Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala Lala 27 na podrsci i utjehi
    Kakve si ti simptome imala
    Ja se nadam da mi nece doc u srijedu i cetvrtak i da ta tri dana boli da je bilo implatacijski

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Sretno svima ❤
    Andy mene isto boli, ali mislim da je to sve od punkcije. Ne znam kako je kod tebe, ali moji jajnici su poprilicno uvecani (7 cm) pa nije ni cudo sto ih osjecam. Pitao me cak doktor na dan transfera imam li bolove posto mi je pogledao jajnike.

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Što se mojih simptoma tiče, neke sam do sad i zaboravila kako su išli po danima, ali znam da sam imala menstrualne bolove, grudi mi i nisu bole toliko bolne, više su me boljele bradavice, a i sad u trudnoći mi je tako. Nisam imala ni implantacijsko krvarenje, ni temperaturu, ali znam da je to dosta cura sa pozitivnim rezultatima imalo. Ali kako reče yvette mislim da su i ti moji bolovi bili od stimulacije, jer su i meni jajnici bili uvećani, kasnije kad sam išla na ultrazvuk da mi potvrdi trudnoću doktorica mi je rekla da su uvećani i da su zato ti bolovi normalni. Zato se ne treba opteretiti simptomima, sve je to individualno, a i mogu biti od stimulacije. Bitno je da nema nekih bolova koji se ne mogu izdržati i jakog krvarenja. 

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Yvette meni su jajnici bili ok na dan tranfera,sve je ok bilo samo vec 7dana su mi neki bolovi u trbuhu pogotovo popodne i navecer kad legnem
    Danas je malo manje,skoro da i nemam ,samo neko malo probadanje od puncije jer sam najvise jajnih stanica imala na desnom jajniku

  • zelja89

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Lijep vam pozdrav svima 🌺🌺🌺
    Nova sam na forumu,pa eto da pokusamo ove dane zajedno prebroditi do bete… meni je danas 3.dan od transfera osmostanicnog embriona na 3.dan…. za bilo kakve simptome mislim da je prerano,ali od samog transfera osjecam blagu napetost u donjem dijelu stomaka,lagane grceve poput menstrualnih… eto to samo mogu izdvojiti, pa cemo vidjeti za par dana sta ce se desavati

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Lala 27 ja imam od 7 dana neku tupu bol u trbuhu ali sinoc sam mislila da ce mi explodirat trbuh koliko me bolilo i kasnije se onda smirilo,cice me ne bole ali mala osjetljivost mi je oko bradavica,implatacijsko krvarenje nisam imala kad me to bolilo
    Danas bolova skoro i nema,mozda na desnoj strani neko pikanje koda me neko iglom probada ali namomente
    Tako da neznam dali ce sta bit od ovog svega ,u srijedu bi trebala dobit pa cemo vidjet,ja se nadam da necu
    Prije stvari me uvijek hvata neka glad,ali sad nista,bas mi se ne jede nesto previse 

  • lucija2020

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Meni je u subotu bio transfer, betu vadim tek 07.10! Treba to dočekati 😀 Želim nam svima srecu i veliku betu ❣ prvi put sam bila u 5 mjesecu u postupku, ovo mi je drugi, oba puta ivf, puna stimulacija 🤗

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Zelja dobrodosla, javljaj simptome.
    Lucija dani do bete su bas igra zivaca. 
    Andy nisu ni meni poceli bolovi odmah nakon punkcije, koji ti je dan bio transfer? 
    Mene je pocelo grciti 4.dan od punkcije, a dan prije transfera. 
    Mozda si i osjetila implataciju ili sirenje maternice, sve je moguce, ali nazalost kako su grcevi gotovo ocekivani nakon stimulacije i punkcije, mi koje smo prosle postupak nikad ne mozemo znati boli li radi toga ili se nesto dogada dolje 
    Neka bude ovo drugo, da se dogada nesto lijepo. 🍀
    Ja prijavljujem umor, cijeli dan sam prespavala. No s druge strane je kisovito pa mozda zato 🤔

    [lilypie.com]

  • Ivana97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Meni je danas 9 dan, dali je pametno uraditi testic? 
    😁 

  • zelja89

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ivana,ne znam koliko star embrion ti je vracen,3 ili 5 dana? Ako si prethodno pisala,pardon,nisam stigla sve iščitati.  Ja bih ipak sacekala dan-dva,pa ces znati na cemu si. 
    Meni je danas 4.dan trodnevnog,samo imam grceve tipa mensteualnih. Mislim da nema nista od ovog postupa,jer u prethodnom koji je bio uspjesan iz odmrzavanja,ali je kratko nazalost trajalo, imala sam od samog transfera neke simptome a najveci je bio bolne grudi, od ledja pojas prema grudima,a sada skoro pa ništa, cak ni od uteogestana me ne boli  😢

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.