Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Ivana kod tebe je isto blastica bila? Mozes napraviti test, ali moras znati da nekom pokaze rano, a nekom test pokaze tek tamo 11 dan. 

    [lilypie.com]

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja nemam bolne cice ,mozda malo osjetljive bradavice ali mi je veliki pritisak u trbuhu,danas me opet grcilo,mislila sam da cu dobit ali nista
    7 i 8 dan sam imala jake bolove i grcilo me kao da cu dobit
    9 dan nista i danas 10 dan me isto ujutro grcilo kao da ce mi doc jer po pravilu bi sutra trebalo doc ali nista ni danas
    Trajalo me sat vremena i prestalo 
    Nadam se da ce bit pozitivno i da mi nece od sutra doc
    Molim Boga svaki dan i nadam se da ce mi uslisit molitve

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Andy koji dan je bio transfer, 3.ili 5.? Neces raditi test prije bete, bas su je kasno stavili.
    Mene ti svaki dan grci, ali jucer sam dobila sjenu, a danas svijetliju crticu
     https://imgur.com/a/God2pHG [imgur.com]
    Grcevi su nezahvalni zato sto doslovno mogu znaciti bilo sto.  Mene isto boli kao da cu dobiti svaki cas, imam sve simptome pms-a, napuhnuta sam, gladna, bole me grudi…

    [lilypie.com]

  • Pidoca

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Pozdrav  cure, evo da vam se i ja pridruzim, danas mi je 8dnt fet 2 blastociste, imam test ali ga ne zelim napravit bojim se, imam sve tipične simptome pms-s, glava rastura, nervoza, bolovi itd, danas trebala dobiti, beta mi je u cetvrtak ako je procurim.
    Sretno cure svima

    Moje curice rođene u 32 tjednu
    Ema i Lara - 23.12.2021

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Pidoca sretno ti !! Svaka cast kako izdrzavas, ja sam pocela od 3 dana raditi testove. 
    Malo me brine sto mi je veceras temp.pala na 36.4, a prethodnih dana bila 37.

    [lilypie.com]

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Peti dan mi je bio vracen. Muz isto laze da sacekam jos bar do petka ili subote a ja nekako nestrpljiva hehe

    Da blastica je bila. Bole me grudi i ledja, 4.dan me toliko bolio stomak al ono na 5min i popusti sto se tice toga sad je ok, cesto mi bude muka i vise sam na wcu piskim, nadam se najboljem :D

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kaze*

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Nadam se da je to to. 🍀

    [lilypie.com]

  • zelja89

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Da li se bilo kome od vas desilo da nakon transfera imate nesanicu,a isto tako u toku noci stalno buđenje i potreba da protezete noge? Izgleda da ja imam nrke čudne “simptome ” 😏😏😏😏

  • zelja89

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Prijavljujem od sinoc stalno “čupanje” - ziganje podno stomaka,samo na jednom mjestu,i to svakih pola sata-sat se javi i poprilično jako. Danas je 5 det

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.