Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Bebika sretno,samo misli pozitivno bice to sve super aBd.
    Ja sam maloprije dosla iz bolnice sinoc i danas me bas bolilo i dole presjecalo,plus pojavila se kao neka sukrvica.
    Sreca pa je sve uredu cuju se otkucaji,odgovara 6+2 tjedna tj naprednije za 1 dan,dobila sam duphaston da pijem do pregleda kod mog doktora.Sreca pa sam na godisnjem sad doslovno samo odmaranje,a dragi preuzima svu brigu za malu....

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Suze mi idu kad čitam vaše opise ispod..što ste sve prošle ali i dalje pozitiva i borba…i jedna drugu bodrite i brinete..svaka vam čast lavice…svima vam šaljem puse i dobre želje…da vam trudnoće budu uspješne i da zajedno na proljeće pratimo jedna drugoj dolazak bebsona 

    07/2024 + 🍀🌈

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Danas sam radila 2 testa. Prvi trakica skroz blijeda ali vidljiva druga crta, uradila sam Clear Blue jasno vidljiva druga crta, kasni mi 2 dana
    Osjećam neke blage kao grceve, vise kao nelagoda nego bol u donjem abdomenu i blago u donjem dijelu leđa, grudi bolno osjetljive. Imam osjećaj kao da cu svaki cas dobiti ciklus pa stalno provjeravam. Da li je ova sva simptomatologija uredu? 
    Sutra idem vaditi betu, inače prva trudnoća

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Danas sam radila 2 testa. Prvi trakica skroz blijeda ali vidljiva druga crta, uradila sam Clear Blue jasno vidljiva druga crta, kasni mi 2 dana
    Osjećam neke blage kao grceve, vise kao nelagoda nego bol u donjem abdomenu i blago u donjem dijelu leđa, grudi bolno osjetljive. Imam osjećaj kao da cu svaki cas dobiti ciklus pa stalno provjeravam. Da li je ova sva simptomatologija uredu?
    Sutra idem vaditi betu, inače prva trudnoća

    Bok. Simptomi su apsolutno u redu i normalno. Čestitam na trudnoći ♥️♥️♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Danas sam radila 2 testa. Prvi trakica skroz blijeda ali vidljiva druga crta, uradila sam Clear Blue jasno vidljiva druga crta, kasni mi 2 dana
    Osjećam neke blage kao grceve, vise kao nelagoda nego bol u donjem abdomenu i blago u donjem dijelu leđa, grudi bolno osjetljive. Imam osjećaj kao da cu svaki cas dobiti ciklus pa stalno provjeravam. Da li je ova sva simptomatologija uredu?
    Sutra idem vaditi betu, inače prva trudnoća

    To su simptomi trudnoće
    Bebika držim fige da beta dalje raste
    Tera, sorry nisam skužila da nisi još bila kod svog ginekologa, ako će ti ona voditi trudnoću sigurno će te htjeti pogledati čim se vrati s godišnjeg 
    Ja prijavljujem lagane slabine od jučer, ništa strašno, i počinje me hvatati ta jaka glad pa stalno neš grickam. Danas smo 5+4.
    Cure koje rade, do kad planirate i kad mislite reći šefovima?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    bubica_0706

    Lejla97

    Curke, meni moja ginekologica premjesta termin za kraj kolovoza jer je na godisnjem, pa planiram otic privatno na prvi pregled, imate preporuke za Zagreb?
    Preporuka od srca za polikliniku Gineko. Dr. Martina Ujević i dr. Petra Glad Štritof su odlične, meni su vodile prošlu trudnoću i bila sam jako zadovoljna.

    Idem u petak na pregled kod doktorice Dubravke Dedeic, htjela sam doktora Blagaica ali je na godisnjem, pa da vidimo jel srceko kuca i jel sve uredu. 
    Ja sam samo dooosta pospana, gdje me stavis zaspala bi.. i kak je netko napisao, dok sam gladna mi se dize zeludac, ide mi na povracanje😅🫣 

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AriBari

    anxietylevel100

    Danas sam radila 2 testa. Prvi trakica skroz blijeda ali vidljiva druga crta, uradila sam Clear Blue jasno vidljiva druga crta, kasni mi 2 dana
    Osjećam neke blage kao grceve, vise kao nelagoda nego bol u donjem abdomenu i blago u donjem dijelu leđa, grudi bolno osjetljive. Imam osjećaj kao da cu svaki cas dobiti ciklus pa stalno provjeravam. Da li je ova sva simptomatologija uredu?
    Sutra idem vaditi betu, inače prva trudnoća
    To su simptomi trudnoće
    Bebika držim fige da beta dalje raste
    Tera, sorry nisam skužila da nisi još bila kod svog ginekologa, ako će ti ona voditi trudnoću sigurno će te htjeti pogledati čim se vrati s godišnjeg
    Ja prijavljujem lagane slabine od jučer, ništa strašno, i počinje me hvatati ta jaka glad pa stalno neš grickam. Danas smo 5+4.
    Cure koje rade, do kad planirate i kad mislite reći šefovima?

    Ja radim u kaficu, pretezno smo dvije u jutarnjoj smjeni tako da planiram raditi dok mi bude dobro, traziti cu samo jutarnju, nije mi problem prati suđe, kuhat kave itd, dobro se osjecam a posto sam tu tek tri mjeseca i imam ugovor za stalno, nebi ih htjela odmah zeznuti, imam jako dobru placu pa mi budu bolja primanja.. osim ako doktorica ne kaze drugacije, onda budem doma🤷🏼‍♀️ sve ovisi , jedno su zelje a drugo mogucnosti😂 gajbe sa pivama ne nosim i teske poslove sam rekla kolegicama da ne mogu, dok se vratim s mora za dva tjedna cu reci sefovima kaj je na stvari jer cu imati i potvrdu od ginekologa.

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    Ja sam sinoc imala svjetlo smedji iscjedak, jutros nista..nastavit cu pratiti, navodno za ivf trudnoce je to normalno ali mi nije svejedno🙄


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    tera_

    Ja sam sinoc imala svjetlo smedji iscjedak, jutros nista..nastavit cu pratiti, navodno za ivf trudnoce je to normalno ali mi nije svejedno🙄

    Jesi se javila ginekologu? Imaš li jake bolove? 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    Bebika

    tera_

    Ja sam sinoc imala svjetlo smedji iscjedak, jutros nista..nastavit cu pratiti, navodno za ivf trudnoce je to normalno ali mi nije svejedno🙄
    Jesi se javila ginekologu? Imaš li jake bolove?

    Gin mi je na godisnjem, nemam bolove


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.