Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Princess89

    Pozdrav svima. Prije 9 dana dobili smo naš prvi +.
    I to odmah ko kuća 😂 znaci sad bi bila nekih 6 tj cca.
    Kod doktora narucena sam iduci četvrtak.
    Ali jos par dana pred M sam bila malčice napuhana a nakon što je izostala i dobila + ja sam ko mali kitić napuhani. Ta napuhanost nije ni u jednom trenutku prestala kao i osjećaj napetosti dolje, i istog feelinga da cu procuriti svaki tren ali sva sreca u ovih 8 dana koliko znamo nije bilo ama baš nikakvih iscjedaka niti u jednoj boji. Nije to bol već više kao neka nelagoda i pritisak a vjerojatno i moj strah pomjesan.
    Bude prisutno neko vrijeme pa prođe i tako u krug.
    Dolje osjećam izuzetnu vlažnost (kao da je period ovulacije). Iscjedak eventualno zna biti proziran (nije čest)
    Zanima me ako mi mogu pomoći mame koje su prošle iste simtome? Dali je to sve okej i normalno?


    Meni je bilo identicno😊 gin mi je prepisala samo utrgoestan da pijem i sve je bilo okej😃

    [lilypie.com]

  • ceta123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dakle, imali smo zadnji spolni odnos 23.9… onda sam redovito dobila menstruaciju 1.10. 
    I onda smo opet imali  odnos 11.10…pa 22.10. 
    Zanima me da li mozda postoji mogucnost da sam vec zatrudnjela tijekom tih odnosa 23.9. I svih tih prethodnih dana.. 
    sada iducu menstruaciju ocekujem 29.10.. ali imam neki cudan osjecaj, nadutost, stalno moram piskit… 

  • ceta123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ceta123

    Dakle, imali smo zadnji spolni odnos 23.9… onda sam redovito dobila menstruaciju 1.10.
    I onda smo opet imali odnos 11.10…pa 22.10.
    Zanima me da li mozda postoji mogucnost da sam vec zatrudnjela tijekom tih odnosa 23.9. I svih tih prethodnih dana..
    sada iducu menstruaciju ocekujem 29.10.. ali imam neki cudan osjecaj, nadutost, stalno moram piskit…


    I da li se uopce mogu osjetit ti neki simptomi tipa sa samo 2 tt trudnoće ? .. jer da sam ostala trudna prilikom onih odnosa 23.9.. i ranije.. ne vjerujem da bih onda dobila onu mestruaciju 1.10.. 

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    ceta123

    ceta123

    Dakle, imali smo zadnji spolni odnos 23.9… onda sam redovito dobila menstruaciju 1.10.
    I onda smo opet imali odnos 11.10…pa 22.10.
    Zanima me da li mozda postoji mogucnost da sam vec zatrudnjela tijekom tih odnosa 23.9. I svih tih prethodnih dana..
    sada iducu menstruaciju ocekujem 29.10.. ali imam neki cudan osjecaj, nadutost, stalno moram piskit…

    I da li se uopce mogu osjetit ti neki simptomi tipa sa samo 2 tt trudnoće ? .. jer da sam ostala trudna prilikom onih odnosa 23.9.. i ranije.. ne vjerujem da bih onda dobila onu mestruaciju 1.10..


    Postoji mogucnost da ti je bila “lazna” menga. Al ona je oskudnija u odnosu na pravu! Kad si ju imala, mozda ti je bilo implementacijsko krvarenje 🙂 Trudnoca se inace racuna sa 1 dc, od tog dana… Prije bi rekla, ako i jesi zatrudnila, da je to bilo u 9om mjesecu neg sad u 10om. U svakom slucaju, pricekaj mengu i napravi test na prvi dan kasnjenja. Sretno! 🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • sretna78

