Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cupko

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Cure ja imam jedno pitanje, možda glupo, ali malo sam zabrinuta. Ja sam ostala trudna krajem 8. mjeseca, a muž je sredinom 9. počeo imati neke probleme, otišao na hitnu na pregled i ustanovljena mu je bakterija (iz urina) tj. upala sjemenovoda, tako nešto. Popio je turu antibiotika i otišao na još jedan pregled da se vidi jel se se rješio bakterije. Taj put je morao dati ejakulat i urin i baš se vratio od doktora nakon što je dobio nalaze i izgleda da ima i dalje tu bakteriju i to u ejakulatu. Mene sad malo brine može li kod oplodnje ejakulat bit "bolestan"? Pretpostavljam da nešto nije bilo dobro već tad ne bi ostala trudna ili bi imala spontani odmah, ali eto zanima me vaše mišljenje.

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Sto se tice deterdzenta za bebinu robicu, mi smo koristili 
    Ariel tekući deterdžent baby do godine dana nakon toga smo robicu prali sa nasim praskom bilo kojim ali odvojeno njenu i nasu robu.
    Pelene u pocetku pampers dok nismo zalihe potrosili, a kasnije iz dm-a babylove.
    Ne znam jel netko pitao za tetra pelene svejedno cu napisati nama su najbolje etheral narucila ih online, 10 komada je bilo sarenih koje smo stavljali u kolica, kinderbet, na kauc.. vidim da ih sad nema toliko u pakiranju, a bijele smo uzimali bilo gdje, super su nam bile i iz lesnine.Trbuh mi se polako vidi, do sad nisam dobila na tezini ali sto se mene tice s ovom kilazom bi mogla roditi i da sad prestanem jesti beba i ja bi prezivjele 😁
    Sto se kolica tice, imamo neka iz babylanda koja ne postoje na stranici vise ,nama su okej 3u 1 su,  sa godinu dana smo uzeli kisobran kolica JOIE jer su full lagana.


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    ethereal stranica krivo sam napisala al skuzile ste :))
    Ja osobno nisam koristila platnene pelene s malom i ne razumijem  se u njih ali sam cula da bebe koje su u platnenim ranije krenu samostalno na tutu jer im smeta mokra tkanina, u vrticu imamo zivi primjer :)cupko mislim da to nema veze, da nesto nije kako treba nebi se ni primilo 


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Moina

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Bok curke, menije vikend prosao ok. U pocetku dobro al zavrsio bezveze. Uglavnom nitko nije skuzio majicu iako svi znaju engleski. Jednostavno ljudi ne citaju i to je bas smijesno. Svekru je mala donesla sliek i onda je skuzio i bio je sretan, moja seka je rekla samo da ce mi mala bit ljubomorna iako sam ja ocekivala cestitam - ta moja sestra me uspije iznenadit svaki puta, sogorica i sogor su se igrali pola sata sa malom inisu skuzili majicu. Jos je sogorica komentirala nek ne lezi na podu da ce si uprljat majicu. A onda sam rekla njezinom muzu nek procita kaj pise i kad je procitao Big sister, sogorica je pocela vristat od srece  njemu je trebalo jos par minuta, pa smo nazdravili - ja uz bezalkoholni koktel aka sok  Moja mama je procitala kaj pise na majici i mislila si je da sam to dobila od nekih od susjeda ko je prerasao majicu. Pa kad je mala donesla i njima slikice ultrazvuka su bili presretni, jos su komentirali joooj imat cemo 5 unucadi  
    Svatovi su bili lijepi, muzika dobra, hrana prosjecna a koalci bezveze.  Jako su me svi naljutili jer svi su stalno govorili joj nemoj plesati, daj sjedni i odmori, tine bi trebala toliko hodati, daj jedi jos malo, nis se ne vidi da si trudna. Reko dajte mi mira. ;uz me nasekirao jer me stalno slao da sjednem i da ce on bit sa malom. I ond akad sam popustila i malo sjela, oni su se otisli slikat sa mladencima a mene nitko nije pozvao. Tako da ja nemam NI JEDNU sliku da muzem i malom. NAkon 2 godine sam se osjecala dobro, imala lijepu haljinu, uredila se, skinula svih 33 kg koje sam nabila u prvoj trudnoci i nemam ni jednu uspomenu. Jos su me hormoni dotukli pa sam provela cijelu nedjelju tuzna i u suzama jer sam se osjecal aiskljuceno i zaboravljenom jer nitko nije dosao po mene. A kad sam rekla da bihtjela da se slikamo, nitko me nije dozivio. Jedva sam nazicala mamu da slika mene i malu zajedno. Ajde imam barem to ali tako propustena prilika. Nemam ni sliku sa mladencima, bas me to rastuzilo. Pa je muz pitao hocemo li si organizirat obiteljsko slikanje, da se iskupi sto nije dosao po mene. Mislila sam obiteljsko slikanje i onda slikanje di bi pokazali da sam trudna i na kraju mozda da napravi tortu za otkrivanje spola, pa da i to poslikamo. Mislim mi bi vec znali ali cisto za uspomenu sa malom. Da ona vidi oce li bit braco ili seka. Ali da, uglavnom svi su sretni a ja sam zavrsila viked tuzna. 

