Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinelammm

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Može se pojaviti do pojave prave menstruacije ponekad, čim je prava menstruacija ne brini. Ako ćeš biti mirnija napravi test da vidiš da je sve oke ☺️😁

  • Mimii

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bokic cure, danas mi je 6 dan od ovulacije, daj mi recite jel imala koja od vas mozda onak blage bolove u trbuhu, ja bi rekla ko neki mali grcici, i osjecam ko da sam naduta u trbuhu, i da jos osjecam bolove u prsima. Tako mi znade biti par dana prije nego cu dobiti menstruaciju. Ali trebam ju dobiti tek za dva tjedna :/ 
    A opet cudno mi je da bi vec sada osjetila neke simptome trudnoce.
    Inace imala sam spontani prosle godine, radila nalaze i otkrivena mi je blazi oblik trombofilije pa mi su mi propisane inekcije na sljedecoj trudnoci, a sada je treci mj kako radimo na bebi. 

    👸 31
    🤠 30
    10/21 missed ab 10 tj 😇

  • marinelammm

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Mimii

    Bokic cure, danas mi je 6 dan od ovulacije, daj mi recite jel imala koja od vas mozda onak blage bolove u trbuhu, ja bi rekla ko neki mali grcici, i osjecam ko da sam naduta u trbuhu, i da jos osjecam bolove u prsima. Tako mi znade biti par dana prije nego cu dobiti menstruaciju. Ali trebam ju dobiti tek za dva tjedna :/
    A opet cudno mi je da bi vec sada osjetila neke simptome trudnoce.
    Inace imala sam spontani prosle godine, radila nalaze i otkrivena mi je blazi oblik trombofilije pa mi su mi propisane inekcije na sljedecoj trudnoci, a sada je treci mj kako radimo na bebi.


    Ja sam imala grčeve u maternici  10ak dana prije očekivane menstruacije, i bolne grudi pa je prestala bol pa dolazila. 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1398

    Prijavi adminu

    Također sam i ja u ovom dobitnom ciklusu tako negdje od 5-6 dpo, imala grcice i svasta nešto kao PMS simtomi… smirilo bi se pa vratilo.. nadam se da će i tebi biti dobitan 🤞🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • marinelammm

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Simba2

    Rose 🌹

    Također sam i ja u ovom dobitnom ciklusu tako negdje od 5-6 dpo, imala grcice i svasta nešto kao PMS simtomi… smirilo bi se pa vratilo.. nadam se da će i tebi biti dobitan 🤞🏻

    imala si baš menga bolove? one koje osjetiš na mahove u prepononama i trbuhu? ili je bilo drugačije? a sise? ista bol ili pak drugačije?


    Ja sam imala baš menga bolove, a grudi su isto bolile kao pms. Jedina razlika je što sam rad bila super dobre volje a nije bilo promjena raspoloženja kao u pms,zato mi je to bilo čudno. I imala sam par dana nakon ovulacije sukrvicu iz nosa. 

  • Mimii

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno curke. Javim kroz par dana, vidjet cu kako ce biti. ❤️

    👸 31
    🤠 30
    10/21 missed ab 10 tj 😇

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1398

    Prijavi adminu

    Simba2

    Rose 🌹

    Također sam i ja u ovom dobitnom ciklusu tako negdje od 5-6 dpo, imala grcice i svasta nešto kao PMS simtomi… smirilo bi se pa vratilo.. nadam se da će i tebi biti dobitan 🤞🏻

    imala si baš menga bolove? one koje osjetiš na mahove u prepononama i trbuhu? ili je bilo drugačije? a sise? ista bol ili pak drugačije?


    Da bas tako, na mahove… jedan dan bi nekako kroz cijeli danosjećala grčeve kao da ću svaki čas dobit, drugi dan možda jednom-dva put… znalo me lagano presjeći u trbuhu… i tako se izmjenjivalo… i napuhana… sve dane.. i nervoza, tipični PMS. A sise identično… ovaj put nista posebno ni drugačije od prethodnih mjeseci… sad su tek počele bit osjetljivije. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1398

    Prijavi adminu

    Simba, vidim da si 10dpo, ima li kod tebe kakvih simptoma? 🤞🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1398

    Prijavi adminu

    Hm, vidiš ja iscjedak nikakav nisam imala do plusa… tek sad nešto sitno. Tako da ne mora znacit. 
    Nek bude dobitan 🤞🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • iborian

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage cure, molim vas za misljenje jer meni apsolutno nista nije jasno, ispasti cu glupava, ali sto cemo sad. Dakle, menstruacija mi kasni 10 dana, s tim da smo imali odnos dan prije ocekivane menstruacije racunajuci da je trudnoca nemoguca. E sada, nekad mi se zna dogoditi da mi menstruacija u ljetnim danima kasni koji dan, no ne ovoliko. Je li uuooopce moguce ostati trudan dan prije ocekivane menstruacije? Zadnja dva dana imam osjecaj kao da ce doci ili da je stigla, (grcevi, blaga povremena bol u trbuhu i ledjima) no od toga nista. Je li ikad itko imao slicno iskustvo? Ako smatrate da je trudnoca moguca, kada najranije da napravim test?
    Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.