Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lannci__99

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    lannci__99

    Pozdrav zene. Nova sam. Jutros sam radila gravigost test za trudnocu 3 dana prije ocekivane M, i pokazao mi je jednu skroz malu crticu na vrhu kvadratica koja ne ide do kraja. Je li neka imala slicno iskustvo? Ne znam sta da mislim…
  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Jutro,
    moj 1 pregled je u petak, u prosloj trudnoci smo imali otkucaje u 6 tt ,u 10 tt nismo, tako da cu ja sigurno na iglama cekati svaki pregled.
    Drzim nam fige svima da cemo sa svakog pregleda izaci sretne ☺️


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    lannci__99

    Pozdrav mame. Nova sam. Jutros sam radila gravigost test za trudnocu 3 dana prije ocekivane M, i pokazao mi je jednu skroz malu crticu na vrhu kvadratica koja ne ide do kraja. Je li neka imala slicno iskustvo? Ne znam sta da mislim…

    Mozda da ponovis test sutra ujutro ili na dan (ne)ocekivane m


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • lannci__99

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Inace imam problema sa stitnjacom od djetinjstva i pijem terapiju, prije par dana kada sam izvadila nalaz sam se sokirala rezultatom Tsh. Previsok je, a na terapiji sam. Odmah mi je sinulo mozda sam trudna zato sam i uradila ranije test...

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Moina tako je i meni mjerilo, valjda su mi plodni dani bili kad sam trebala dobiti sljedecu M,tako ispada da sam ostala trudna.. nista se nebrini i nerazbijaj glavu,bit ce sve u redu,i bolje je sto ides tako kasnije na pregled,ni ja nisam mogla cekati i kad sam docekala nije bas bilo ugodno za cut da nema srca , nema ploda.. ali nakon 5dana sve je bilo tu ❤️ vjeruj u dobro i dobro ce ti biti..
    lannci_99 meni toliko zao bude sto nemogu staviti sliku svog prvog testa da vidite kako je izgledao.. samo sam ja vidjela crticu nitko drugi.. ali bila je tu,i hvala Bogu sve je dobro,nadam se da ce i kod tebe biti tako,drzim ti fige 🙂

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • lannci__99

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala 

    žuži1808

    Moina tako je i meni mjerilo, valjda su mi plodni dani bili kad sam trebala dobiti sljedecu M,tako ispada da sam ostala trudna.. nista se nebrini i nerazbijaj glavu,bit ce sve u redu,i bolje je sto ides tako kasnije na pregled,ni ja nisam mogla cekati i kad sam docekala nije bas bilo ugodno za cut da nema srca , nema ploda.. ali nakon 5dana sve je bilo tu ❤️ vjeruj u dobro i dobro ce ti biti..
    lannci_99meni toliko zao bude sto nemogu staviti sliku svog prvog testa da vidite kako je izgledao.. samo sam ja vidjela crticu nitko drugi.. ali bila je tu,i hvala Bogu sve je dobro,nadam se da ce i kod tebe biti tako,drzim ti fige 🙂


    Hvala na podrsci. Mislim da je trudnoca u pitanju zbog visokog TSH, tako mi je isto bilo i sa prvim djetetom, ali mozda je i nesto drugo u pitanju. Najvise me nekako brine ta mala crtica na vrhu kvadratica..

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    lannci__99

    Hvala

    žuži1808

    Moina tako je i meni mjerilo, valjda su mi plodni dani bili kad sam trebala dobiti sljedecu M,tako ispada da sam ostala trudna.. nista se nebrini i nerazbijaj glavu,bit ce sve u redu,i bolje je sto ides tako kasnije na pregled,ni ja nisam mogla cekati i kad sam docekala nije bas bilo ugodno za cut da nema srca , nema ploda.. ali nakon 5dana sve je bilo tu ❤️ vjeruj u dobro i dobro ce ti biti..
    lannci_99meni toliko zao bude sto nemogu staviti sliku svog prvog testa da vidite kako je izgledao.. samo sam ja vidjela crticu nitko drugi.. ali bila je tu,i hvala Bogu sve je dobro,nadam se da ce i kod tebe biti tako,drzim ti fige 🙂

    Hvala na podrsci. Mislim da je trudnoca u pitanju zbog visokog TSH, tako mi je isto bilo i sa prvim djetetom, ali mozda je i nesto drugo u pitanju. Najvise me nekako brine ta mala crtica na vrhu kvadratica..

