Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra Tooo 😄😄 Danas ti je 11 dnt? To je super beta 🙌 Čestitam, da ti i dalje sve ide tako kako treba 💓

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraTooo 😄😄 Danas ti je 11 dnt? To je super beta 🙌 Čestitam, da ti i dalje sve ide tako kako treba 💓


    Da 11 dan 😊 aBd ja se nadam da ce ici ,u petak ponovo vadim betu,saljem ti puno poljubaca 😘😘😘

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra Fige za duplu betu 😄😄 😘😘😘

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraFige za duplu betu 😄😄 😘😘😘


    Draga moja danasnja beta 473 😁😁😁😁 jel se trebam vise brinuti? Osjedit cu 😁

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Divnooooo 🙌 Beta se odlično dupla, baš kako treba, tako da to sve ide dobro, ali odmah da ti kažem da se do kraja trudnoće nećeš prestati brinuti 😂 Na početku prije svakog pregleda da li je sve u redu, pa onda počneš osjećati pokrete, ali jedan dan ne osjetiš i opet se pitaš da li je sve u redu, tako da znaš odmah 😂 Ali ne trebaš sad o tome razmišljati, ovo je super, zakaži pregled i kad vidiš srce kako kuca biće ti mnogo lakše 😊 Ali opet nemoj ni previše rano pregled, jer se neće vidjeti plod prije 5-6 tt

  • Taine

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam 42 g., 4 mpoa, 2 zavrsila transrerom, ali nije ostalo. U preostala 2 imala sam ciste. Nemam pravo vise ici na racun hzoa, pa moze li mi netko dati neki savjet kome se obratiti? U sve to sam usla dosta kasno. Hvala! 

    Taine

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Taine

    Pozdrav, imam 42 g., 4 mpoa, 2 zavrsila transrerom, ali nije ostalo. U preostala 2 imala sam ciste. Nemam pravo vise ici na racun hzoa, pa moze li mi netko dati neki savjet kome se obratiti? U sve to sam usla dosta kasno. Hvala!


    Privatne poliklinike.. 

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • AndyF

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja sam imala transfer u subotu i svaki dan mirujem ali danas mi se nesto desilo da mi je nesto palo na pod ,a ja sam totalno zaboravila da nesmijem cucnut da to podignem
    Dali me mozete utjesit i rec mi da mi se nece nista desit,sva sam u strahu

  • mamaNina

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Bok cure! Ja sam vec bila ovdje prije 3 mjeseca, neuspjesan prvi ivf. Sutra krecem s gonalima pa da se prijavim🙏🙏
    AndyF mislim da to sto si se sagela ili cucnula nema nikakve veze s postupkom. Ima zena koje rade, vjezbaju, krecu se normalno…ne treba pretjerivati, ali cucnuti se sigurno moze😄👍👍 ne brini se….

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    MamaNina Dobrodošla opet, sa srećom, ovaj put će biti uspješan 😘😘😘 

    Mislim da ima još cura iz tog perioda koje su čekale deveti mjesec da krenu ponovo. 

    AndyF Ma ne brini se, nema to nikakve veze, nemoj sad ništa teško, ali ovako sve možeš normalno raditi, opušteno 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.