Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minnieus

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Moina možda uspijete izvući neku sliku s videa? Budete nadoknadili s obiteljskim slikanjem. Baš kako kažeš, platiš i dobiješ što želiš, bez moljakanja. Ja inače baš volim fotkati, i moja mala ima hrpu slika, i baš sam skužila kako sam ja često fotkala nju i muža u nekim aktivnostima, maženjima i sl., a on nema taj osjećaj da bi i on nas mogao fotkati . Tako da ja nemam baš puno slika s malom, jedino selfije i s putovanja. Ali s vremenom je naučio. Ja si razmišljam uzeti profi fotografa kad se beba rodi, za obiteljsko fotkanje (nas 4). Frendica ima baš odlične slike, super uspomena. 

    22.08. +

  • MandM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Sirenita nadam se da će biti dobri nalazi. Zar je 5.1 visok šećer? Mislim da je i meni tako.
    Metro kolica se čine dobar odabir, dosta ih hvale. I super je što ima ugrađenu košaru za novorođenčad. Ja sam trenutno u dvojbi između njih i eeazy twist 2+ u kombinaciji s jajom koje ide u ležeći položaj.

    U trudnoći šećer nebi trebao prelaziti 5.0 ali od jednog mjerenja nije ništa... budu pazili i sad s 20ak tjedana na testu za inzulinsku će se vidjeti točno stanje. dobro bi bilo pripaziti ako vam je šećer oko 5 i više, ali nije ništa alarmantno.. meni doktor samo kaže navečer malo smanjiti unos šećera / ugljikohidrata i vi koje smijete aktivnosti šetati na dnevnoj bazi i vjerujem da će sve biti u redu 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Minnieus

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    MandM baš sam provjerila. Meni je 5.0. Ja ne jedem uopće slatkiše niti kolače ili sl., ali zato voća znam dosta pojesti na dnevnoj bazi. A budem malo pripazila svakako. Ne bi se baš zezala s tim. I kak mi je muka jedem dosta često po malo, mislim da je to dobro kad je šećer u pitanju. Da, na OGTT se najbolje vidi kakvo je stanje.

    22.08. +

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Moina imam prijedlog dok jos vrijeme nije odmaklo. Sredite se opet ko za svadbu i obavite doma fotkice cisto da imas nesto za sjecanje na taj period 🤔. A sigurna sam da ce biti negdje iz videa trenutaka di ste zajedno na podiju 😁
    Ovo za orasaste me zaista cudi kako su neoprezni da dijete ima vecu opasnost od tih plodova sranje se desi za cas.
    A slike od strane partnera ja svako toliko prigovaram pa se muz s vremenom popravlja, jos da ga naucim kako lijepo uslikati nesto hahaha bilo bi dobro 🫣. Ali ja isto imam seku koja slika pa ako mi zatreba nesto samo joj kazem nema izvlacenja obaviti ce to 🤣

  • Moina

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Moina možda uspijete izvući neku sliku s videa? Budete nadoknadili s obiteljskim slikanjem. Baš kako kažeš, platiš i dobiješ što želiš, bez moljakanja. Ja inače baš volim fotkati, i moja mala ima hrpu slika, i baš sam skužila kako sam ja često fotkala nju i muža u nekim aktivnostima, maženjima i sl., a on nema taj osjećaj da bi i on nas mogao fotkati. Tako da ja nemam baš puno slika s malom, jedino selfije i s putovanja. Ali s vremenom je naučio. Ja si razmišljam uzeti profi fotografa kad se beba rodi, za obiteljsko fotkanje (nas 4). Frendica ima baš odlične slike, super uspomena.

    E da da, ja isto nju i njega stalno slikam, a ja imam sa njom samo selfije neke na pola mutne jer ona nije bas mirno dijete. 
    Ja bi htjela jedno slikanje prije bebe, da ona ima svoje slike prije bebe a onda kad se beba rodi bi isto jedno slikanje mogli obavit da imamo uspomene.
    Kako moja seka slika za zivot, tako mene i moju malu nikad nije slikala jer od toga ne moze bas profitirati. Moja mala ima jako kovrcavu kosu, one federe i izgleda ko lutkica, sa velikim plavim ocima. I moja seka bi nju slikala da ju objavi na instagram i da se tako reklamira, ali tu je problem sto ja ne dozvoljavam objavljivanje djeteta na drustvene mreze. Pa njoj to ne pase i nema koristit od toga da ju slika ili nas sve, pa se niakd ne ponudi ni ne potrudi ni nista. Pa eto ja vise nikoga necu moljakat ni nista, ja cu lijepo platit pa nek se svi fuckaju. 

  • MandM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Minnieus

    MandM baš sam provjerila. Meni je 5.0. Ja ne jedem uopće slatkiše niti kolače ili sl., ali zato voća znam dosta pojesti na dnevnoj bazi. A budem malo pripazila svakako. Ne bi se baš zezala s tim. I kak mi je muka jedem dosta često po malo, mislim da je to dobro kad je šećer u pitanju. Da, na OGTT se najbolje vidi kakvo je stanje.

    To je odlično kad je šećer u pitanju, jesti manje obroke da se stigne sve lijepo razgraditi i probaviti. Vjerujem da neće biti problema, iskreno se nadam, ali nije na odmak prvjeriti vađenjem krvi, čisto da čovjek zna da malo više pripazi :) Naravno da nije za zezanje, ali oni baš zbog opreznosti spuštaju tu granicu 'normalnog' šećera u krvi, do prije nekoliko god je bilo 5,5 pa prije i do 6. Zato kažem, 5 nije alarmantno, ali nije na odmet pripaziti. Bolje spriječiti nego liječiti uvijek su govorili :)

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Moina hahaha za cokoladu 😅super neka si popričala sa suprugom da je on shvatio što te povrijedilo. Uz svoje supruge se sve moramo osjećati kao kraljice i ako slučajno nije tako zbog nekog njehovog postupka ili situacije, treba odmah reći i komunicirati tako da super da ste odmah popričali😊
    Zao mi je za malecku da se osula, drzim fige da se brzo rijesi🤞


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Sjeća se netko kada se vadi ogtt? Nešto čemu se baš ne veselim 👀

  • MandM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    rosie0111

    Sjeća se netko kada se vadi ogtt? Nešto čemu se baš ne veselim 👀

    Hej Evo dođeš nataste ujutro, izvade ti krv i onda popiješ glukozu, pa ti vade nakon pola sata opet i onda nakon pola sata i opet i onda sat vremena nakon drugog vađenja.. malo jest teško, pogotovo trebaš sjediti jer kretanjem se isto šećer troši pa da budu što bolji rezultati treba mirovati cijelo vrijeme između vađenja. pripremite se da može doći do probavnih smetnji i mučnina nakon ispijanja glukoze i naravno, bude slabost jer ipak ukupno je to sigurno 2 sata i 3 vađenja krvi...

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar Sirenita

    Sirenita

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Sirenita nadam se da će biti dobri nalazi. Zar je 5.1 visok šećer? Mislim da je i meni tako.
    Metro kolica se čine dobar odabir, dosta ih hvale. I super je što ima ugrađenu košaru za novorođenčad. Ja sam trenutno u dvojbi između njih i eeazy twist 2+ u kombinaciji s jajom koje ide u ležeći položaj.

    Minnieus u prinicpu nije visok, ali je za trudnice graničan pa me doktor stavio na dijetu i da ponovimo šećer prije novog pregleda, da ne dižemo odmah paniku, tako da ću vidjeti koliko je trenutno, možda je bio problem što sam dan prije prvog mjerenja pojela knedle sa šljivama

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.