Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Foxa15

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Molim za slicna iskustva ako je koja imala… Dakle jucer radjen prvi hcg test ujutro s prvim urinom 9 dpo.. Vidi se blaga sjenica.. Da bi jutros s prvim urinom test bio negativan… Da li se kojoj tako desilo a da je ipak bila trudnoca u pitanju, iskreno mislim da su mi sanse jako male.. Zadnja slika je lh trakica od jucer popodne blaga testna crta se pojavila nakon tjedan dana ciste bjeline lh trakica.
    https://ibb.co/FqNBXrc [ibb.co]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Foka, isti test si radila? Jutros prvi urin? Meni he tako bilo ima par mjeseci 8 dpo prvi urin lagana crta, navecer negativno, ili skroz rana biokemijska ili kriv test.
    Iako nadam se da je greska i da ce na iducem testu opet niti crta. Drzim fige.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Foxa15

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    ružica

    Foka, isti test si radila? Jutros prvi urin? Meni he tako bilo ima par mjeseci 8 dpo prvi urin lagana crta, navecer negativno, ili skroz rana biokemijska ili kriv test.
    Iako nadam se da je greska i da ce na iducem testu opet niti crta. Drzim fige.


    Da, isti test, prvi jutarnji urin i jucer i danas. Pricekat cu jos par dana mada zaista osjecam da nisam trudna. 
    Hvala ti 😊

  • Mare30

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Foxa15

    Mare30

    Pozdrav curke🙂
    Stvari trebam dobiti nedobiti 20.8 i danas mi je 6dpo(inace mi ciklusi variraju od 28-32 dana)
    Prema aplikaciji oplodnja je bila 17.dan
    Odnose smo imali 11.,16., i 17.dan
    Sto vi mislite o ovome testu
    Rađen navecer!
    Dali je moguce da vec potvrdi trudnocu tako rano ili se mozda cak oplodnja dogodila 11.dan,iako mi je to malo kratko na moj ciklus od proslog mjeseca kad je trajao 32.dana
    Evo slika:
    https://ibb.co/G00XGJ9 [ibb.co]

    Pozz Mare, vidla sam tvoju objavu na drugoj temi, ovo je pozitivan test ko kuca s obzirom da je radjen navecer, ali tesko da ce ginekolog vidjeti ista, prerano je. Mozes ga zamoliti da ti napise uputnicu za vadjenje bete cisto da pratis da li pravilno raste. Sretno 🥰


    Hvala ti..javim se ginekologici i nadam se da ce sve biti ok🥰

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Onaj osjetljivost 10? Meni su oni s njuskala najbolji. Ili s e baya isti su.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Mare30

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    ružica

    Onaj osjetljivost 10? Meni su oni s njuskala najbolji. Ili s e baya isti su.


    Da i meni…naruceni preko njuskala,osjetljivost 10 tako da se moze i do 5 dana prije vještice napravit

  • Mare30

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Foxa15

    ružica

    Foka, isti test si radila? Jutros prvi urin? Meni he tako bilo ima par mjeseci 8 dpo prvi urin lagana crta, navecer negativno, ili skroz rana biokemijska ili kriv test.
    Iako nadam se da je greska i da ce na iducem testu opet niti crta. Drzim fige.

    Da, isti test, prvi jutarnji urin i jucer i danas. Pricekat cu jos par dana mada zaista osjecam da nisam trudna.
    Hvala ti 😊


    Ja od simptoma uopce nemam natecene i bolne grudi,samo bol u leđima i u predjelu stomaka kao da trebam dobit(a trebam nedobit tek 20.8)
    Sa prvom bebom nikakve simptome nisam imala,radila test samo zato sto je kasnila tako da se nemoj ravnat po simptomima,mozda je T ipak tu🥰

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav, napravila sam jutros test i nakon manje od 10 min. mi se pojavila neka sjenica. Trebala bih dobiti mengu za 4 dana, ali bila sam nestrpljiva. Možete li mi napisati kako da uploadam fotku?

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/610v8bf [ibb.co]

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ipak sam shvatila kako se uploada 🤣 Sto vi mislite? Je li to evaporacijska linija ili mpzda ima sanse?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.