Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, cestitam svima na sretnim vijestima i deckicima i curici 😍😍.
    Meni pregled u pondjeljak i vec me nervoza hvata hoce li biti sve uredu dali srca kucaju… mislim da se to vecini desava prije pregleda. 
    A termin mi je 23.04. (za sad 😂)

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    03.10 - AriBari, Flower
    04.10 - Dijana22
    07.10 - Daja12
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    29.10 - Filomena, Rosie0111
    30.10- Misko123
    31.10 - Cupko
    04.11 - Yvonne, Dddd30
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera💙
    19.03 - Dunja123
    21.03 - Filomena💙, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari, Dddd30
    31.03 - Moonika💙
    01.04 - Bebika💙, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety💙
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    15.04 - Rosie0111💙
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    23.04 - Daja12
    22.05 - Cupko
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javitee😊
    Daja12 dodala sam nam i tebe na listu😊
    Flower sretno danas😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    LeJe

    Yvone

    Evo mene s pregleda 😃…beba super napreduje. Po ZM sam 11+6 a po uzv 12+2. Doktor kaže da mu se čini da je dečko ali da to u ovim tjednima još naravno nemoze biti siguran. Znat ćemo na idućem pregledu 04.11.
    U utinokulturi mi je nađena bakterija Streptococcus agalactiae pa sam dobila Amoksicilin 8 dana. Jel još netko to imao od vas?
    TSH mi je 2,68 a Ft4 12.68( ref. interval 11.35-22.70) pa sam dobila uputnicu za endokrinologa. Željezo mi je 40. Znalo mi se i to dogoditi prije dosta godina, ali nije ništa strašno.,
    AriBari i Flower sretno sutra 🤗
    E da, netko je pisao za čudan osjećaj pod kožom. Meni se dogodilo kao da mi je pri okretu tijela nešto u trbuhu iskočilo i vratilo se u svoje ležište. Jako ružan osjećaj. Kaže doktor da je to mišić i da nije niš znsčajno. Cura koja je pitala za implatacijsku bol. Ja sam osjetila oplodnju, vjerovali ili ne. mislila da me boli jajnik i bol mi se proširila u leđa. Kod implantacije sam imala smeđi iscjedak i klasične simptome PMS-a.
    Imala sam ja tu bakteriju prije trudnoce, popila sam antibiotik i proslo je. Sad u 10om tjednu trudnice imam klebsiellu, isto sam dobila antibitoik Zinnat, uz njega pijem caj od 100% brusnice i probitoik bio-kult pregnea. Inace se jako tesko rijesiti bakterija u urinu pa me malo i strah. Nadam se da to sve nece utjecati na bebu. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

    Leje da slažem se, te bakterije u urinu su česte kod trudnica, ja sam i prije trudnoća imala problema s mjehurom, tako da znam da me u trudnoći uvijek čeka barem jedna. Napravim do nekoliko urinokultura u trudnoći kako bi bila sigurna da je sve ok. Dok god se bakterije na vrijeme riješe, dobije odgovarajuća antibiotska terapija, nema opasnosti za bebe. Ja cijelu trudnoću pijem taj encianov čaj 100% brusnica, ono svako toliko, i onaj dm bio sok od čiste brusnice, to nije neki sladak sok nego dosta gorak, samo brusnica bez ičega, popijem dnevno jedno 2 prsta i tako dok ne popijem bocu, pa napravim pauzu i onda opet kupim.
    I dosta je dobra Dmanoza za te upale, to sam pila van trudnoće, ali ne znam ako se smije u trudnoći. To je više sve za održavanje urinarnog trakta, ne za liječenje, ako je neki problem obavezno popiti antibiotik.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    cupko

    I ja se javljam s lijepim vijestima! 🙂
    Narasli smo od prošlog tjedna s 1.7mm na 9mm, imamo srce i odgovaramo 6+6 iako je prema zadnjoj menstruaciji 8 tjedana, ali to više ne gledamo bila je kasnija ovulacija. 🙂 Neka moja priča bude nada svakoj budućoj trudnici! ❤️ 22.5. termin, a idući pregled 31.10.
    Jedino što me sad kao neka prehlada lovi, znam da smijem lekadol za temperaturu, a za grlo i nos? Smijem li isla septolete i sprej za nos koristiti?

    Odlicno!!! <3 Najbolje je provjerit u apoteci sto je sigurnoza trudnice. Znam da nije ni svaki sprej za nos siguran za trudnice na zalost. 

  • Moina

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Meni se i dalje kroz dan nista ne jede, za nepce mi pase slatko, ali za trbuh i ne bas. Generalno mi se nista ne jede ali onda dode vecer a ja mastam o hamburgerima i slicno. Jucer sam isla spavat a na mislima su mi bile tjestenine, onako kremaste sa sirom i povrce kuhano unutra (brokula, mrkva, grasak...). Naravno da je bilo prekasno jest bilosto pa sam samo pojela jabuku i otisla spavat. Ali eto. 
    Zivim u mjestu di nema brze hrane osim kebaba, koji sad nikako pojela nebi, ali bi zato rado neki socan hamburger. Samo do njega ne mogu nikako  Onako za dorucak, pa kad ne mogu do toga, onda mi se nista ne jede. Mislim da cu ispec neke muffine sa borovnicama i malinama, da kad mala dode iz vrtica ima friske muffine. Radim od odma pa bi u pauzi to napravila

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Flower, AriBari sretno danas! Cekamo vijesti 🤗Ja sam skuzila da mi je zadnjih par dana mucno ako ne jedem odmah ujutro. Obicno popijem kavu pa jedem kasnije, za par sati. Sad mi ta kava bez dorucka bas tesko padne, nakon sat vremena mi je muka. Onda pojedem nesto i bude ok 🙈 Ali isto, smisliti nesto sto mi se tad jede s tom tezinom u zelucu je umjetnost. A navecer bi vola pojela, dobijem sto ideja do kraja dana 😂

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Jutro, hvala😊. 
    Moja prijateljica je imala probleme sa bakterijama u trudnoci I ginekolog joj je dao da pije cijelu trudnocu biota intima kapsule. 
    Ja sam ih nakon spontanog pila isto mi ih je propisao al sam I nastavila I sad ih pijem pitala sam ga dali je to ok jer osjecam nekako da mi pomaze jer ja cim je hladnije nahladim mjehur a sad mislim da je super. On je rekao da mogu to piti. Pise na njemu da je za vaginalne infekcije…

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure ja rijesila anomaly, sve je u redu, kaže doktor sve po školski, sad sam nekako odahnula nakon pregleda, valjda će i dalje sve biti u redu :) i mucnine mi prošle prije tri dana :) 

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • dijana22

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Cure koje danas imate pregled sretno i javite kako je prošlo 🥰

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

  • dijana22

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    flower

    Cure ja rijesila anomaly, sve je u redu, kaže doktor sve po školski, sad sam nekako odahnula nakon pregleda, valjda će i dalje sve biti u redu :) i mucnine mi prošle prije tri dana :)

    Joj nisam.vidjela da si ti napisala,bas super što je sve uredu i naravno što nemaš mucnina više 😊

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.