Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima danas, baš vas ima puno 😊

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 🩵👶boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno - 🩵👶 boy

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    AriBari

    Rosie znači ti si baš zadovoljna s metro+? Da da njih sam gledala da se napravi ta košarica dolje, to mi super djeluje. Joolz aer su mi još lakše od njih samo 6 kg, al nema to dolje pa mi kao izgleda nezgodno malo, al kažu da su baš za novorođenče.

    Ja sam zadovoljna, gledala sam i ja joolz tada, ali je neki problem u vezi položaja sjedenja kod njih koliko se sjećam, ali ne znam točno šta. 🤷

  • Minnieus

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Moina baš mi je žao što vikend nije ispunio tvoja očekivanja. Vjerujem da i hormoni imaju veliku ulogu u tome kako se osjećaš, a i reakcije nisu kakve si očekivala. Sigurna sam da se svi jako vesele novoj bebici i da jedva čekaju da ju upoznaju.
    Nama se jako često dogodi da se zaboravimo svi zajedno slikati na nekim feštama, pa čak nekad i na rođendanu od malene. Ali što je tu je. Super ideja od muža za obiteljsko slikanje i otkrivanje spola. Biti će zabavno i velikim i malima.

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Rosie hvala ti puno😊
    Pogledam jos malo te modele taman do BF da donesem odluku😊
    Curke svima sretno, javljate kako su vam prošli pregledi🥰
    Moina nadam se da si ok, i da je prosao taj gorak okus i da mozes izvuci lijepo u svemu tom😊od nas imas podrsku svu, samo se sto manje sekiraj i zivciraj😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Kawa

    naravno da sam ja koja sam javila za lidl zaboravila otici jutros prije poslatako da sad cekam pauzu na poslu još sat vremena i letim u lidl, sreca blizu mi je.
    aribari hvala za popis, vjerojatno cu jos pitati da ga ponovis ili pitati sto me zanima jer sam ja pri zadnjima među terminima i velike , konkretne stvari necu jos nabavljati. bilo bi zgodno da u jednom trenutku komunikaciju prebacimo na lakse kanale tipa whatsapp ili slicno, ako se budu sve cure slagale naravno :)
    sretno svima na pregledima, sutra nas je punooo

    Inače ja sam isto za whats up ako bude zainteresiranih, komunikacija je brža, preglednija i lakša. 😀

  • Avatar Sirenita

    Sirenita

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sretno svim curama danas na pregledima.  Ja sam jutros išla vaditi krv da mi provjere jel mi se spustio šećer ( bio je 5.1) i štitnjača, nadam se da je.🤞🏻

  • Minnieus

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Što se tiče komentara drugih koji se odnose na trudnice....nekada mi je sve svejedno, a nekada me sve živcira.
    Baš zato bi htjela što kasnije reći za trudnoću, da što manje slušam to . Znam da je sve dobronamjerno i ponekad laska kako se svi brinu i skaču oko tebe, a ponekad se osjećaš kao da si nesposoban. Moja mama je veliki paničar i stvarno se previše brine oko svega, znam da će se stalno nuditi da skuha, pospremi, dođe popeglati ili sl. da mene poštedi, iako nije ni ona baš zdravstveno naj naj, pogotovo jer u prvoj trudnoći nije mogla jer je radila. Ali sve ja to razumijem jer bi i ja isto svojoj kćerki tako govorila i uskakala koliko bi mogla. 

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Moina baš mi je žao što vikend nije ispunio tvoja očekivanja. Vjerujem da i hormoni imaju veliku ulogu u tome kako se osjećaš, a i reakcije nisu kakve si očekivala. Sigurna sam da se svi jako vesele novoj bebici i da jedva čekaju da ju upoznaju.
    Nama se jako često dogodi da se zaboravimo svi zajedno slikati na nekim feštama, pa čak nekad i na rođendanu od malene. Ali što je tu je. Super ideja od muža za obiteljsko slikanje i otkrivanje spola. Biti će zabavno i velikim i malima.

