti dati utrogestan i dati mirovanje😊 Sutra je pregled tako da se nemoj brinuti dok ne vidis sa gin, javi svakako sto su ti rekli, sretno🤗


    C1M4

    Maya85

    C1M4

    Maya85

    Hei draga, ja sam ušla u 7. tjedan trudnoće i stalno imam neke bolove/grčeve, dosta su blagi većinu vremena, nekad prestanu, a dva dana su bili baš jaki. Beta mi je u srijedu bila 13500 a u petak 21500. U ponedjeljak idem na ultrazvuk da vidimo da li se vidi išta osim GV koja se vidjela prošli tjedan. Koristim Clexane i drugih većih problema nemam osim što bi se stalno svađala. 🤣

    Cestitke😉 sa tolikom betom ce se svakako vidjeti😁

    Hvala ti ali baš sam zabrinuta, već dva dana mi navečer na papiru ostaje onaj smeđi trag kao implantacijsko, a to je već odavno prošlo. Vidjet ćemo sutra, nakon tri biokemijske i godinu dana mučenja stvarno bi voljela da uspije.

    Ja vjerujem da je to normalno jer je to jos rana trudnoca, ali sigurno ce ti dati utrogestan i dati mirovanje😊 Sutra je pregled tako da se nemoj brinuti dok ne vidis sa gin, javi svakako sto su ti rekli, sretno🤗


    Drage moje, pregled obavljen, srčeko kuca. Dobila sam Utrogestan vaginalete. Presretna sam i još uvijek ne mogu vjerovati da je uspjelo. Ali osjećam se jako loše, imam mučnine, stalno sam umorna, a moram raditi jer nikako ne želim reći za trudnoću nikome dok ne prođu 3 mjeseca. Baš se mučim ujutro ustati, 5.30 mi je sada nemoguća misija a moram. Danas idem na komisiju da vidim da li će mi odobriti Heparin. Ma na sto muka sam. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.