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,trebam pomoc,stara sam 42 godine,imam dvoje djece i uredme mc.
    E sad savjet:mc traju 28 ,medjutim 01.10. Sam dobila te ponovno 25 .10 jefino taj mjesec je bio kraci inace kao svicarski sat.
    Po racunici 28 dana trebala sam dobiti danas,medjutim nikakve naznake
    Imam nezasticene odnose ,te sam iste imala 29.10,04.11.07.11 i tu stajem..13.11 sam osjetila grceve laganije nego menstruane i jakooo isjetljive bradavice uz kremasi vag.iscjedak..koji ponrkad znam imati..to je trajamo 4 dana..od tada nista ni grceva ni bolnih bradavica,nista.
    Kako sam rodila jako davno nisam oratila plodne dane,uvijek je bio zavrsetak vani..
    Pomoc kada su mi mogli biti plodni dani.?? A kada ev implantacija?
    Malo u panici😊

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ciao ekipa…. 
    Nova sam ovdje ali jako dugo čitam ovu str foruma zapravo za sve šta me zanima…. U kratko zanima me ako je tko imao iskustva kao ja jer nakon spontanog u 5.mj svega me strah. 
    Naime…. MM i ja smo krenili na bebu i zapravo u dane ovulacije(točnije u najplodniji dan OVULACIJE koji je utemeljen na bazalnoj temp) smo krenuli u akciju. Simptome sam naime počela jako brzo osjećati isto kao i 1.put kada sam ostala T al ovaj put su bili izraženiji kao npr. žgaravica, nabrekle grudi, bijeli iscjedak, bol u donjem dijelu leđa, okus metala u ustima. Test sam htjela radit sutra 15.12 kada bi budu kasnile stvari 1 dan( jer sam ih dns trebala dobit) , međutim ja sam prokrvarila 2 dana ranije i to 12.12. Da stvar bude zanimljivija, dns mi je 3.dan i već nemam krvi više(a inače mi traju 7 d) a i ova 3 dana je bila krv čudna u smislu da sam 1.dan imala najviše iz lijeva i 2 ugrušak, jučer jako malo i danas ništa al simptomi su i dalje tu(nabrekle grudi, žgaravica, u donjem dijelu trbuha kao maleni pritisak). Sutra ujutro ću napraviti test svakako ali me strah svega s obzirom na prethodnu trudnoća koja je bila prva.
    Ako ima tko slične simptome molim vas pišite. 
    Soory na ogromnom pismu :)
    Hvala Vam 

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Bachata

    Ciao ekipa….
    Nova sam ovdje ali jako dugo čitam ovu str foruma zapravo za sve šta me zanima…. U kratko zanima me ako je tko imao iskustva kao ja jer nakon spontanog u 5.mj svega me strah.
    Naime…. MM i ja smo krenili na bebu i zapravo u dane ovulacije(točnije u najplodniji dan OVULACIJE koji je utemeljen na bazalnoj temp) smo krenuli u akciju. Simptome sam naime počela jako brzo osjećati isto kao i 1.put kada sam ostala T al ovaj put su bili izraženiji kao npr. žgaravica, nabrekle grudi, bijeli iscjedak, bol u donjem dijelu leđa, okus metala u ustima. Test sam htjela radit sutra 15.12 kada bi budu kasnile stvari 1 dan( jer sam ih dns trebala dobit) , međutim ja sam prokrvarila 2 dana ranije i to 12.12. Da stvar bude zanimljivija, dns mi je 3.dan i već nemam krvi više(a inače mi traju 7 d) a i ova 3 dana je bila krv čudna u smislu da sam 1.dan imala najviše iz lijeva i 2 ugrušak, jučer jako malo i danas ništa al simptomi su i dalje tu(nabrekle grudi, žgaravica, u donjem dijelu trbuha kao maleni pritisak). Sutra ujutro ću napraviti test svakako ali me strah svega s obzirom na prethodnu trudnoća koja je bila prva.
    Ako ima tko slične simptome molim vas pišite.
    Soory na ogromnom pismu :)
    Hvala Vam


    ja sam u 4mj ove godine imala spontani u 12.tjednu trudnoce, u 9mj sam saznala da sam ponovno trudna. krvarila sam jedan dan u 9mj, kasnije sam na uzv doznala da imam hematom, ali da je sve ok. znam da te strah, ali ne uzrujavaj se prije nego obavis test i kasnije uzv ako je test pozitivan. :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Evana

