Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    AriBari

    anxietylevel100

    Danas sam radila 2 testa. Prvi trakica skroz blijeda ali vidljiva druga crta, uradila sam Clear Blue jasno vidljiva druga crta, kasni mi 2 dana
    Osjećam neke blage kao grceve, vise kao nelagoda nego bol u donjem abdomenu i blago u donjem dijelu leđa, grudi bolno osjetljive. Imam osjećaj kao da cu svaki cas dobiti ciklus pa stalno provjeravam. Da li je ova sva simptomatologija uredu?
    Sutra idem vaditi betu, inače prva trudnoća
    To su simptomi trudnoće
    Bebika držim fige da beta dalje raste
    Tera, sorry nisam skužila da nisi još bila kod svog ginekologa, ako će ti ona voditi trudnoću sigurno će te htjeti pogledati čim se vrati s godišnjeg
    Ja prijavljujem lagane slabine od jučer, ništa strašno, i počinje me hvatati ta jaka glad pa stalno neš grickam. Danas smo 5+4.
    Cure koje rade, do kad planirate i kad mislite reći šefovima?

    Ja planiram prekinuti godisnji odmor i odmah na zabranu rada tj kad odem na pregled 13.08. jer moj ginekolog i nije bas odusevljen bio kad sam u prosloj trudnoci rekla da bi radila jos malo.Inace sam voda smjene za utovarace(UPS  rad sa teskim paketima za dostavu),zamoran je i stresan posao pogotovo sad kad nam fali haman 6 ljudi...Tako da odmah poslje pregleda saljem na posao zabranu rada....

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    tera_

    Ja sam sinoc imala svjetlo smedji iscjedak, jutros nista..nastavit cu pratiti, navodno za ivf trudnoce je to normalno ali mi nije svejedno🙄

    Kako se danas osjecas,probaj mirovati koliko god mozes i najvaznije misli sve pozitivnoo...

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    misko123

    tera_

    Ja sam sinoc imala svjetlo smedji iscjedak, jutros nista..nastavit cu pratiti, navodno za ivf trudnoce je to normalno ali mi nije svejedno🙄
    Kako se danas osjecas,probaj mirovati koliko god mozes i najvaznije misli sve pozitivnoo…

    Danas me bas umor drzi ali to su slatke muke😊 nije vise bilo smedjarenja, uzela sam magnezij citrat i sto vise mirujem.. kako si ti?


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu


    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    Blondie bok, ja ću raditi neki dijagnostički, zbog svoje situacije mi se savjetuje, ne znam još koji od njih, mislila sam pitati svoju ginekologicu što preporuča. Imaš li ti neke preporuke? Oni se rade u 11/12 tjednu?
    Inače prijavljujem simptom lagane mučnine, više slabine kao da mi je jakoteško sve, počeli smetati mirisi, ali sve isto kao u prvoj trudnoći tako da se nadam da će isto tako i proći nakon par tjedana kao i tada


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    Ja ne planiram raditi


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    AriBari

    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    Blondie bok, ja ću raditi neki dijagnostički, zbog svoje situacije mi se savjetuje, ne znam još koji od njih, mislila sam pitati svoju ginekologicu što preporuča. Imaš li ti neke preporuke? Oni se rade u 11/12 tjednu?
    Inače prijavljujem simptom lagane mučnine, više slabine kao da mi je jakoteško sve, počeli smetati mirisi, ali sve isto kao u prvoj trudnoći tako da se nadam da će isto tako i proći nakon par tjedana kao i tada

    Nemam, ja sam isto išla na preporuku svoje lječnice

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    tera_

    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?
    Ja ne planiram raditi

    Mi smo se isto odlučili da nećemo raditi osim ako bude nekih konstatacija pri ultrazvuku tad budemo razmislili ali ovako smo se dogovorili da nismo sigurni da bi nam to mijenjalo odluku puno...

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Što se mojih simptoma tiče... Grudi su još uvijek osjetljive. Svaki dan cijeli dan mučnine bez povraćanja, ali umor nemam.. Spavam po 5,6 sati kroz noć i ne spavam kroz dan mislila sam da ću spavati cijelo vrijeme 😂 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    blondie

    AriBari

    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    Blondie bok, ja ću raditi neki dijagnostički, zbog svoje situacije mi se savjetuje, ne znam još koji od njih, mislila sam pitati svoju ginekologicu što preporuča. Imaš li ti neke preporuke? Oni se rade u 11/12 tjednu?
    Inače prijavljujem simptom lagane mučnine, više slabine kao da mi je jakoteško sve, počeli smetati mirisi, ali sve isto kao u prvoj trudnoći tako da se nadam da će isto tako i proći nakon par tjedana kao i tada
    Nemam, ja sam isto išla na preporuku svoje lječnice

    Ovo Qualified Nipt je baš naziv toga što ti je gineko savjetovala? Alternativa za Nifty i Panoramu? Je znaš kakav je postupak, samo se krv vadi? I gdje se radi? Nisam se niš još raspitivala, mislila sam sljedeći tjedan na prvom pregledu sve ispitati kad i potvrdimo trudnoću


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.