Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pa do bete sigurno cu skupiti snage za jedan testic ali cekat cu da prodje vikend 😁 pa i ja vjerujem da su ovi simptomi od utrogestana ali eto covjek se uvjek nada … sta god bude od Boga je 🤷 svaki dan kazem e neces danas nista citati ,istrazivati i sipak,ja dodjem ovdje 😂😂

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    ladyluu I ja ti želim to od srca, kao i Amri 🙏 Da, možeš tako, ali opet nemoj ništa previše ni raditi, kao što sam ti već i rekla, a sa druge strane nema potrebe ni da samo ležiš. Onako po osjećaju, kad vidiš da si se umorila tad i odmori, bez ikakvog forsiranja ☺️

    Amra Kažem ti, simptomi ne znače trudnoću, a ni obrnuto, zato se nemoj njima opterećivati 😊 Do tad se opusti, nađi zanimaciju i dani će brzo proći 😄 

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    ladyluuI ja ti želim to od srca, kao i Amri 🙏 Da, možeš tako, ali opet nemoj ništa previše ni raditi, kao što sam ti već i rekla, a sa druge strane nema potrebe ni da samo ležiš. Onako po osjećaju, kad vidiš da si se umorila tad i odmori, bez ikakvog forsiranja ☺️

    AmraKažem ti, simptomi ne znače trudnoću, a ni obrnuto, zato se nemoj njima opterećivati 😊 Do tad se opusti, nađi zanimaciju i dani će brzo proći 😄
    Lala pozitivan test danas sam radila ,jos sam u soku 😁😁
  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra Pozitivaaaan? 😄😄 Jao, pa divno, baš mi je drago, vidiš da može i bez simptoma trudnoće 😁 Oni tek kasnije dolaze, ništa se ne sikiraj, kasnije ćeš reći kad će ove mučnine proći više 😂 Sretno sa betom, ali to je to 😍

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraPozitivaaaan? 😄😄 Jao, pa divno, baš mi je drago, vidiš da može i bez simptoma trudnoće 😁 Oni tek kasnije dolaze, ništa se ne sikiraj, kasnije ćeš reći kad će ove mučnine proći više 😂 Sretno sa betom, ali to je to 😍


  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Da pozitivan je😍 kupila sam clearblue,da li moze biti lazno pozitivan? Pokusala sam sliku staviti al nece  da ocita 🤔 jos sam u soku 

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra I ja sam isti taj uzela prvi put i isto pozitivan 😁 Sledeći dan sam neki drugi, ne sjećam se koji, neki najobičniji, ali clearblue mi uvijek izvuče osmijeh kad čujem za njega i čuvam tu sliku, mislim da je nikad neću izbrisati, taj prvi plus 😄 Ne mogu se postaviti slike već neko vrijeme, ali čuvaj ti za sebe 😄 Javi betu 😊

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraI ja sam isti taj uzela prvi put i isto pozitivan 😁 Sledeći dan sam neki drugi, ne sjećam se koji, neki najobičniji, ali clearblue mi uvijek izvuče osmijeh kad čujem za njega i čuvam tu sliku, mislim da je nikad neću izbrisati, taj prvi plus 😄 Ne mogu se postaviti slike već neko vrijeme, ali čuvaj ti za sebe 😄 Javi betu 😊


    Da da javit cu svakako,hvala ti puno na ogromnoj podrsci srce si zeno 😘😘. Test ne da cuvam nego od jutros samo virim da nije pobjegla ona druga crta 😁

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amra Hahahha, samo ti nju nadgledaj 😂 Nema na čemu, znam koliko je meni značilo i uvijek se vratim ovdje, jer možda mogu nekome pomoći, kao što su meni kad mi je trebalo 

    😘😘😘😘

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lala27

    AmraHahahha, samo ti nju nadgledaj 😂 Nema na čemu, znam koliko je meni značilo i uvijek se vratim ovdje, jer možda mogu nekome pomoći, kao što su meni kad mi je trebalo

    😘😘😘😘


    Draga moja Lala ,dansnja beta iznosi 231 😊 pa mislim da niko nema sretniji od mene 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.