Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, da li se koja od vas susretala sa vrtoglavicama i nakon vrtoglavice glavobolja,nekad i ubrzan rad srca? 
    Danas sam usla u 7 tt, ovo mi je 3. trudnoca i do sad nisam imala problema sa tim


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu bit previse aktivna jer sam na moru sa muzem i malom. Mala je jako aktivna pa spavam popodne kad i ona i na kraju vec oko 22h zaspim. Kod mene su simptomi bolne i vece grudi, muka mi je tu i tamo, nemam apetita ni volje za jesti i spavala bi cijele dane.
    Koristim i dalje progesteron vaginalno i sprice svaku vecer. To mi bas tesko pada jer me jako pece, tu i tamo imam koju masnicu na trbuhu ali sve je bolje. Ginekolog mi je na godisnjem pa cu na pregled tek sredinom 9og mjeseca kad se vrati. 
    Nisam sigurna ni koliko sam trudna jer sam pratila ovulaciju i imala sam kasniju ovulaciju. 🤷🏼‍♀️

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Tea96

    Pozdrav cure, da li se koja od vas susretala sa vrtoglavicama i nakon vrtoglavice glavobolja,nekad i ubrzan rad srca?
    Danas sam usla u 7 tt, ovo mi je 3. trudnoca i do sad nisam imala problema sa tim


    Kod mene se isto cesto javlja ubrzan rad srca na momente, ali ja sam problema s tahikardijom imala i prije trudnoce. Ako je vjerovati Google-u, sve je to normalno u normalnim kolicinama :) S druge strane sta god da Googlam ispadne normalno u trudnoci: od smedjeg iscjetka, 24satnih mucnina, do zaboravljanja i osjecaja "poglupljenja" hahaha

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

     i ja svasta citam, do sad od simptoma imam bolne grudi, mucninu tu i tamo i te vrtoglavice , imam curku od 3 god i nije mi sve jedno s njom takva bit da se ne skljokam negdje 🙈 , slj tjedan imam pregled pa cu mu napomenuti.
    Kak ste ostale cure? :)


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Ja jos nemam puno simptoma. Tek sam 4+2
    Osjetljive grudi i bradavice, osjetljivo zubno meso i blaga bol u trbuhu kao da ce menga svaki cas doci.
    Jutros sam ponovila test. Crtica se lijepo vidi. Prvi pregled sam dobila tek 19.9. Izludjeti cu do tada 🫣
    Pogotovo jer je prethodna trudnoca zavrsila spontanim a trajalo je dugo dok se ostvarila. Ova trudnoca je ostvarena nakon godinu i pol pokusavanja. Toliko sam sretna i izvan sebe, a s druge strane sva u strahu 🤭.
    Inace imam curicu od 5godina. Trudnoca ostvarena u prvom ciklusu, trudnoca super prosla. 

    22.08. +

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Cure mene je ovaj 6. tjedan ubio, nadam se da 7. bude bar malo bolji. Mučnine od 0-24, proljev svako jutro, smeđi iscjedak, strah da će se nešto dogoditi... Ne znam jesam li jedina, ali nakon tri godine borbe s neplodnošću ja sam izgleda naivno razmišljala kako ću istinski uživati u ovom blagostanju. Kad ono na kraju kao da me kamion pregazio 🤣 Jedino me tješi što nam je jučer bio najbolji dan u našim životima jer kad smo vidjeli malo srce kako kuca na ultrazvuku i muž i ja smo ostali paf na licu mjesta. Zaista je nestvaran osjećaj 🥹

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    mama_ana cirkus tek pocinje, zavrsiti ce tek za 5-6 tjedana.. ali nema nista ljepše nego kad vidis da maleno srce kuca,ja kad sam vidjela nase,onda sam sama sebi rekla,nek mi bude mucno svih 9 mjeseci,samo da maleno cudo bude dobro.. bilo je strasno,ali sam izdrzala,i jos bi da je tako moralo biti.. znam da nemozes uzivati u trudnoci 100% ali vjeruj mi isplati se.. hehe,samo da vas utjesim,nakon mucnina vam dolazi glavobolja preko dana,a preko noci grcevi u nogama..tako je meni trenutno 😉

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    mama_ana

    Cure mene je ovaj 6. tjedan ubio, nadam se da 7. bude bar malo bolji. Mučnine od 0-24, proljev svako jutro, smeđi iscjedak, strah da će se nešto dogoditi… Ne znam jesam li jedina, ali nakon tri godine borbe s neplodnošću ja sam izgleda naivno razmišljala kako ću istinski uživati u ovom blagostanju. Kad ono na kraju kao da me kamion pregazio 🤣 Jedino me tješi što nam je jučer bio najbolji dan u našim životima jer kad smo vidjeli malo srce kako kuca na ultrazvuku i muž i ja smo ostali paf na licu mjesta. Zaista je nestvaran osjećaj 🥹

    Sve nestane kao vodom odneseno kad se ude u 13.tjedan. do tada samo jako 💪.
    Sve se izdrzi, kad znas zasto. 

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Jao kako je divno ic na pregled vec u 6-7 tjednu. Ja mogu tek za 2 tjedna i bit cu 9 tjedana. Toliko me strah da nece bit otkucaja jer u prvoj trudnoci sam imala prvi pregled sa 10 tjedana a plod je mjerio 6 tjedana bez otkucaja. Srusio mi se svijet, ne znam mogu li to opet prolazit. Tako da sam u strahu do prvog pregleda. Em sam na moru em je doktor na godisnjem. Ali sam jako sretna zbog svih vas kojima je srceko tu 🥰

  • lannci__99

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame. Nova sam. Jutros sam radila gravigost test za trudnocu 3 dana prije ocekivane M, i pokazao mi je jednu skroz malu crticu na vrhu kvadratica koja ne ide do kraja. Je li neka imala slicno iskustvo? Ne znam sta da mislim...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.