Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Mandm slažem se s minnieus, to je sve onako zahtjevno, pa mozda najbolje probati ako bi to stvarno zeljela😊mozda bude super funkcioniralo, usudila bih se reci da ce mozda trebati i vise od 20😅ali stvarno ne znam procijeniti😊
    Minnieus ja sam isto krenula s tim pampers, i onda sam se prebacila na violeta one cotton neš, isto su mi bile super, obje i pamper i violeta imaju 2+1 akcije u dmu, napravite kartice, ako nemate i skupljajte bodove. Pa onda svako toliko skupite dovoljno bodova, za uzeti sitnice neke besplatno, ja sam znala i preko 100 kn bodova znala skupiti dok su bile kune, pa onda recimo uzmem blazimice i jos neke stvarcice sitne i racun bude 0😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Kokili

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Vidim vikendom da je zatisje pa u ponediljak bombardiranje s porukama 😂
    Platnene pelene nismo koristili pa nisma od pomoci, a od jednokratnih su nak pasale samo babylove (nije dobivala osip po guzi niti je bilo izljeva) sto je super jer su medu najjeftinijima, osobito kad se uzima mjesecno pakiranje u dm-a. 
    Kolica smo isto jako slabo koristili iako imamo 3 u 1 i kisobran, moja se jednostavno nije htjela voziti u kolicima (osim jaja) dok nije prohodala sa 10 mj i sad samo hoda di god idemo, eventualno ona bicikla koja se gura. Dobili smo bili i nosiljku i maramu i nula bodova (to si posudite, nemojte kupovat jer mozda beba nece htjeti)
    Sto se tice trbuha, visoka sam i jaca, i u 1.trudnoci se nije uopce vidio do 7.mjeseca, i onda je zadnja 2 mjeseca buknuo 🤭 nadam se da ce tako biti i sad.

    34 ♏👩‍🦰,34♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    4.11.2022. Curica ❤
    ⏸ 9.9.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Minnieus vidim sad sto mislis na joolz na slikama, gledala sam ih uzivo i uopce nisam isla za tim nego sam se fokusirala na ovaj 0 polozaj😅nis uzet cu malu sa sobom da proba sjest da vidim😊pogledam i ovaj cybex twist, za metro mi se svida da se onako nogice mogu dolje zatvorit kao da je u kosari dosta mi se sigurno to cini. Recaro ima i onu kao kukuljicu.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Joj meni se trbuh lagano nazire al nekako je na ocekivanoj razini sada.. i dalje se ne kuzi da sam trudna ako sam u hudici ili tako nekoj siroj/bezllicnijoj odjeci, samo mi ponestaje odjece u kojoj mogu sakrit. Jos nismo nikome rekli al mislim da nemam bas jos puno fore 

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Mom klincu su pampersice izazivale osip, babylove su nam bile super u početku onda kasnije su mu znale procuriti pa smo prešli na bella baby od bauerfeinda isto odlične i među jeftinijima...tako da mislim i sad probati jedene od ovih dvije...
    Platnene nisam koristila, ja iskreno ne bih ni mogla, tako da svaka čast tko se odluči na to ...
    Kolica imamo, 3u1 i moj ih je koristio do 3. godine, kad bi negdje isli na putovanje ili more, ako mu se ne da hodati sjedne i njemu super, tako da planiram ostati samo na tim kolicima :) 
    Nosiljku imam u planu ovaj put isprobati, da vidim jel ce ići, sa prvim nisam koristila

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 🩵👶boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno - 🩵👶 boy

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Meni se trbuh isto već lijepo vidi, ne jako, ali ono vidi se da je trudnoća, ja od 8 tj više ne stanem u svoje trapke, tak da sam većinom u tajicama 

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 🩵👶boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno - 🩵👶 boy

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1470

    Prijavi adminu

    Aribari hvala za popis, ako jos sta treba slobodno nam pisi😁 ja bi mozda nadodala tetra pelene..
    Sto se tice kolica dobila sam 3u1od zaove nova su, poslje ako bude trebalo kisobran vidjet cemo za sad se ne sekiram oko toga, ali voljela bi uzet maramu ili klokanicu😊
    Moj stomak se bas vidi i nemogu bas vise nista sakriti iako meni samo svi komentiraju kako su mi sise narasle🤣🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Tera ima tetra pelene na popisu, jedino sto pise skraceno tetrice😅da toga si uzmite meni su one super jos ih koristimo za svasta nes, super upijaju. Al ono za bebu za rame za podrignut, bljuckanje, za stavit na prematalicu kad se beba presvlaci, za brisanje bebe ako se opere, kad slini, ma za sve zivo.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Radila sam briseve ovaj put su uredni, sterilni. Od sinoc imam neku blagu tupu bol u donjem dijelu leda kao kad ono trebam dobiti, imala sam takvu bol na pocetku trudnoće, neki kazu da je to normalno , kakva su vaša iskustva?

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Anxiety super na nalazima😊
    Ja sam prošli tjedan imala poprilične menstrualne grceve, bas sam bila napisala. Mislim da svaka takva neka bol koja nije neka prejaka i ne traje sada danima, nego popusti je u redu😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.