Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Super, ja nemam smrzlica iako je bilo dosta js, nisu se dobro razvijale tako da su sve nade polozene u ove 2. Sram me reci no ja sam vec od danas krenila s testovima, lakse mi je kad vidim da je negativan onda manje razmisljam ostatak dana. Od simptoma grudi bolne i zgaravica no to mi zna biti i u pms-u

    [lilypie.com]

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    yvette

    Super, ja nemam smrzlica iako je bilo dosta js, nisu se dobro razvijale tako da su sve nade polozene u ove 2. Sram me reci no ja sam vec od danas krenila s testovima, lakse mi je kad vidim da je negativan onda manje razmisljam ostatak dana. Od simptoma grudi bolne i zgaravica no to mi zna biti i u pms-u


    Ja razmisljam da uradim test ali sacekacu jos koji dan sve me strah hehe.. 

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Lala 27 betu radim 4.10 tako da ima jos vremena
    Danas mi je 7 dan od transfera i malo sam napuhana i temperatura mi je vec par dana i prekjucer i jucer me je jako desni jajnik bolio i malo me peklo  i to je sve

  • amber

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    AndyF

    Lala 27 betu radim 4.10 tako da ima jos vremena
    Danas mi je 7 dan od transfera i malo sam napuhana i temperatura mi je vec par dana i prekjucer i jucer me je jako desni jajnik bolio i malo me peklo i to je sve


    Kad ces radit testic?

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    amber

    ladyluu

    amber

    Hej cure evo da vam se pridruzim i ja bila juce na transferu kako ste vi ste mirovale do bete jeste li imali odnose niki nista nije rekao za to pa sta vi kazete?

    Odnose ni slucajno do bete,magnezij svaki dan,lagana setnja,zbog cirkulacije..nemoj se ulijenitii,ja sam svaki dan juhu od telecu od kosti,zbog te sluzi,..kofein ne cesto,i naravno ne teze pd 2 kg nista.

    Hvala …ni za magneziji niko nista nije rekao kako to pijete mislim koju dozu?


    Najvise do 400mg..ja sam.bila 300 jer  je prenatalu bilo.taodjer  nesto. 

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Amber zadnji put sam u 11 danu dobila tako da necu radit do 12 dana,a trebala bi dobit u srijedu

  • amber

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    ladyluu

    amber

    ladyluu

    amber

    Hej cure evo da vam se pridruzim i ja bila juce na transferu kako ste vi ste mirovale do bete jeste li imali odnose niki nista nije rekao za to pa sta vi kazete?

    Odnose ni slucajno do bete,magnezij svaki dan,lagana setnja,zbog cirkulacije..nemoj se ulijenitii,ja sam svaki dan juhu od telecu od kosti,zbog te sluzi,..kofein ne cesto,i naravno ne teze pd 2 kg nista.

    Hvala …ni za magneziji niko nista nije rekao kako to pijete mislim koju dozu?

    Najvise do 400mg..ja sam.bila 300 jer je prenatalu bilo.taodjer nesto.


    Hvala

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Cure pomagajte,meni vec od 7dana transfera boli dole skroz nisko u maternici ,koda mi se grci ,sinoc je bas bila neka ostra bol koda cu dobit ali hvala Bogu prestalo i sad mi je ok
    Jucer mi je malo i miris hrane smetao i neka tezina u zelucu
    Danas mi je 9 dan transfera

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    AndyF Sve ti je to normalno, i ja sam imala takve bolove. Nemoj se sikirati. Vidjela sam da test nećeš raditi dok ne prođe 12 dana, ali ako skupiš snage slobodno uradi sutra da znaš na čemu si, naravno ako si spremna za test 😊 Ništa nemoj ni žuriti, ali gledam po sebi, lakše bi mi bilo da što prije saznam rezultat. Držim fige 🙏

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Yvette Ivana97 Takođe sa srećom cure 🙏 🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.