    Bachata

    Ciao ekipa….
    Nova sam ovdje ali jako dugo čitam ovu str foruma zapravo za sve šta me zanima…. U kratko zanima me ako je tko imao iskustva kao ja jer nakon spontanog u 5.mj svega me strah.
    Naime…. MM i ja smo krenili na bebu i zapravo u dane ovulacije(točnije u najplodniji dan OVULACIJE koji je utemeljen na bazalnoj temp) smo krenuli u akciju. Simptome sam naime počela jako brzo osjećati isto kao i 1.put kada sam ostala T al ovaj put su bili izraženiji kao npr. žgaravica, nabrekle grudi, bijeli iscjedak, bol u donjem dijelu leđa, okus metala u ustima. Test sam htjela radit sutra 15.12 kada bi budu kasnile stvari 1 dan( jer sam ih dns trebala dobit) , međutim ja sam prokrvarila 2 dana ranije i to 12.12. Da stvar bude zanimljivija, dns mi je 3.dan i već nemam krvi više(a inače mi traju 7 d) a i ova 3 dana je bila krv čudna u smislu da sam 1.dan imala najviše iz lijeva i 2 ugrušak, jučer jako malo i danas ništa al simptomi su i dalje tu(nabrekle grudi, žgaravica, u donjem dijelu trbuha kao maleni pritisak). Sutra ujutro ću napraviti test svakako ali me strah svega s obzirom na prethodnu trudnoća koja je bila prva.
    Ako ima tko slične simptome molim vas pišite.
    Soory na ogromnom pismu :)
    Hvala Vam

    ja sam u 4mj ove godine imala spontani u 12.tjednu trudnoce, u 9mj sam saznala da sam ponovno trudna. krvarila sam jedan dan u 9mj, kasnije sam na uzv doznala da imam hematom, ali da je sve ok. znam da te strah, ali ne uzrujavaj se prije nego obavis test i kasnije uzv ako je test pozitivan. :)


    Hvala ti…. Ja sam imala spontani u 5om mj a bila je trudnoća 7t+6d i sad me strah apsolutno svega 😔.
    Svakako ću ujutro napravit test. Ali čitala sam čak da su neke žene znala imat “menstruaciju” 3mj pa neke i 5mj a da nisu znala da su trudne, pa me to tješi. Iako…. Glava radi čuda, sve se bojim da nisam i umislila sve…. 🙈 Svakako test se može napraviti bez obzira na krvarenje?
    Hvala 

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    možeš napraviti test ujutro, ako si trudna pokazat ce ti to. i ja sam ga radila nakon krvarenja jer mi je m bila čudna (kasnila je i trajala jedan dan i samo sam odjednom prokrvarila, a inače to ide postepeno) i ispao je pozitivan  sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Evana

    možeš napraviti test ujutro, ako si trudna pokazat ce ti to. i ja sam ga radila nakon krvarenja jer mi je m bila čudna (kasnila je i trajala jedan dan i samo sam odjednom prokrvarila, a inače to ide postepeno) i ispao je pozitivansretno!


    Hvala ti….
    Najviše mi panika jer nakon spontanog sam radila pretrage za trombofiliju pa se ustanovilo da imam 3 mutirajuća gena i da ću prilikom iduće trudnoće morat primat terapiju…. Zbog toga mi je dodatan stres da znam jesam ili nisam trudna zbog te terapije. A ja sam bila uvjerena da se to zna kad izostane menstruacija…. Al je čevapčić…. Nije ni to mjerilo. 
    Svakako hvala ti puno 😊

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.