Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu
    Pozdrav, molila bi vas mišljenje..
    Ovo je moj test napravljen na 30 dan ciklusa (po meni je to 2 dana kasnjenja, ali aplikacija mi je rekla da danas trebam dobiti). Vidim drugu crticu, slaba je ali ju jasno vidim.
    Danas ujutro sam mislila da sam dobila menstruaciju, jer sam imala smedi iscjedak, stavila sam tampon i nakon 3 sata kad sam ga izvadila na njemu nije bilo ništa. Ostatak dana također. Jako često mokrim. 
    Ono zbog čega sam u strahu je biokemijska/spontani prije 2 mjeseca (u 6 tjednu).

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napomenuti da sam test radila danas popodne. Cudno mi je da je crtica tako slaba i zbog toga me najviše strah.
    Prosli put je na dan očekivane m. bila puno jača.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ponovi test ujutro s prvim jutarnjim urinom i obavezno se javi ginekologu…sretno!

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Vidi se lijepo. Nije bitna jačina crtice. Da budeš mirna ponovovi ali mogla ti je biti kasnija ovulacija ili razrjeđena mokraća. Držim palčeve da bude sve u redu. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Mallla

    Vidi se lijepo. Nije bitna jačina crtice. Da budeš mirna ponovovi ali mogla ti je biti kasnija ovulacija ili razrjeđena mokraća. Držim palčeve da bude sve u redu.


    Hvala, pričekati ću par dana pa ponoviti test. Strah me da se ne bi ponovo dogodilo nešto pa ću malo pričekati.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Ovako,proslu menstruaciju sam imala 19.03.A odnose sa deckom imam uvek nezasticene,i redovne,imali smo tokom plodnih dana.Test prvi za trudnocu sam radila 9.4 i videla se svetlo roze druga crtica,jedva i da se vidi ali se ipak videla,ovu sad menstruaciju koju sam trebala dobiti trebala je doci 16.04 ali nije,kasnila je 4 dana.I mi smo ponovo imali odnose,ali tokom odnosa sam malo prokrvarila,i bolelo me je malo,sto se pre nije desavalo..Jos krvarim ali nema toliko puno krvi,kao kad imam menstruaciju,skroz je manje,sad ne znam da li ke to menstruacija,ili sta vec..citala sam kao da postoji neka lazna..al opet ne znam,i kad mi je trebala menstuacija doci na taj dan sam isto uradila test,ostavicu vam sliku,isto se vidi ta bleda crtica….Pa ne znam da li je samo ja vidim,ili…
  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Dzena_1605

    Ovako,proslu menstruaciju sam imala 19.03.A odnose sa deckom imam uvek nezasticene,i redovne,imali smo tokom plodnih dana.Test prvi za trudnocu sam radila 9.4 i videla se svetlo roze druga crtica,jedva i da se vidi ali se ipak videla,ovu sad menstruaciju koju sam trebala dobiti trebala je doci 16.04 ali nije,kasnila je 4 dana.I mi smo ponovo imali odnose,ali tokom odnosa sam malo prokrvarila,i bolelo me je malo,sto se pre nije desavalo..Jos krvarim ali nema toliko puno krvi,kao kad imam menstruaciju,skroz je manje,sad ne znam da li ke to menstruacija,ili sta vec..citala sam kao da postoji neka lazna..al opet ne znam,i kad mi je trebala menstuacija doci na taj dan sam isto uradila test,ostavicu vam sliku,isto se vidi ta bleda crtica….Pa ne znam da li je samo ja vidim,ili…


    jesi dobila menstruaciju?

  • Isada

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Postovanje zanima me vase misljenje imala sam zadnji put menst 20.03 sad sam dobila 22.04 al mi je trajala samo 2 dana 3 dana pomalo onako danas sam radila test negativan je grudi su mi cvrste ide svako malo malo na wc imam zatvore i nadutos sta vi mislite dali je moguca rana trudnoca pokusavam evo 5 mheseci da ostanem u drugom stanju lijep pozdrav

    Isada

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😊 moj problemcic je taj da smo imali odnose od 11.4. pa na dalje svaka 2-3 dana  (zadnja M je bila 29.3. 7 dana traje) znaci O je trebala poceti oko 11. ili 12. 4. Drugu M sam trebala dobiti danas 29.4. U međuvremenu sam stalno osjetila bolove u stomaku, test sam radila 25.4.i bio je negativan. Mene muci to sto me jucer jako stomak bolio kao da cu svaki tren dobiti i ujutro je bilo par kapi krvi a danas nit me boli stomak niti sam dobila nego sam imala kremasti iscjedak.. Ja ne znam vise . a bas zelim bebu

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Da… I da napomenem da me grudi uopce ne bole niti imam ikakve simptome osim sto imam osjecaj u stomaku da cu dobiti svaki tren.. Oprostite na duzem postu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.