Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina001

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Vecer 😊
    Pred par dana sam pisala na temu Tko planira i radi na bebi.. S obzirom da vidim kako ovdje ima cura koje su vec prošle kroz trudnocu odlucila sam pisati i na ovu temu.
    Imam neredovite ciklus.. Uglavnom variraju od 38 do 47 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 11.11. Uglavnom osjetim simptome PMS-a 2 dana prije mjesec nice. Međutim mene vec peti dan prati bol u donjem dijelu stomaka.. Obično bol osjetim u lijevom jajniku ali ovaj put bol osjetim dosta nize.. Da napomenem da se nismo pazili.. S obzirom da su ciklusu neredoviti ne znam jeli rano za test? Jer ako cu racunat po najduzem ciklusu izludit cu 😵

  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nina001

    Vecer 😊
    Pred par dana sam pisala na temu Tko planira i radi na bebi.. S obzirom da vidim kako ovdje ima cura koje su vec prošle kroz trudnocu odlucila sam pisati i na ovu temu.
    Imam neredovite ciklus.. Uglavnom variraju od 38 do 47 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 11.11. Uglavnom osjetim simptome PMS-a 2 dana prije mjesec nice. Međutim mene vec peti dan prati bol u donjem dijelu stomaka.. Obično bol osjetim u lijevom jajniku ali ovaj put bol osjetim dosta nize.. Da napomenem da se nismo pazili.. S obzirom da su ciklusu neredoviti ne znam jeli rano za test? Jer ako cu racunat po najduzem ciklusu izludit cu 😵


    Jel znas kad ti je bila ovulacija? Ako je proslo barem 12-14 dana od O. mozes napraviti test :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Nina001

    Vecer 😊
    Pred par dana sam pisala na temu Tko planira i radi na bebi.. S obzirom da vidim kako ovdje ima cura koje su vec prošle kroz trudnocu odlucila sam pisati i na ovu temu.
    Imam neredovite ciklus.. Uglavnom variraju od 38 do 47 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 11.11. Uglavnom osjetim simptome PMS-a 2 dana prije mjesec nice. Međutim mene vec peti dan prati bol u donjem dijelu stomaka.. Obično bol osjetim u lijevom jajniku ali ovaj put bol osjetim dosta nize.. Da napomenem da se nismo pazili.. S obzirom da su ciklusu neredoviti ne znam jeli rano za test? Jer ako cu racunat po najduzem ciklusu izludit cu 😵


    Ima zena koje su dobile pozitivan test i nekoliko dana prije ocekivane menstruacije, a ima i onih koje su dobile pozitivan test i nakon 7-10 dana od izostanka menstruacije. Sve ovisi kada ti je bila ovulacija. S obzirom da pouzdanost testova za trudnoću ne ovisi o cijeni testa, mozes kupiti neki najjeftiniji test pa napraviti sada, a ako je negativan ponoviti za 5,6 dana ako menstruacija izostane. mislim da imas u dm-u za kupiti za cca 30kn dva testa. Sto se tice simptoma oni mogu biti vrlo slicni PMS-u, pa ne mozes sa sigurnoscu samo na temelju tih simptoma znati da li si trudna.

  • Nina001

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    rozana16

    Nina001

    Vecer 😊
    Pred par dana sam pisala na temu Tko planira i radi na bebi.. S obzirom da vidim kako ovdje ima cura koje su vec prošle kroz trudnocu odlucila sam pisati i na ovu temu.
    Imam neredovite ciklus.. Uglavnom variraju od 38 do 47 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 11.11. Uglavnom osjetim simptome PMS-a 2 dana prije mjesec nice. Međutim mene vec peti dan prati bol u donjem dijelu stomaka.. Obično bol osjetim u lijevom jajniku ali ovaj put bol osjetim dosta nize.. Da napomenem da se nismo pazili.. S obzirom da su ciklusu neredoviti ne znam jeli rano za test? Jer ako cu racunat po najduzem ciklusu izludit cu 😵

    Jel znas kad ti je bila ovulacija? Ako je proslo barem 12-14 dana od O. mozes napraviti test :)


    Zapravo ne znam kad je bila jer nije uvijek isto.. Jedino što znam da sam ima 14 dana imala obilan iscjedak.. Sacekat cu jos sutra onda pa ako ne dođe napravit test 😊

  • Nina001

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kaca12

    Nina001

    Vecer 😊
    Pred par dana sam pisala na temu Tko planira i radi na bebi.. S obzirom da vidim kako ovdje ima cura koje su vec prošle kroz trudnocu odlucila sam pisati i na ovu temu.
    Imam neredovite ciklus.. Uglavnom variraju od 38 do 47 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 11.11. Uglavnom osjetim simptome PMS-a 2 dana prije mjesec nice. Međutim mene vec peti dan prati bol u donjem dijelu stomaka.. Obično bol osjetim u lijevom jajniku ali ovaj put bol osjetim dosta nize.. Da napomenem da se nismo pazili.. S obzirom da su ciklusu neredoviti ne znam jeli rano za test? Jer ako cu racunat po najduzem ciklusu izludit cu 😵

    Ima zena koje su dobile pozitivan test i nekoliko dana prije ocekivane menstruacije, a ima i onih koje su dobile pozitivan test i nakon 7-10 dana od izostanka menstruacije. Sve ovisi kada ti je bila ovulacija. S obzirom da pouzdanost testova za trudnoću ne ovisi o cijeni testa, mozes kupiti neki najjeftiniji test pa napraviti sada, a ako je negativan ponoviti za 5,6 dana ako menstruacija izostane. mislim da imas u dm-u za kupiti za cca 30kn dva testa. Sto se tice simptoma oni mogu biti vrlo slicni PMS-u, pa ne mozes sa sigurnoscu samo na temelju tih simptoma znati da li si trudna.


    Da, zapravo me ne brinu simptomi i znam da se na njih ne treba oslanjali.. Više me zanimalo jel mi rano za test.. Ali eto za koji dan ga radim ako ne dođe. Hvala 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Radila danas popodne test, PLUS KO KUĆAAAA!!! 😁😁😁😁 🥰🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    rozana16

    Radila danas popodne test, PLUS KO KUĆAAAA!!! 😁😁😁😁 🥰🥰


    Čestitam😍 pridruzi nam se na ljetnim bebicama 😁

  • Asmira

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice moje…Ja i moj muž želimo bebicu,ali ne ide pa ne ide…Imala sam ciste i stalno neke probleme pa možda nisam znog toga mogla zatrudnijeti,ali u zadnje vrijeme se jako čudno osjećam…Boli me stomak kao da me nešto bocka u stomaku,leđa me užasno bole kao pred mens. Onda često me glava boli i muka mi je,ali ne povraćam i kiselina me zna mučiti..Napravila sam sebi termin kod doktorice, ali ima još do termina sedmica dana ja sam nemirna ne znam šta da očekujem…Test nisam radila sutra ću ga kupiti …Šta vi mislite ima li mogućnosti da sam trudna? 😍😍

  • Asmira

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati da moj ciklus nikad nije redovan znači ovaj mjesec nisam nikako imala a prošli mjesec sam imala smeđe nešto ii to sasvim malo…sada imam samo neki bijeli iscjedak.

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Napravi svakako odmah test, moglo bi biti pozitivno :)

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.