Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Što se tiče duda, ja ću ovog puta malo inzistirati da beba prihvati, uzet ću maam od 0-2 mjeseca, starija curka nije imala dudu, samo je sisala evo do neki dan, to je bio horor pogotovo prvih par mjeseci, nisam se mogla pomaknuti pol metra od nje. A onda i nakon godinu dana noćno dojenje... 🫠 Ovog puta si tako šta ne mogu dozvoliti s obzirom da imam i nju, a i ne želim to opet prolaziti (po mogućnosti) 🤣. Također planiram dojiti. U prošloj grupi ima beba koje normalno sisaju i imaju dude od početka. Što se tiče zagriza znam da bibs ne valja, ali isto tako ne valja ni jednu da duda do 3-4 god...

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Dijana22 jako jako mi je žao  nadam se da imas podršku od strane partnera i članova obitelji/prijatelja. Moj savjet je da se prvo odmoris bar mjesec dana ili koliko ti osjetiš da ti je potrebno. Meni je otprilike toliko trebalo. I onda obavezno izvaditi nalaze za trombofiliju i štitnjaču pa slijedeći put kad ostaneš trudna  a hoćeš jer vidim da nemaš problem sa začećem nego zadržavanjem ploda, što je dobra vijest iako ružno zvuči, ali da pitaš cure koje godinama pokušavaju zanijeti, isto bi ti rekle, ugl da odmah po začeću kreneš s inekcijama heparina koje će ti specijalist sigurno dati čak iako ti nalazi trombofilije budu dobri. Dat će ti preventivno zbog prijasnjih spontanih. Što god budeš trebala, mi smo tu kao podrška. Želim ti brz oporavak, i fizički i duševni i nakon toga uspješno ostvarenje trudnoće ❤️

    07/2024 + 🍀🌈

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Bebika

    Dijana22 jako jako mi je žaonadam se da imas podršku od strane partnera i članova obitelji/prijatelja. Moj savjet je da se prvo odmoris bar mjesec dana ili koliko ti osjetiš da ti je potrebno. Meni je otprilike toliko trebalo. I onda obavezno izvaditi nalaze za trombofiliju i štitnjaču pa slijedeći put kad ostaneš trudna a hoćeš jer vidim da nemaš problem sa začećem nego zadržavanjem ploda, što je dobra vijest iako ružno zvuči, ali da pitaš cure koje godinama pokušavaju zanijeti, isto bi ti rekle, ugl da odmah po začeću kreneš s inekcijama heparina koje će ti specijalist sigurno dati čak iako ti nalazi trombofilije budu dobri. Dat će ti preventivno zbog prijasnjih spontanih. Što god budeš trebala, mi smo tu kao podrška. Želim ti brz oporavak, i fizički i duševni i nakon toga uspješno ostvarenje trudnoće ❤️

    Dijana22 potpisujem sve što je Bebika napisala. Svakako obavi pretrage. Super je da možeš ostati trudna bez teškoća, nadalje je cilj da trudnoća opstane. Jako mi je žao, uzmi si vremena. Idući put će sigurno sve biti super! 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Napokon petak, baš mi je bio naporan tjedan. Sutra idemo na fešticu, nadam se da ću izdržati cjelodnevno druženje. A idući tjedan napokon i pregled. Koliko se veselim, toliko me i strah. 
    Dudice....da...koliko sam mislila da sam protiv, toliko sam bila sretna kada ju je mala prihvatila jer me ponekad baš spašavala. Negdje s godinu i sitno se malo primjetilo da zubići idu prema van, ali smo brzo nakon toga ukinuli dudu i zubići su se vratili, ima super zagriz i sve je u redu. Mi smo NUK koristili, druge nije prihvaćala.

    22.08. +

  • točkica1213

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    rosie0111

    Što se tiče duda, ja ću ovog puta malo inzistirati da beba prihvati, uzet ću maam od 0-2 mjeseca, starija curka nije imala dudu, samo je sisala evo do neki dan, to je bio horor pogotovo prvih par mjeseci, nisam se mogla pomaknuti pol metra od nje. A onda i nakon godinu dana noćno dojenje… 🫠 Ovog puta si tako šta ne mogu dozvoliti s obzirom da imam i nju, a i ne želim to opet prolaziti (po mogućnosti) 🤣. Također planiram dojiti. U prošloj grupi ima beba koje normalno sisaju i imaju dude od početka. Što se tiče zagriza znam da bibs ne valja, ali isto tako ne valja ni jednu da duda do 3-4 god…

    Iz mog iskustva do 4tog mjeseca mogla sam mu tu i tamo uvaliti dudu ili izdojeno na bocicu. Nakon toga je sve kuzio i ja sam bila jedina duda😂 
    Slazem se, niti jedna duda nije dobra ako ju dijete koristi predugo. A vjerujem ako uspijemo bebicu nauciti na dudu uz dojenje da ce nam to puno olaksati u prvih par mjeseci s obzirom da imamo i starije dijete

    31🤱
    34🧑‍🍼
    3🧒

  • cupko

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    dijana22

    Curke bila sam privatno reko još jedno mišljenje i doktor je reko da je 1 gestacijska i da na žalost je pobacaj već krenuo jer imam rozi iscjedak,evo stvarno ne znam što više rec,curke odjavljujem se,vama svima želim punooo sreće i da mi budete dobro i bez ikakvih komplikacija a ja ispočetka 🥰🥰

    Baš mi je žao 😔 drži se ❤️

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    dijana22

    Curke bila sam privatno reko još jedno mišljenje i doktor je reko da je 1 gestacijska i da na žalost je pobacaj već krenuo jer imam rozi iscjedak,evo stvarno ne znam što više rec,curke odjavljujem se,vama svima želim punooo sreće i da mi budete dobro i bez ikakvih komplikacija a ja ispočetka 🥰🥰

    dijana22 bas mi je zao zbog loših vijesti. :( Prvo se oporavi psihicki, a onda gledaj da odradiš nalaze na trombofiliju i štitne.  I zelim ti uskoro da se opet vratis na forum. Sta god treba tu sam. Cuvaj se ❤️🥰🥰❤️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Bebika jako lijepo napisano! 😊
    Dijana držim fige da se što prije oporaviš i hrabro kreneš ponovno!


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Dijana jako mi je žao, nemoj odustati!  Ovo je sada alarm za pretrage i vjerujem da će se naći rješenje i da ćeš uskoro dobiti svoje malo čudo. 
    Flower i AriBari odlično za vaše preglede, da je sve super prošlo!! Tako će biti i nadalje, čvrsto vjerujem.
    Što se tiče duda, moji ih nisu htjeli. Čak nije imalo veze s dojenjem. Sin je cicao do 3 mjeseca, i nije nikako htio dudu. Nema koju nisam probala. Kćer je cicala 2 godine i isto ništa nije palilo niti kod nje. Ja ću probati i treću sreću :) Ipak je lakše kad možeš u nekim trenutcima smiriti dijete s dudom, vidjela sam kako to pali kod drugih. 
    Samy super za četvrto dijete. Djeca jesu najvažniji posao i najteži ali i najveće ljubavi i snaga.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.