Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    AndyF

    Ja sam imala transfer u subotu i svaki dan mirujem ali danas mi se nesto desilo da mi je nesto palo na pod ,a ja sam totalno zaboravila da nesmijem cucnut da to podignem
    Dali me mozete utjesit i rec mi da mi se nece nista desit,sva sam u strahu


    Heej mislim da ti je bolje da se kreces,lagana setnja nego sto mirujes 😊

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra Baš mi je drago čuti 😄 Opusti se i uživaj, želim ti školsku trudnoću 😘😘😘

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    AndyF Sve su to normalni simptomi 😊 Kada radiš betu ili test? 

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraBaš mi je drago čuti 😄 Opusti se i uživaj, želim ti školsku trudnoću 😘😘😘


    Hvala ti draga moja punoooo,srce si 😍😘😘

  • amber

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Hej cure evo da vam se pridruzim i ja bila juce na transferu kako ste vi ste mirovale do bete jeste li imali odnose niki nista nije rekao za to pa sta vi kazete?

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    amber

    Hej cure evo da vam se pridruzim i ja bila juce na transferu kako ste vi ste mirovale do bete jeste li imali odnose niki nista nije rekao za to pa sta vi kazete?


    Odnose ni slucajno do bete,magnezij svaki dan,lagana setnja,zbog cirkulacije..nemoj se ulijenitii,ja sam svaki dan juhu od telecu od kosti,zbog te sluzi,..kofein ne cesto,i naravno ne teze pd 2 kg nista.

  • amber

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    ladyluu

    amber

    Hej cure evo da vam se pridruzim i ja bila juce na transferu kako ste vi ste mirovale do bete jeste li imali odnose niki nista nije rekao za to pa sta vi kazete?

    Odnose ni slucajno do bete,magnezij svaki dan,lagana setnja,zbog cirkulacije..nemoj se ulijenitii,ja sam svaki dan juhu od telecu od kosti,zbog te sluzi,..kofein ne cesto,i naravno ne teze pd 2 kg nista.


    Hvala …ni za magneziji niko nista nije rekao kako to pijete mislim koju dozu?

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hej cure 😀 nova sam ovdje.. Procitala sam sve stranice od 1 do 251 hehe.. Danas mi je 5 dan od transfera (vracena jedna blatocista peti dan). Od simptoma imam tu i tamo grceve, nekad me probudi u noci al popusti brzo, boli me donji dio leđa, ponekad mi malo muka i zeludac boli, i bradavice i cice malo bole.. Beta mi je tek 30.9. i jedva cekam sa mi dode taj dan jer ludim hehe.. 

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Ivana97

    Hej cure 😀 nova sam ovdje.. Procitala sam sve stranice od 1 do 251 hehe.. Danas mi je 5 dan od transfera (vracena jedna blatocista peti dan). Od simptoma imam tu i tamo grceve, nekad me probudi u noci al popusti brzo, boli me donji dio leđa, ponekad mi malo muka i zeludac boli, i bradavice i cice malo bole.. Beta mi je tek 30.9. i jedva cekam sa mi dode taj dan jer ludim hehe..


    Meni 3.dan, a beta isto kad i tebi. Ja sam vratila 2 dobre blastice, jedna je ekspandirana. Nadajmo se najboljem…

    [lilypie.com]

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    yvette

    Ivana97

    Hej cure 😀 nova sam ovdje.. Procitala sam sve stranice od 1 do 251 hehe.. Danas mi je 5 dan od transfera (vracena jedna blatocista peti dan). Od simptoma imam tu i tamo grceve, nekad me probudi u noci al popusti brzo, boli me donji dio leđa, ponekad mi malo muka i zeludac boli, i bradavice i cice malo bole.. Beta mi je tek 30.9. i jedva cekam sa mi dode taj dan jer ludim hehe..

    Meni 3.dan, a beta isto kad i tebi. Ja sam vratila 2 dobre blastice, jedna je ekspandirana. Nadajmo se najboljem…

    Meni su rekli doktori da je bila odlicna blastica i jos 8 smrzlica imam, ovo mi je prvi postupak a jako sam mlada (22god) pa su mi dali nade pa eto sad me samo cekanje ubi. Neznam dali bi radila test kod kuce ili ne.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.