Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ne znam ulaze li komplikacije u prosjek kao klasicno bolovanje ali ako se ne varam mora biti zadnjih 6 isplatnih lista za prosjek. Ako zbog komplikacija taj cijeli mj ne ulazi u prosjek onda se valjda ide jos jedan mj unazad da bude 6 mj ukupno 🤷‍♀️ 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • cupko

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Za komplikacije vec sam pisala, nije isto, ali možda pomogne. Od 18.9. sam na komplikacijama, a poslodavac mi je dao platne liste za 2. - 7. mjesec. HZZO je prihvatio to.Inače ženice kako se vi nosite s emocijama? Ja imam osjećaj da mi je to najjači simptom od prvog dana. Čak su mi neke prijateljice rekle da su zbog mojih burnih reakcija sumnjale da sam trudna i prije nego sam test napravila jer inače nisađ takva 🤣 suze mi krenu na svaku sitnicu, a bome i planem na svaku sitnicu kao da je kraj svijeta. Čak i muž kaže da postajem preosjetljiva. 🤣 

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 411

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe, Daja12, Mama_ana, Kawa, Drugačija
    23.10- Pjegica
    24.10 - AriBari
    28.10 - Tera, Omerta
    29.10 - Filomena, Rosie0111, Sirenita
    30.10- Misko123
    31.10 - Cupko
    04.11 - Yvonne, Dddd30, Kokili
    05.11 - AriBari, Minnieus, Blackie, Bebika
    06.11 - Tea96
    07.11- Misko123
    08.11. - MandM
    14.11 - Žuži1808, Jen_dva
    15.11 - Flower
    18.11 - Anxiety
    28.11 - Moina
    17.12 - Daja12
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808❤
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera💙
    21.03 - Filomena💙, Lejla97
    23.03- Misko123❤
    25.03 - MandM❤
    27.03 - Mimi_21, Bebika💙
    29.03 - AriBari❤, Dddd30
    31.03 - Moonika💙
    01.04 - Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    06.04 - Jen_dva💙
    09.04 - Sashka5, Anxiety💙
    11.04 - Sirenita❤
    12.04- Omerta
    13.04 - Mama_ana❤
    14.04 - Flower💙
    15.04 - Rosie0111💙
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    23.04 - Daja12
    26.04 - Drugačija
    22.05 - Cupko
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    11.05 - Kawa
    20.05. - Kokili
    25.05 - Addna24
     Tea ispravljeno, ne znam od kud je taj B dosao, sad sam upisala cijeli nick, da ne bude zabune😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 411

    Prijavi adminu

    Cupko ja te razumijem i ja lakše planem i baš jako reagiram😅a za suze neću ni pričat, makar uplakana trudnica otvara sva vrata🤣, već sam pričala da su mi na Petrovoj izvadili krv van radnog vremena, jer sam se rasplakala😅makar nisam s ciljem da me uzmu van radnog vremena, nego jednostavno emocije izasle, a svi jadni kad su me vidjeli se rastrcali😅. A u prvoj trudnoci sam se jednom rasplakala u ducanu trudna do zuba kad su mi zatvorili kasu ispred nosa😅pa su me odmah na drugu primili preko reda😅i bilo je tih situacija😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • cupko

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Grozno. Kod mene za sad najviše pati muž jer sam doma. Tako se uzrujam da me strah da nešto i bebi ne napravim s tim svojim reakcijama. Moram se malo probati smiriti 😂

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ja placem na apsolutno sve 🤣 kad mi muz kaze gdje su moje princeze kod mene vec suza suzu goni. A inace sam bila osoba koju nije bilo bas lako rasplakati. Muz kaze da je zato znao da sam trudna i bez testa jer sam taj cijeli tjedan bila prehormonalna, razdrazljiva, malo sretna, malo tuzna 😆

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Hvala vam na cestitkama za curicu, kod nas u kuci se radovale samo cerka i ja, sin kad je cuo da nece biti braco plakao je cijeli dan,jedva sam ga smirila.. sto se tice emocija,ja sam bila uzasna,ljubomorna,zivcana,ljuta, sve mi smetalo, cak si mislim da sam si i umisljala neke stvari, i onda prije 2tjedna sam sama sebi rekla da i beba zasluzuje mir,bar u stomaku.. nekidan sam se zalila kako neosjetim bebu,ali danas se bome aktivirala,stalno se migolji, vjerovatno je jedva docekala da saznam sta ce biti hehe.. nasa se tablica skoro izjednacila, cestitam na novim saznanjima o spolu, a najvise skidam kapu mamama koje nezele saznati do poroda sta bude.. nadam se da cete ozdraviti vi koje ste bolesne.. ide vikend pa odmarajte koliko mozete 🙂

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'
    17.10.🩷

  • MandM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    bok cure 😊 što se tiče otvaranja komplikacija na dva dana pa povratak to je moguće, otvara se kao bolovanje samo pod drugačijom šifrom...
    što se emocija kod mene tiče je baš obrnuto.. ja sam trska flegma postala sve mi je nježno lijepo, ne razljutim se uopće ako nešto nije u redu i trebalo bi me naljutiti krene i onda za min se smirim ko da ništa nije bilo... u životu nisam takva bila i doslovno uživamo dragi i ja u svakom trenutku 😊 rasplačem se naravno kad me nešto pogodi, budu to gluposti ili veće stvari ali uglavnom smirenija u životu nisam bila 😳 kažem ja presretna najrade bi zbog toga bila stalno trudna 😂😂😂 mi još malo pa smo do pola i moram vam reći da sam presretna je trbuscic polako izlazi van 😊 napokon! ostalo želim vam ugodan i miran vikend čuvajte sebe partnere dječicu i bebice ❤️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Mene u trudnoći iznimno jako pogodi nešto loše vezano za žene, trudnice i djecu. Tako i ovdje kada netko izgubi bebu, isplačem se. Ostale stvari me uopće ne diraju 🤣 Kao što sam već pisala, imam jedno malo dijete, još ne spava baš dobro, mozak mi je na rezervi već dvije godine, tako da niš ne doživljavam previše ozbiljno 🤣

  • filomena_535

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage ženice, čitam vas cijelo vrijeme i cijelo vrijeme sam tu, al ne stignem tipkati. Vesele me lijepe vijesti i drago mi je da su vaše bebe dobro. 
    Što se emocija u trudnoći tiče, ja sam, kao što i MandM kaže, totalna suprotnost. Inače totalni pekmez, a sada mirna, razumna, staložena. Totalno čudno. 😅
    Također, drago mi je pročitati savjete i upute vas kojima ovo nije prva trudnoća. Jako su korisni, i dobro će doći nama neiskusnima. Mene hvata polako panika kako ću poloviti što nam sve treba za početak.  :)

    11.’23. ICSI ❌
    7.’24. ICSI 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.