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Da li je moguce da sam osjetila pokrete bebice,  a nije jos 18 sedmica kad se navodno mogu osjetiti pokreti ? 

  • MandM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Da li je moguce da sam osjetila pokrete bebice, a nije jos 18 sedmica kad se navodno mogu osjetiti pokreti ?

    moguće je ali u obliku laganih trnci, kažu kao da držiš leptir u ruci prekriveni drugom rukom i da te lagano lagano skaklja... možeš osjetiti i.mjehurice od brckanja plodne vode a mogu raditi i crijeva... Ali baš udarac kao udarac mislim da ne ali tko zna 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    MandM

    anxietylevel100

    Da li je moguce da sam osjetila pokrete bebice, a nije jos 18 sedmica kad se navodno mogu osjetiti pokreti ?
    moguće je ali u obliku laganih trnci, kažu kao da držiš leptir u ruci prekriveni drugom rukom i da te lagano lagano skaklja… možeš osjetiti i.mjehurice od brckanja plodne vode a mogu raditi i crijeva… Ali baš udarac kao udarac mislim da ne ali tko zna 😊

    Nije bio udarac , već neki osjećaj poput onog kad imate gasove pa u crijevima osjecaj haha , a gasova nema, ne znam bolje objasniti... 

  • MandM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    MandM

    anxietylevel100

    Da li je moguce da sam osjetila pokrete bebice, a nije jos 18 sedmica kad se navodno mogu osjetiti pokreti ?
    moguće je ali u obliku laganih trnci, kažu kao da držiš leptir u ruci prekriveni drugom rukom i da te lagano lagano skaklja… možeš osjetiti i.mjehurice od brckanja plodne vode a mogu raditi i crijeva… Ali baš udarac kao udarac mislim da ne ali tko zna 😊
    Nije bio udarac , već neki osjećaj poput onog kad imate gasove pa u crijevima osjecaj haha , a gasova nema, ne znam bolje objasniti…


    da da ti lagani mjehurići kao, moja prijateljica objašnjava kao ribicu koja pliva u trbuhu 😊 tako da moguće... inače kažu od 15. tjedna da se već može osjetiti tako da moguće je 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    cupko

    Cure ja imam jedno pitanje, možda glupo, ali malo sam zabrinuta. Ja sam ostala trudna krajem 8. mjeseca, a muž je sredinom 9. počeo imati neke probleme, otišao na hitnu na pregled i ustanovljena mu je bakterija (iz urina) tj. upala sjemenovoda, tako nešto. Popio je turu antibiotika i otišao na još jedan pregled da se vidi jel se se rješio bakterije. Taj put je morao dati ejakulat i urin i baš se vratio od doktora nakon što je dobio nalaze i izgleda da ima i dalje tu bakteriju i to u ejakulatu. Mene sad malo brine može li kod oplodnje ejakulat bit "bolestan"? Pretpostavljam da nešto nije bilo dobro već tad ne bi ostala trudna ili bi imala spontani odmah, ali eto zanima me vaše mišljenje.

    Cupko poznanica zatrudnila dok joj je muz bio na kemoterapiji za rak prostate. Beba zdrava kao dren 😄 Najbolje da popricas s ginekologom pa da ti oni daju svoje strucno misljenje, a trenutno stresiranje ti ne moze nista dobro donijeti. Razmisljajte pozitivno, a valjda da ne bi ni doslo do zaceca da nesto nije bilo u redu sa spermijima. Probajte se ne stresirati trenutno oko toga 😊

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    MandM

    anxietylevel100

    Da li je moguce da sam osjetila pokrete bebice, a nije jos 18 sedmica kad se navodno mogu osjetiti pokreti ?
    moguće je ali u obliku laganih trnci, kažu kao da držiš leptir u ruci prekriveni drugom rukom i da te lagano lagano skaklja… možeš osjetiti i.mjehurice od brckanja plodne vode a mogu raditi i crijeva… Ali baš udarac kao udarac mislim da ne ali tko zna 😊
    Nije bio udarac , već neki osjećaj poput onog kad imate gasove pa u crijevima osjecaj haha , a gasova nema, ne znam bolje objasniti…

    I ja osjetim lagane mjehurice, s tim da bi ruku u vatru stavila da sam jednom osjetila kao da me nesto iznutra lupnulo. Blagi blagi udarac. S obzirom da mi je beba velika nekako se nadam da nisam umislila i da je stvarno bilo moguce osjetit 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.