Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    E ovo s ovim buđenjem se i meni događa, ako odem piškiti zna mi se dediti da ne mogu zaspati i onda to budna od 2-5, a u 6 alarm za posao. Jedan dan mi je to bilo dva dana zaredom i taj drugi sam uzela dan go sa šefom jer mi je tlak pao u petu i baš mi nije bilo dobro. Presoavala sam pol tog dana😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Što se suhomesnatog tiče, inače obožavam pršut, ali evo ne jedem ništa od kada sam saznala za trudnoću. Kavu sam isto skroz smanjila. Pazim da ne jedem što ne bi trebala. Iako 2-3tjedna mi se samo jeo kruh i namaz. Sjećam se kad sam rodila, da sam poslala muža doma da mi donese pršuta u bolnicu 
    Da li netko zna što o Merkuru? Hoće se otvoriti u skorije vrijeme? Meni je bilo baš super iskustvo tamo. 
    Nešto ste pisale i o porodu. Kod mene je prvi porod bio odličan. Je da sam u nekim trenucima mislila da umirem od bolova, ali stvarno se to brzo zaboravi. Ja sam se dobro otvarala, ali mi vodenjak nije puknuo, niti sam imala trudove. Tako da su mi probušili vodenjak i dali finu dozu dripa. Trudovi na najjače, išlo je dosta brzo, da nisam stigla niti epiduralnu primiti. Malo popucala iznutra i to je to. Babice za poželjeti, masirale međicu cijelo vrijeme, bodrile. 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AriBari

    E ovo s ovim buđenjem se i meni događa, ako odem piškiti zna mi se dediti da ne mogu zaspati i onda to budna od 2-5, a u 6 alarm za posao. Jedan dan mi je to bilo dva dana zaredom i taj drugi sam uzela dan go sa šefom jer mi je tlak pao u petu i baš mi nije bilo dobro. Presoavala sam pol tog dana😅

    Meni to već traje barem 10-ak dana, ako ne i duže. Ne moram ti ni pričati da jeeeeedva izguram na poslu. Sreća pa sam sama u uredu, pa si malo prislonim glavu na stol 2-3min kad baš bude kriza. A poslije posla sam počela s malom igrati neke društvene igre, da barem legnem to kratko dok se igramo. Pa kuhanje, parkić....baš sam iscrpljena. Baš kažem mužu, uzela bi si dan-dva godišnjeg, samo da ležim doma i ništa ne radim 

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Pa ako možeš uzmi si😊 znam sve nije lako kad je i prvo dijete tu, kad je bila prva trudnoća možeš poslije posla popodne odmoriti, a sad baš ne ide to tako😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Pozdrav curkice, evo i mene opet kao padobranac 😄
    Mislim da je jedna curka na pocetku teme pisala za snižen TSH, ima li koja cura s takvim iskustvom? 
    Također prijavljujem trudničke tajice i grudnjake za dojenje u Kauflandu ovaj tjedan 🥰

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Uuuu Kawa hvala za Kaufland😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Kawa

    Pozdrav curkice, evo i mene opet kao padobranac 😄
    Mislim da je jedna curka na pocetku teme pisala za snižen TSH, ima li koja cura s takvim iskustvom?
    Također prijavljujem trudničke tajice i grudnjake za dojenje u Kauflandu ovaj tjedan 🥰


    Hej, ja imam snižen tsh međutim ostale vrijednosti su u normali pa nisam dobila terapiju. Samo pratiti svaka 3-4 tjedna. Tako da trebas vidjeti za t3 i t4 jesu ti ok jer tsh bude snižen i povišen i zbog trudnoće. Sretno. 🍀

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cure moram vam pitati za savjet. Od noćas povracam. Nije nikakva viroza nego baš ova trudnicka mučnina. Brine me jer cijeli dan nisam uspjela ništa pojesti niti popiti jer odmah idem sve ispovracat. Brine me beba jer niti ona cijeli dan nije ništa jela. Jel imate neki savjet za mene? Šta mi je raditi? 

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Aha da iduci pregled mi je 23.10. 
    Sta se tice pisanja ne muce me jos problemi za buđenje u noci prespavam u 90% slucajeva noc najcesce me dijete budi nesto cviljka place, a sta se tice udobnosti pokusavam jos spavat na trbuhu dok mogu jer mi je to omiljena poza, a znam da ce mi faliti uskoro 🤣
    Vec si razmisljam da vratim trudnicki jastuk iz mirovine, ja imam onaj veliki na U pa mogu se namjestit kako zelim.
    Za povracanje ne znam, ako ti je bas intenzivno uvijek mozes u bolnicu da te spoje na infuziju da bas nisi prazna.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    moonika

    Cure moram vam pitati za savjet. Od noćas povracam. Nije nikakva viroza nego baš ova trudnicka mučnina. Brine me jer cijeli dan nisam uspjela ništa pojesti niti popiti jer odmah idem sve ispovracat. Brine me beba jer niti ona cijeli dan nije ništa jela. Jel imate neki savjet za mene? Šta mi je raditi?

    Moonika ako je to samo jedan dan, ne brini bebi neće bit ništa, ona će si od tebe uzeti šta treba jer imaš i ti zalihe. Ali svakako ako ti se produlji, i nije ti bolje, onda vidi s doktoricom, jer ni tebi neće bit dobro i sva ćeš oslabiti. Si inače povraćala u ovim prvim tjednima?
    Dosta si visok tjedan, za mučnine mislim, makar ni to ne mora ništa značiti, može ti biti slabo i kasnije u trudnoći. Ali za jedan dan da nisi jela neće ništa biti, samo ako se produlji ja bih reagirala i da si sigurna da je trudnička mučnina, a ne neš drugo😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.