Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    rosie0111

    greta10

    rosie0111

    greta10

    Moina,Rosie0111 hvala puno na odg. Bas su vam oprecna iskustva😅. Jos cekam hzzo pa cu napisat i sta oni kazu ako ce netko trebat. Cestitke svima na lijepim vijestima i pregledima danas.
    Drugo je ako ideš s porodiljnog na porodiljni, a drugo ako počinješ raditi. Ja sam shvatila da ćeš ti ići raditi 😀

    Da da idem raditi od 1.11. A s obzirom da je isti datum termina ko i prve curice znam da ce se zadnja lista gledati ona iz travnja
    Pa ja sam počela raditi u 6om mjesecu, mislila sam i ja da ću morati 6 mj, ali onda sam pročitala na fejsu da treba samo dva mjeseca, zvala njih i potvrdili mi to, zato sam odmah i otvorila.

    Joj top💪💪 hvala ti puno

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hej curke,jeste li osjetili implantacijske grčeve? Ako da otprilike kako bi ih objasnili? Trenutno sam 5 dpo i bole me s obje strane maternica,vise prema pupku...i to nije grčenje,nego kao da netko stipka stomak i na sekundu dvije malkice jace probode i to je to...znam da je rano i sve,ali ne mogu si pomoći...

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    NanaBanana23

    Hej curke,jeste li osjetili implantacijske grčeve? Ako da otprilike kako bi ih objasnili? Trenutno sam 5 dpo i bole me s obje strane maternica,vise prema pupku…i to nije grčenje,nego kao da netko stipka stomak i na sekundu dvije malkice jace probode i to je to…znam da je rano i sve,ali ne mogu si pomoći…

    7 dpo,losa matematika bila🥴

  • dijana22

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    NanaBanana23

    Hej curke,jeste li osjetili implantacijske grčeve? Ako da otprilike kako bi ih objasnili? Trenutno sam 5 dpo i bole me s obje strane maternica,vise prema pupku…i to nije grčenje,nego kao da netko stipka stomak i na sekundu dvije malkice jace probode i to je to…znam da je rano i sve,ali ne mogu si pomoći…

    Da,ja sam to osjetila odmah poslije ovulacije, mene je oko pupka boljelo i probadalo u jajnicima

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

  • Moina

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Je li to samo jedna curka na listi?  Bogme je sve plavo, ali nema veze, nek su nam svi deckici (i curka naravno) zdravi i dobro. Sto se tice implatacijskog, ja sam cak i imala malo krvi kod implatacije, tako da svako tijelo je drugacije. Za malo vise od tjedan dana napravi test i drzim fige da je uspjelo 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Moina da sve se plaviii🤣nema važno bitno da su bebice zdrave😊
    Yvonne, Cupko, sretno danas neka se nastavi niz dobrih vijesti od jučer😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Hej curke caooos, samo da vam se javim, i dalje vas pratim i čitam grupu, i radujem se zajedno s vama za svaki dobar nalaz, pregled, kao i za nove plusice! Zelim cestitati svim curkama na otkrivanju spola, bit ce to pravi mali muskici 💪🏼🩵 i za sada jedna divna curka princeza 😍💗 

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Cupko, yvonne sretno danas! Javite nam lijepe vijesti 🤞Obicno se deckici otkriju ranije na uzv, mozda zato trenutno vode 😁 Vidjet cemo za par mjeseci konacan omjer 😅I ja planiram raditi neki od prenatalnih testova. Nakon prvog pregleda cu poceti proucavati razlike, zasad cekam da taj pregled prvo dobro prode pa cu dalje razmisljati. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • cupko

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    I ja se javljam s lijepim vijestima! 🙂
    Narasli smo od prošlog tjedna s 1.7mm na 9mm, imamo srce i odgovaramo 6+6 iako je prema zadnjoj menstruaciji 8 tjedana, ali to više ne gledamo bila je kasnija ovulacija. 🙂 Neka moja priča bude nada svakoj budućoj trudnici! ❤️ 22.5. termin, a idući pregled 31.10.
    Jedino što me sad kao neka prehlada lovi, znam da smijem lekadol za temperaturu, a za grlo i nos? Smijem li isla septolete i sprej za nos koristiti?

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Cupko toooo čekala sam te🥰baš mi je drago, dodam novi termin pregleda i poroda na listu. Baš se zalaufalo s lijepim i neka nam samo tako nastavi😊. Uh ja ti ovo ne znam za septolete i to al ne djeluje mi neš jako da bi moglo smetati ali bolje provjeriti, je piše što u uputama? Ja sam isto neš šmrkava al nije strašno samo mi nos malo curi tu i tamo.
    Riri hvala na lijepim željama i želim ti sreću što prije😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.