Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Evo opet cu reci ja sam imala od FreeOn Royal kolica i super su me sluzila nisu klasicna "kisobran" al se sklapaju mozete pogledat kako izgleda da ne kompliciram. Ona su od 0+, imaju velike kotace tako da mozete posvuda s njima i imaju veliku navlaku za sunce koja se i produzuje sta je mene ubiti prodalo kad sam gledala koja cu si uzeti.
    Pelene mi smo manje vise koristili baby love bile su super ili od violete isto su se pokazale dobre. Pampers mi je curio vjecito i jedva sam docekala da ih iskoristim al to cete vidjet sta vam beba kaze jer nekome je jedan brand super drugo je grozan.
    Na kraju sam ja skocila prije podne do lidla muz je isao u trgovinu pa sam se ukrpala i kupila dvoje hlaca dvoje majica i jedne one termo tajice posto sam zimogrozna 🥲.
    Ari ja ne znam zasto sam mislila da ces zalijepiti popis stvari za nositi u bolnicu 🤣 ja bi najradije sve preskocila i odmah bebu u ruke hahaha.

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    A za platnene pelene mozda pitat svoje mame bake one su to najvise koristile hahaha

  • Melia

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage cure ja vas redovito pratim ali rijetko pisem :) cekamo prvu bebicu i super mi je citati iskustva onih koji su vec jednom prosli porod! vidim da je tema oprema pa cu iskoristit priliku da pitam vezano za kadicu, odnosno stalak. Htjela bih sklopivu kadicu sa stalkom jer imamo jako malu kupaonu i tus kabinu ali me zanima jesu li ti stalci dovoljno stabilni i nakon prvih par mjeseci? Ako cu ga moc koristit samo cca prva tri mjeseca onda nisam sigurna koliko je koristan... ako je netko imao, pliz info :)

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Radila sam briseve ovaj put su uredni, sterilni. Od sinoc imam neku blagu tupu bol u donjem dijelu leda kao kad ono trebam dobiti, imala sam takvu bol na pocetku trudnoće, neki kazu da je to normalno , kakva su vaša iskustva?

    Cestitke na dobrim nalazima <3
    Mene ti svaki dan nesto drugo boli/koci/grebe/probada, prvo sam neko vrime guglala, al onda sam se samo pomirila s tim da je to tako i random bolovi su sad dio zivota 

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Melia ja planiram uzet sklopivu kad dode vrijeme za to, al bez stalka, imam tus kabinu pa planiram klecat i to je to. Prijateljica tako radi i dobro joj je, lagano za napunit i ispraznit. A ako mi  se kupa stojecki, mogu stavit kadu na prematalicu (koju improviziram isto al to je ta visina). 

    02/2023 💔👼 22tt

  • MandM

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Pjegica.

    A za platnene pelene mozda pitat svoje mame bake one su to najvise koristile hahaha

    a mislim da ne mislimo onda na iste pelenice. 😊 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • MandM

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Melia

    Drage cure ja vas redovito pratim ali rijetko pisem :) cekamo prvu bebicu i super mi je citati iskustva onih koji su vec jednom prosli porod! vidim da je tema oprema pa cu iskoristit priliku da pitam vezano za kadicu, odnosno stalak. Htjela bih sklopivu kadicu sa stalkom jer imamo jako malu kupaonu i tus kabinu ali me zanima jesu li ti stalci dovoljno stabilni i nakon prvih par mjeseci? Ako cu ga moc koristit samo cca prva tri mjeseca onda nisam sigurna koliko je koristan… ako je netko imao, pliz info :)

    da ja sam isto to već pitala 😂😂 i mislim da je zaključak u grupi da možda ne treba stalak da je kadica dovoljna 😊 lako ga naknadno kupiš ako ti se pokaže da je baš potreban ali kak su i cure rekle i ja sam mislila da ćemo na početku možda na stolu a kasnije u tusu pa na koljena / sjest pored i polako 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Curke ja imam sklopivu od pocetka i nemam taj umetak, jer isto kao ti Melia, smo imali jaku malu kupaonu(bili smo u 30 kvadrata stancicu tada), i onda mi nije ni imao smisla taj umetak, kao super sklopiva kadica možeš bilo di s njom i onda taj glomazni umetak😅uglavnom kad su mali mozes na stolu je kupati, jednu rukicu pod glavu i drugom peres, bit cete dvoje prvo, a kasnije se ispraksiras. Kad vidis patronazu kako tu bebicu bacaka i kupa, skuzis da ne moras ko s poruclanskom lutkom😊 kasnije mozes i na podu u kupaoni il di imas mjesta.
    Pjegica isla sam ja odmah vidjeti i ta tvoja kolica. Al vidjela sam da je samo do 15 kg, ako sam dobro vidjela? A ako mi druga mala bude ko ova, na muza, 15 ce imati s manje od 2 godine😅a meni treba nes mogu duze vremena korisiti😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Što se tiče kolica, ja imam metro +, idu od rođenja, koristit ću ih za drugu bebu def, napravi se košara od njih samih, dosta je zanimljivo. Sva ta kolica imaju malo zavaljen položaj, ja ne mislim da je tu problem. 🤷 
    Za pelene, meni jedino noću ne propuste Pampers, probala sam babylove, lidlove, violeta, uvijek je mokra po leđima bila, doduše ona je puno sisala noću.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Rosie znači ti si baš zadovoljna s metro+? Da da njih sam gledala da se napravi ta košarica dolje, to mi super djeluje. Joolz aer su mi još lakše od njih samo 6 kg, al nema to dolje pa mi kao izgleda nezgodno malo, al kažu da su baš za novorođenče.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.