Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • GigiN

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok bok,
    ja sam nova/stara ovdje. Imam curku koaj ce za par dana imat 2 godine i danas sam napravila rani test za trudnocu i pojavila se lagana crta. Sad cekam vikend da vidim hoce li doci menstruacija ili ne, nadam se da nece. 
    U prvoj trudnoci sam bila aktivna na forumu jako, ali sve je krenulo nizbrdo sa ekipom nakon sto su se bebe rodile. Ali na kraju sam ostala u prekrasnim odnosima sa nekim od cura. Iz tog razloga sam napravila novi profil. Tako da sam nova ali nisam :D Nego imala sam jako puno problema sa prvom trudnocom, spontani prije toga su se zaredali i onda sam uz pomoc raznih lijekova, inekcija i strogo mirovanje uspjela rodit svoju curicu. Tako da sam sad malo u strahu ali sam i uzbudena. Ista procedura me ceka u ovoj trudnoci, rekao je doktor da cu morat uzimat sve lijekove opet kako bi bili sigurni. Mucninu imam vec par dana, zato sam i napravila rani test, isto tako nemam uopce apetita sto za mene nije normalna stvar :D a sama pomisao na hran i slatko, evo zeludac mi se okrece. To je ukratko o meni, nadam se da se mogu pridruzit ovoj grupi :) 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    thera kako si? Je li stao iscjedak? Meni to djeluje kao normalna pojava, ali ako si nemirna i nastavi ti se možeš uvijek otići na hitnu da provjere je li sve ok
    GigiN dobrodošla, dijelim tvoje osjećaje, rhd sensibilizirana sam u prvoj trudnoći, vjerojatnost da je beba pozitivne krvne grupe u ovoj trudnoći je jako blizu 100%, tako da i mene čeka borba. Istovremeno sreća i uzbuđenje i veliki strah. 


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    AriBari

    thera kako si? Je li stao iscjedak? Meni to djeluje kao normalna pojava, ali ako si nemirna i nastavi ti se možeš uvijek otići na hitnu da provjere je li sve ok
    GigiN dobrodošla, dijelim tvoje osjećaje, rhd sensibilizirana sam u prvoj trudnoći, vjerojatnost da je beba pozitivne krvne grupe u ovoj trudnoći je jako blizu 100%, tako da i mene čeka borba. Istovremeno sreća i uzbuđenje i veliki strah.

    Danas ga nema, uzela sam magnezij i danas samo lezanje😊 nadam se da se nece ponavljati a ako bude ili obilnije svakako cu otici na hitnu😊
    Gigin dobrodosla😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    tera_

    AriBari

    thera kako si? Je li stao iscjedak? Meni to djeluje kao normalna pojava, ali ako si nemirna i nastavi ti se možeš uvijek otići na hitnu da provjere je li sve ok
    GigiN dobrodošla, dijelim tvoje osjećaje, rhd sensibilizirana sam u prvoj trudnoći, vjerojatnost da je beba pozitivne krvne grupe u ovoj trudnoći je jako blizu 100%, tako da i mene čeka borba. Istovremeno sreća i uzbuđenje i veliki strah.
    Danas ga nema, uzela sam magnezij i danas samo lezanje😊 nadam se da se nece ponavljati a ako bude ili obilnije svakako cu otici na hitnu😊
    Gigin dobrodosla😊

    Supeeer


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • GigiN

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    AriBari stvarno sam veliku muku prosla prije 3-4 godine ali vrijedi, stvarno se isplati pretrpiti. 
    Strah me sad da cu morati mirovati a moja malena ja jako aktivna i jako vezana uz mene iako ide u vrtic. Zivimo daleko od obitelji pa nema veliki odnos sa baka i djedovima, takod a smo samo muz i ja tu. Ona cesto zeli samo mene, i da moram mirovati i ne mogu bit uz nju, tesko bi mi to palo. 
    Ali evo, cekam ponedjeljak da se trudnoca potvrdi. Do tad sam zaposlena planirajuci njezin rodendan i pakirat se na more, uz to i radim pa se nadam da ce mi dani brzo proci 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hvala ti Gigi, ma u mojoj situaciji je malo drugačije, ja na to ne mogu utjecati, moje tijelo će u nekom tjednu početi proizvoditi rhd antitijela koja će napasti moju bebicu. Kada će to biti nitko ne zna, možda bude već u 12 tjednu, pa vrlo vjerovatno neću uspjeti ni do 20 tjedna doći, možda bude tek nakon 20 tjedna, pa ću morati na postupke intrauterinih transfuzija gdje će bebi kroz pupkovinu davati transfuziju da joj promijene krv kako bi eliminirali antitijela iz moje krvi koja su ušla u njexin krvotok, a možda bude tek nakon 30 tjedna pa uspijem doći do 35 tjedna i bez transfuzija.
    No idem svakako pozitivno i tjedan po tjedan
    Hrabrimo se i bodrimo


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Inače i mi u pakiranj za godišnji, i radim pa sam zaokupljena drugim mislima pokušala bih raditi do 10 mjeseca ako doktori kažu da je ok, jer intrauterine nisu moguće prije 22 tjedna pa time ne moram do tada mirovati i biti hospitalizirana. Radim u uredu imam super uvjete, par dana budem od doma, al kad kažem da sam trudna vj ću biti stalno od doma. Prvu trudnoću sam isto tako, radila sam doma do 45 dana pred termin


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Jutros sam radila betu 330
    Kasni mi 2  dana, zadnji ciklus 03.07. 
    Pregled Uz 12.08. 
    Da li je to uredu vrijednost veze?

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Vrijednost bete*

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Vrijednost bete*

    Da dobra je beta


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.