Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Napravi test, sve ostalo je🔮

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Zanima me sto mislite koje su sanse za trudnocu 11. i 12. dan ciklusa? Tj jesu li manje nego da se bas gada ovulacija na 14. dan?

  • Avatar Bjanka11

    Bjanka11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav devojke  pokusavam ostati trudna al je jos rano za test, (ne)trebala bi dobiti na 28/10. Moje pitanje je dali je moguce da sam ostala trudna al da imam samo simptome pms…plasim se da mozda nije uspelo jer sam nervozna i vraira mi raspolozenje a obicno mi je tako samo kad treba da dobijem. Postoji jos nada? Jel neka od vas imala pms simptome al na kraju je ispalo da ste u drugom stanju? Hvala vam ❤️

  • Avatar Jakasam💝

    Jakasam💝

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Svaka trudnoca je za sebe pa tako i simptomi. Netko jako rano dobije sve moguce simptome, a netko ima “uobicajeni” pms ili nikakve simptome. Do kasnjenja menstruacije nista nije gotova, a ni sigurno. Pricekaj dan kad trebas dobiti pa ako je nema, napravi test

    +07.07.2023.
    1. pregled 6+4, kuca ❤, CRL 0,45mm, Terapija Utrogestan
    2. pregled 9+0, sve je dobro❤, CRL 19,9mm, terapija Utrogestan
    3. pregled 🔜11.09.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bjanka11

    Bjanka11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mimi👶❤️

    Svaka trudnoca je za sebe pa tako i simptomi. Netko jako rano dobije sve moguce simptome, a netko ima “uobicajeni” pms ili nikakve simptome. Do kasnjenja menstruacije nista nije gotova, a ni sigurno. Pricekaj dan kad trebas dobiti pa ako je nema, napravi test


    Hvala ti… ❤️

  • ivana_22

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdraaavv
    Ovako,imala sam  nezasticen odnos 6og novembra,i decko je rekao da je malo svršio u mene.
    Menstruacija mi je kasnila,imala sam bolove u stomaku u donjem dijelu,mozda jedno dva dana,nije bilo bolova,te da su se kasnije opet pojavili i dobilq sam,tri dana mi je bilo,ali malo manje krvi ,a inace mens mi traje po 4-5 dana.
    Posle toga ,poceli su me jajnici boljeti,i u donjem dijeku ledja me boli ,nekad imam glavobolju,nekad mi je vruce u licu imam osjecaj da sva gorim,sad da li je moguce da sam trudna?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ivana_22

    Pozdraaavv
    Ovako,imala sam nezasticen odnos 6og novembra,i decko je rekao da je malo svršio u mene.
    Menstruacija mi je kasnila,imala sam bolove u stomaku u donjem dijelu,mozda jedno dva dana,nije bilo bolova,te da su se kasnije opet pojavili i dobilq sam,tri dana mi je bilo,ali malo manje krvi ,a inace mens mi traje po 4-5 dana.
    Posle toga ,poceli su me jajnici boljeti,i u donjem dijeku ledja me boli ,nekad imam glavobolju,nekad mi je vruce u licu imam osjecaj da sva gorim,sad da li je moguce da sam trudna?


    Jest.
    Uradi test i znat ces….simple as that..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • ivana_22

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    SAYURI

    ivana_22

    Pozdraaavv
    Ovako,imala sam nezasticen odnos 6og novembra,i decko je rekao da je malo svršio u mene.
    Menstruacija mi je kasnila,imala sam bolove u stomaku u donjem dijelu,mozda jedno dva dana,nije bilo bolova,te da su se kasnije opet pojavili i dobilq sam,tri dana mi je bilo,ali malo manje krvi ,a inace mens mi traje po 4-5 dana.
    Posle toga ,poceli su me jajnici boljeti,i u donjem dijeku ledja me boli ,nekad imam glavobolju,nekad mi je vruce u licu imam osjecaj da sva gorim,sad da li je moguce da sam trudna?

    Jest.
    Uradi test i znat ces….simple as that..


    Ne znam da li da sacekam jos malo,ili da uradim sutra..
    Ali bol ne prestaje u ledjima ,piskim stalno,i jajnici narqvno,mqlo sam naduta ono,stomak mi se naduo..

  • anap22

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok,evo nova sam tu pa bih imala pitanje,ako je tko voljan odgovoriti mi😀
    Zadnju M sam imala 21.12. koja je zavrsila 25.12. 
    Ciklusi su mi uredni,28-29 dana preko ne,dragi i ja smo se zaputili u akciju odmah 25.12.dali postoji mogucnost trudnoce iako sam pred plodne dane? Nisam jos usla u njih. 
    Ovulacija bi mi trebala biti 5.1.
    Naravno nastavljamo i u plodnim danima,samo me evo zanima.
    Kakve su sanse?😁 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    anap22

    Bok,evo nova sam tu pa bih imala pitanje,ako je tko voljan odgovoriti mi😀
    Zadnju M sam imala 21.12. koja je zavrsila 25.12.
    Ciklusi su mi uredni,28-29 dana preko ne,dragi i ja smo se zaputili u akciju odmah 25.12.dali postoji mogucnost trudnoce iako sam pred plodne dane? Nisam jos usla u njih.
    Ovulacija bi mi trebala biti 5.1.
    Naravno nastavljamo i u plodnim danima,samo me evo zanima.
    Kakve su sanse?😁


    Hajd ti nama reci kakve su sanse da ostanes trudna ako ti se jajna stanica jos nije napravila i oslobodila da se sretne sa spermicem???? Eto logika malo….sanse su ti nikakve…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.