Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Moina ne znam za dudu, mi nismo koristili dude uopće, mala je imala obraščiće kao hrčak i probala sam dve tri i sve bi je dude nažuljale i ispadale, probale smo jedan dan i odustali😅isto smo dojili. Tako da ni sad ne planiram dude. Napisala sam curama ako koja misli uzeti paketić😊ja ću vj neš od kupona iskoristiti😊iskreno u prošloj trudnoći mi je paket bio bolji dobila se i ona biobaza za trbuh i neki testerići ako se dobro sjećam, više toga je bilo.
    Samy_lo svaka čast na 4 djece, kad bi barem više ljudi tako bilo i moglo, ja imam osjećaj da većina ljidi oko mene ima jedno, ili maksimalno dvoje djece😑uključujući i mene.
    Dijana sretno danas😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    AriBari

    Moina ne znam za dudu, mi nismo koristili dude uopće, mala je imala obraščiće kao hrčak i probala sam dve tri i sve bi je dude nažuljale i ispadale, probale smo jedan dan i odustali😅isto smo dojili. Tako da ni sad ne planiram dude. Napisala sam curama ako koja misli uzeti paketić😊ja ću vj neš od kupona iskoristiti😊iskreno u prošloj trudnoći mi je paket bio bolji dobila se i ona biobaza za trbuh i neki testerići ako se dobro sjećam, više toga je bilo.
    Samy_losvaka čast na 4 djece, kad bi barem više ljudi tako bilo i moglo, ja imam osjećaj da većina ljidi oko mene ima jedno, ili maksimalno dvoje djece😑uključujući i mene.
    Dijanasretno danas😊

    Ma ja samo kazem, ako netko zeli proucit i zeli koristit dude. Naravno da ce svatko uzet sto njemu pase i da ja to ne osudujem. Nisu bebe glupe, nece one dudu ako dojis. Mene je duda spasila jer moja je mene htjela cijelu noc dudat i ja nisam nista spavala, bila sam na granici sa depresijom zbog toga i preporodila sam se od kad zeli dudu. Jos sam sretna jer ju nema kroz dan nego samo za spavanje. Kad se probudi ju ostavi na krevetu i ne trazi ju sve do spavanja. 
    Samo sam uglavnom komentirala kako dm stavlja najgore dude u paketic, bolje da stavi poklon bon za dud pa si ti odaberi koja ti pase  Ja morma vidjet kako mogu u austriji dobit paketic. Prije 3 godine kad sam bila trudna sam dobila kofercic sa stvarima, unutra su bili uzorci kremica, maramice, neke hipp pelene, pa neki razni kuponi i svasta. Ali pokusat cu podignut i u hrvatskoj jer imam i njihovu dm karticu. Cula sam da lidl ima dobre paketice. Di dobijes cijeli paket pelena. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Moina ma sve pet😉, ma bolji im je poklon bioa pred par godina, ja ću sad samo kupončiće iskoristiti možda neš i to je to, i ajde ta platnena torba je ok😊
    E super za info za Lidl😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Adnna24

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kod nas u BiH koliko sam upucena sam ukinuli te poklone prije par godina, i ostali su samo kuponi. Sad mislim da su i kuponi ukinuti.   A sto se tice dude i kod mene je mala nije htjela puno, sama je sebi izbacila. Al je zato mene dudlala  3 i po godine. 

  • dijana22

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Cure ja sam bila na pregledu moj ginekolog mi je reko da se beba ne razvija i da nema otkucaja poslao me u bolnicu tamo je doktor vidio 2 gestacijske u jednoj plod u drugoj ne,on je reko da nw može sa sigurnošću rec sa je trudnoca odumrla pa mi je izvadio betu,u ponedjeljak idem opet vaditi betu ako se poduplala oke ako ne idem na pobačaj 

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.