Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Lala27

Broj poruka: 568

Prijavi adminu

Baš stresno, žao mi je što prolaziš kroz to, ali navijamo da sve bude dobro 🍀🍀 Nek' se mrvica ne da 🙏

[lilypie.com]

• Cvrcak93

Broj poruka: 9

Prijavi adminu

Beta pala da 43 na 35 ,za 3 dana. Ipak je premalo da bude bilo sta. Ali idemo dalje. Da li je neko imao iskustva nakon koliko vremena se moze uci u novi postupak? Zbog hormona i to

• Lala27

Prijavi adminu

Ipak biohemijska 😥 Žao mi je mnogo. Naročito jer su testovi bili pozitivni, pa se onda ponadaš. Mislim nakon stimulacije da se čeka 3 mjeseca, ali opet će ti reći Vaki, ona to zna. Sa srećom kad god da bude novi postupak. 

[lilypie.com]

Vaki

Broj poruka: 1338

Prijavi adminu

Cvrcak - žao mi je. Što se tiće postupka to dosta ovisi o tome u kojoj si klinici i koliko imaš godina. Najčešće trebaš propustiti barem 3 ciklusa, a ako si starija onda barem 2. U nekim klinikama se čeka i duže. Na VV sam čekala po 3 ciklusa između postupaka. 

🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

• Cvrcak93

Broj poruka: 9

Prijavi adminu

Hvala vam cure ❤😇

• jeromedo

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

BUY BEST QUALITY FAKE PASSPORT, ID CARD, counterfeit money watsap(+447417409361

BUY FAKE PASSPORT (Www.buydocuments.online)

whatsapp :+447417409361

We are base in Uk and we are the only document producers who accept to meet with clients face to face okay.

FAKE DRIVING LICENCE (DRIVING LICENCE) FALSE IDENTITY CARD (ID CARD), FAKE VISA,
    FAKE BIRTH CERTIFICATE.
    We are a team of professionals with many years of experience producing fake passports
    and other identity documents, best producers as false documents. with
    more than 10 million documents circulating in the world.
    We offer only original high qualities of true-false passports, driver
    's licenses, ID cards, stamps, birth certificates, fake international diplomas
    and other products for a number of countries like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Norway
    Canada, Italy, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom.
    This list is not complete.
    For additional information and place the order just
    Contact us by email or phone or go to our website  ( Https. www.buydocuments.online)

nymeria

Broj poruka: 214

Prijavi adminu

Poklanjam:

-skoro cijelu kutiju Duphastone 10mg (36/42tablete)
    -kutiju i pol Folacin 5mg (48kom)
    -kutiju i pol Utrogestan 100mg (45kom)
    -Clexane 4000 UI 6kom injekcija (rok 9/2021) skladišteno u frižderu od 3/2019
    -Meglucon (metformin,isto kao i Gluformin) 500mg 100tableta/od 120 od kutiji

Lokacija Zagreb. Mogu i poštom poslati.

• ladyluu

Broj poruka: 83

Prijavi adminu

Cure,valjda nisma.promasila..ali vi ste ovo sve prošle sto mene zanima?
    Imam u subotu embriotransfer,kakav je bio endome,koji je bio dan embrija,sve sto mi.mozete reci pišite mii :)
    Trema mw.vec puca,strah me od neuspjeha …kako,sta paziti sveee sveee

• Lala27

Prijavi adminu

ladyluu

Cure,valjda nisma.promasila..ali vi ste ovo sve prošle sto mene zanima?
    Imam u subotu embriotransfer,kakav je bio endome,koji je bio dan embrija,sve sto mi.mozete reci pišite mii :)
    Trema mw.vec puca,strah me od neuspjeha …kako,sta paziti sveee sveee

Meni je bio transfer peti dan, dvije blastice, jedna je izdržala i već sam u šestom mjesecu trudnoće 😄 To nam je bio prvi postupak i hvala Bogu uspjelo je. Za endometrij se ne sjećam sad koliko je bio, uglavnom dobar, odličan kako mi je doktorica rekla. Meni su savjetovali da se ponašam sasvim normalno, nema potrebe za konstantnim mirovanjem, ali naravno sa druge strane ne da perem prozore 😂 Nekako sve umjereno. Kako sam bila na bolovanju dok sam čekala rezultat, onda jesam više odmarala, ali normalno sam i kuvala i čistila bez pretjerivanja, npr.nisam usisavala, ribala parket… 

10 dnt sam uradila test, a 14 dnt betu. Što se tiče straha, naravno, to je sve normalno, ni meni nije bilo svejedno, naročito nakon transfera kad sam se pitala da li je uspjelo, ali opet probaj što manje da se opterećuješ, čitaj neki roman, gledaj filmove, šetaj, druži se, da ti dani brže prođu, a i da što manje razmišljaš. Sa srećom, da javiš pozitivne rezultate 🍀🍀🍀 

[lilypie.com]

• Amraa

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Lijep pozz drage moje🙋🏻
    Prvi put vam pisem ,imala sam ET 31.08 i do sada nemam bas neki simptoma,osim bolni grudi ( mislim da je zbog terapije) povremen vrucine i par zigova u jajnicima,ostalo nista.Danas je znaci 6 dan i da li je rano za bilo kakve druge simptome? Nadam se da ima pozitivni beta i bez neki simptoma? Betu bi trebala vaditi 11.09,kad uraditi test? Zelim vam svima sto prije velike bete ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.