Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Ipak biohemijska 😥 Žao mi je mnogo. Naročito jer su testovi bili pozitivni, pa se onda ponadaš. Mislim nakon stimulacije da se čeka 3 mjeseca, ali opet će ti reći Vaki, ona to zna. Sa srećom kad god da bude novi postupak. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Cvrcak - žao mi je. Što se tiće postupka to dosta ovisi o tome u kojoj si klinici i koliko imaš godina. Najčešće trebaš propustiti barem 3 ciklusa, a ako si starija onda barem 2. U nekim klinikama se čeka i duže. Na VV sam čekala po 3 ciklusa između postupaka. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Cvrcak93

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure ❤😇

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Cure,valjda nisma.promasila..ali vi ste ovo sve prošle sto mene zanima?
    Imam u subotu embriotransfer,kakav je bio endome,koji je bio dan embrija,sve sto mi.mozete reci pišite mii :)
    Trema mw.vec puca,strah me od neuspjeha …kako,sta paziti sveee sveee

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    ladyluu

    Cure,valjda nisma.promasila..ali vi ste ovo sve prošle sto mene zanima?
    Imam u subotu embriotransfer,kakav je bio endome,koji je bio dan embrija,sve sto mi.mozete reci pišite mii :)
    Trema mw.vec puca,strah me od neuspjeha …kako,sta paziti sveee sveee


    Meni je bio transfer peti dan, dvije blastice, jedna je izdržala i već sam u šestom mjesecu trudnoće 😄 To nam je bio prvi postupak i hvala Bogu uspjelo je. Za endometrij se ne sjećam sad koliko je bio, uglavnom dobar, odličan kako mi je doktorica rekla. Meni su savjetovali da se ponašam sasvim normalno, nema potrebe za konstantnim mirovanjem, ali naravno sa druge strane ne da perem prozore 😂 Nekako sve umjereno. Kako sam bila na bolovanju dok sam čekala rezultat, onda jesam više odmarala, ali normalno sam i kuvala i čistila bez pretjerivanja, npr.nisam usisavala, ribala parket… 

     10 dnt sam uradila test, a 14 dnt betu. Što se tiče straha, naravno, to je sve normalno, ni meni nije bilo svejedno, naročito nakon transfera kad sam se pitala da li je uspjelo, ali opet probaj što manje da se opterećuješ, čitaj neki roman, gledaj filmove, šetaj, druži se, da ti dani brže prođu, a i da što manje razmišljaš. Sa srećom, da javiš pozitivne rezultate 🍀🍀🍀 

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lijep pozz drage moje🙋🏻
    Prvi put vam pisem ,imala sam ET 31.08 i do sada nemam bas neki simptoma,osim bolni grudi ( mislim da je zbog terapije) povremen vrucine i par zigova u jajnicima,ostalo nista.Danas je znaci 6 dan i da li je rano za bilo kakve druge simptome? Nadam se da ima pozitivni beta i bez neki simptoma? Betu bi trebala vaditi 11.09,kad uraditi test? Zelim vam svima sto prije velike bete ❤

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amraa

    Lijep pozz drage moje🙋🏻
    Prvi put vam pisem ,imala sam ET 31.08 i do sada nemam bas neki simptoma,osim bolni grudi ( mislim da je zbog terapije) povremen vrucine i par zigova u jajnicima,ostalo nista.Danas je znaci 6 dan i da li je rano za bilo kakve druge simptome? Nadam se da ima pozitivni beta i bez neki simptoma? Betu bi trebala vaditi 11.09,kad uraditi test? Zelim vam svima sto prije velike bete ❤


    Ima i bez simptoma, ništa se ne opterećuj time 😊 Ako vratiš unazad, vidjećeš da ima cura koje nisu imale apsolutno nikakve simptome i pozitivan rezultat. Meni su grudi bile malo osjetljive, čak više same bradavice, menstrualni bolovi ponekad, koji su se smanjivali vremenom, negdje 6-7 dnt ih nisam više ni imala, čini mi se da sam češće piškila u tom periodu, ostalo ništa. Nisam imala ni implantacijsko krvarenje. Test pozitivan, beta visoka i evo šesti mjesec  trudnoće 😊 Ako su ti vraćene 5.dan onda možeš test već u nedelju, ponedeljak, zavisi koliko si (ne)strpljiva 😂 Sa srećom, da bude pozitivan test 😊🍀🍀

  • Amraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala ti Lala puno,vracena jedna blatocista peti dan,ja ne znam da li vise umisljam ili sam i ja imala neke blage skoro i neprimjetne grceve…ubi ova neizvjesnost . Vise me zbunjuju stvari o implataciji,negdje pise da se dogadja odma drugi dan a vecina pisu izmedju 6-8 dana..Mene grudi bas bole al bas…prvi put sam u postupku pa neke stvari bas i ne znam 🤔 

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Amraa

    Hvala ti Lala puno,vracena jedna blatocista peti dan,ja ne znam da li vise umisljam ili sam i ja imala neke blage skoro i neprimjetne grceve…ubi ova neizvjesnost . Vise me zbunjuju stvari o implataciji,negdje pise da se dogadja odma drugi dan a vecina pisu izmedju 6-8 dana..Mene grudi bas bole al bas…prvi put sam u postupku pa neke stvari bas i ne znam 🤔


    Nema na čemu 😄 Pošto je prvi postupak, onda si bila na stimulaciji, što znači da svi ti simptomi mogu biti i od toga, kao što mislim da su meni bili, jer su se vremenom smanjili i sad u trudnoći su mi samo bradavice osjetljive. Jesam imala mučnine, ali to svakako dolazi kasnije u trudnoći, pa tako da se nemoj opterećivati simptomima, sve je to individualno. Brzo će 11.pa ćeš znati sve, a do tad slobodno jedno jutro testić 😄 

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Lala27

    ladyluu

    Cure,valjda nisma.promasila..ali vi ste ovo sve prošle sto mene zanima?
    Imam u subotu embriotransfer,kakav je bio endome,koji je bio dan embrija,sve sto mi.mozete reci pišite mii :)
    Trema mw.vec puca,strah me od neuspjeha …kako,sta paziti sveee sveee

    Meni je bio transfer peti dan, dvije blastice, jedna je izdržala i već sam u šestom mjesecu trudnoće 😄 To nam je bio prvi postupak i hvala Bogu uspjelo je. Za endometrij se ne sjećam sad koliko je bio, uglavnom dobar, odličan kako mi je doktorica rekla. Meni su savjetovali da se ponašam sasvim normalno, nema potrebe za konstantnim mirovanjem, ali naravno sa druge strane ne da perem prozore 😂 Nekako sve umjereno. Kako sam bila na bolovanju dok sam čekala rezultat, onda jesam više odmarala, ali normalno sam i kuvala i čistila bez pretjerivanja, npr.nisam usisavala, ribala parket…

    10 dnt sam uradila test, a 14 dnt betu. Što se tiče straha, naravno, to je sve normalno, ni meni nije bilo svejedno, naročito nakon transfera kad sam se pitala da li je uspjelo, ali opet probaj što manje da se opterećuješ, čitaj neki roman, gledaj filmove, šetaj, druži se, da ti dani brže prođu, a i da što manje razmišljaš. Sa srećom, da javiš pozitivne rezultate 🍀🍀🍀


    Puno hval z podrsku..nadam se da ce biti i meni kao.tebi :)
    Znači, mozda da sutra odmaram..a.vec nedjelju setnja i normala.:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.