    Reakcije su bile super i pozitivne, ne mogu se tu bas previse zalit. Osim moje sestre al ja ju poznam pa nisam ocekivala nista drugo  Ma zao mi je za slike jer mi smo jako daleko od svih i zadnja zajednicka slika koju imamo je kad je mala imala 11 mj, a sad ima 2 godine i 2 mjeseca. Mislim da me vise sve to pogodilo jer sam se dobro osjecala nakon 2 godine truda i toga da se nisam osjecala kao ja, i sad cu opet bit trudna i sva izoblicena i krecem od pocetka. Pa kad me svi okolo pitaju. kako ej bilo da vas vidim kako ste se sredili, ja moram svima rec kako nemam ni jednu jedinu sliku. A muz na to ne obazire paznju, sve dok se ja nisam sad opet pozalila i otisao je na posao i rekao kako mu se seka udala. Svi su htjeli vidjet kako nam je bilo i kaze kako mu je bilo bas krivo kad je svima morao rec a nemam sliku svoje obitelji. Pa mu je doslo iz guzic eu galvu. Muskima ocito treba dosta vremena da skuze o cemu se prica i di je problem. A htjela bi imat u stanu neku lijepu sliku nas, a nemam. Mislim vikend je prosao dobro i bilo ej lijepo, mala je uzivala i plesala i super. Samo onda kad je sve zavrsilo sam bila onako tuzna jer nemam ni jednu uspomenu di njoj mogu pokazat kako nam je bilo kad se teta udala. 
    Takod a smo se odlucili onda za to jedno obiteljsko sliaknje dok ja jos nemam trbuh, sto mi je cudno da nemam ali eto ni kile vise nego kad sam ostala trudna. Znas sto je jos zalosnije, moja seka je profesionalni fotograf vjencanja i obiteljskih fotografiranja, niakd nas nije slikala a molila sam ju ju 100 puta. Sad cu ja platit nekome da nas slika a moja sestra nas moze slikat svaki puta kad dodemo ali svaki puta nesto zasto ne moze ili ne zeli. Takod a sam i od toga odustala, lijepo cu ja platit i dobit sto zelim i ocekujem. 

  • Minnieus

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Sirenita nadam se da će biti dobri nalazi. Zar je 5.1 visok šećer? Mislim da je i meni tako.
    Metro kolica se čine dobar odabir, dosta ih hvale. I super je što ima ugrađenu košaru za novorođenčad. Ja sam trenutno u dvojbi između njih i eeazy twist 2+ u kombinaciji s jajom koje ide u ležeći položaj.

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    AriBari

    Rosiehvala ti puno😊
    Pogledam jos malo te modele taman do BF da donesem odluku😊
    Curke svima sretno, javljate kako su vam prošli pregledi🥰
    Moinanadam se da si ok, i da je prosao taj gorak okus i da mozes izvuci lijepo u svemu tom😊od nas imas podrsku svu, samo se sto manje sekiraj i zivciraj😊

    Nije gorko, pojela cokoaldu ujutro  Ma meni je bilo bitno da sam ja muzu rekla sve sto me tistilo i da je skuzio o cem pricam, pa da poradi na tome da se to ne dogada vise. Prespavala sam i rekla, bilo pa proslo. Evo danas vec nove muke, mala mi ima osip na ledima vec 3 tjedna i svrbi ju, alergicna je na orasade i kikirikij, jucer je jela orahe u vrticu. Imaju drvo oraha i netko od vecih klinace joj je otvorio. A rekla sma im da morjau jako jako paziti, naravno da ocito vec 3 tjedna pomalo jede orahe i ja ludim jer ona je osuta. Tako da zovemo sve moguce doktore koji nas mogu poslat na bolje analize da vidimo di je problem i kako da joj pomognemo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.