Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Blackie mislim da je netko od cura spominjao eterično ulje mente  ako se ne varam za glavobolju? Ako se neka od vas sjeća, neka napiše plz 

    07/2024 + 🍀🌈

  • cupko

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Dijana jako mi je žao 😢😢 Potpisujem cure, uzmi si vremena i kad se psihicki i fizicki oporavis trazi odgovore zasto se to dogada. Vjerujem da postoji rjesenje i zelim ti sto prije uspjesno iznesenu trudnocu ❤️Proletila sam ostalo sto ste pisale. Mene jucer i danas ubija glavobolja. Ne znam kako to prezivjet kad ne smijem nista od standardne terapije popiti. Uz to su mucnine krenule, danas i prvi rigoleto. 🫣

    Mene isto popodne i navečer glavobolja vec par dana i navečer mi naraste temp na 36.9-37.2. Ujutro ništa, normalna 36.6. Obilazim bez tableta za sad, nadam se da nije ništa podmuklo za bebu.

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Bebika

    Blackie mislim da je netko od cura spominjao eterično ulje mente ako se ne varam za glavobolju? Ako se neka od vas sjeća, neka napiše plz

    Ja sam spominjala, i meni stvarno pomogne. Ali ne kada me bas jako zaboli nego kad osjetim da pocinje onda uzimam. Namasiram kruznim pokretima na sljepocnice ili dio koji me boli, nekih 5-10 minuta masiram. Vrijedi probati, jer iskreno meni lekadol nista ne uradi. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • IvanaVuksan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    samy_lo

    IvanaVuksan

    Pozdrav, evo i mene među proljetnim terminima..27.4.2025 😇 inače mama troje klinaca..rodila sam 2017,2018 i 2020🙈 družila sam se ovdje većinom sa jesenskim bebama🥰
    Dobro dosla, evo nisam jedina koja ocekujs 4 dijete 🙂

    Ajde baš mi je drago..ja kada sam i sa trećim bila trudna svi su me čudno gledali🙈🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.