    Sacekaj koji dan,napravi ponovo test, pa ces biti sigurna.. ja nikad nisam imala problem sa stitnjacom,ali na zadnjem vađenju krvi mi je i to otkriveno, visok tsh,iako ne puno ali moram svakih 3 tjedna ici u bolnicu vaditi krv da se prati.. ja se duboko nadam da je test pozitivan,i da ce sve biti u redu..

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • lannci__99

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    žuži1808

    lannci__99

    Hvala

    žuži1808

    Moina tako je i meni mjerilo, valjda su mi plodni dani bili kad sam trebala dobiti sljedecu M,tako ispada da sam ostala trudna.. nista se nebrini i nerazbijaj glavu,bit ce sve u redu,i bolje je sto ides tako kasnije na pregled,ni ja nisam mogla cekati i kad sam docekala nije bas bilo ugodno za cut da nema srca , nema ploda.. ali nakon 5dana sve je bilo tu ❤️ vjeruj u dobro i dobro ce ti biti..
    lannci_99meni toliko zao bude sto nemogu staviti sliku svog prvog testa da vidite kako je izgledao.. samo sam ja vidjela crticu nitko drugi.. ali bila je tu,i hvala Bogu sve je dobro,nadam se da ce i kod tebe biti tako,drzim ti fige 🙂

    Hvala na podrsci. Mislim da je trudnoca u pitanju zbog visokog TSH, tako mi je isto bilo i sa prvim djetetom, ali mozda je i nesto drugo u pitanju. Najvise me nekako brine ta mala crtica na vrhu kvadratica..
    Sacekaj koji dan,napravi ponovo test, pa ces biti sigurna.. ja nikad nisam imala problem sa stitnjacom,ali na zadnjem vađenju krvi mi je i to otkriveno, visok tsh,iako ne puno ali moram svakih 3 tjedna ici u bolnicu vaditi krv da se prati.. ja se duboko nadam da je test pozitivan,i da ce sve biti u redu..

    https://ibb.co/dLTjn7M
    Ne znam vidite li vi ovdje ista, ja vidim nesto pri vrhu.. bas sam uzbudjena i ne znam sta da mislim.. jucer cijeli dan u dnu stomaka osjecaj kao da puckaju kokice i to na lijevoj strani samo..

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    lannci__99

    lannci__99

    Pozdrav zene. Nova sam. Jutros sam radila gravigost test za trudnocu 3 dana prije ocekivane M, i pokazao mi je jednu skroz malu crticu na vrhu kvadratica koja ne ide do kraja. Je li neka imala slicno iskustvo? Ne znam sta da mislim…

    Bokic, ponovi sutra opet test pa javi sto kaze ☺️

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    žuži1808

    Moina tako je i meni mjerilo, valjda su mi plodni dani bili kad sam trebala dobiti sljedecu M,tako ispada da sam ostala trudna.. nista se nebrini i nerazbijaj glavu,bit ce sve u redu,i bolje je sto ides tako kasnije na pregled,ni ja nisam mogla cekati i kad sam docekala nije bas bilo ugodno za cut da nema srca , nema ploda.. ali nakon 5dana sve je bilo tu ❤️ 

    Meni su plodni dani bili 3 tjedna poslije menstruacije a ne 14 dana kasnije. Imala sam i neka cudna krvarenja i prije nisam nikad imala neredovite menstruacije, ali zadnja 3 ciklusa jesam. Pa sad ispada po tome da su mi plodni dani bili 8-9.8. i da mi je ciklus zapravo 35 dana a ne 28.
    Imam sve trakice ovulacije pa mogu lako pokazat na pregledu. Sve sam zapisivala jer sve zaboravim.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.