Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    greta10

    Pozdrav cure, prvo cestitam svima🎉
    dobila sam plus na testicu pa mi se odmah unaprijed vrte pitanja, ako neka zna odgovor molim javite dok cekam hzzo. Ja sam sad jos na porodiljnom do 11 mjeseca. Znaci da cu za novu trudnocu, ako sve bude u redu, imati 5 platnih listi. Da li se 6ta onda racuna moja stara prije rodiljnog ili sad ova naknada od porodiljnog?

    Kad je mali razmak između trudnoća za prosjek su dovoljne dvije plaće, a da radiš dva mjeseca i jedan dan. Ja baš danas otvorila komplikacije.

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Evo mene, nisam se dugo javljala obaveze svasta nesto..
    Danas sam bila na fetalnom skriningu(13+5) sve je uredu, u granicama normale, sutra radim NIPT test kompanije NIFTY iako nemam indikacija zelim radi vlastitog mira, kakva su vam iskustva sa njima? 
    Doktor kaze da nosim djecaka , cak se i vidjelo fino haha
    Na brisu mi je nađen E. Fecalis i date vaginalete ampicilinske, pa valjda se toga rijesim. 

  • cupko

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Cure baš mi je drago zbog dobrih pregleda i nalaza! Želim vam svima i ostatak trudnoće takav. 🙂
    Ja se nakon svega (lošeg) pročitanog i dalje nadam da ću vam se i ja sutra javiti s dobrim vijestima i da ću moći pomoći nekoj budućoj trudnici sa svojim iskustvom i dva tjedna neizvjesnosti. Mislim da noćaš neću ni spavati. 

  • greta10

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Moina,Rosie0111 hvala puno na odg. Bas su vam oprecna iskustva😅. Jos cekam hzzo pa cu napisat i sta oni kazu ako ce netko trebat. Cestitke svima na lijepim vijestima i pregledima danas.

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    greta10

    Moina,Rosie0111 hvala puno na odg. Bas su vam oprecna iskustva😅. Jos cekam hzzo pa cu napisat i sta oni kazu ako ce netko trebat. Cestitke svima na lijepim vijestima i pregledima danas.

    Drugo je ako ideš s porodiljnog na porodiljni, a drugo ako počinješ raditi. Ja sam shvatila da ćeš ti ići raditi 😀

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure😊bome kod nas živo danas, kreću radovi danas zvali majstori do pon moramo iseliti😅 sad sam i u organizaciji toga svega, znala sam da dolazi al nisam očekivala ovako rano.
    Anxiety ja radila baš Nifty, dobila rezultate za 4 dana, nisam baš točno proučavala razliku između tih svih testova nije mi se dalo, a Nifty sam mogla kod svoje napraviti.
    Cupko sretno ti sutra, samo hrabro😊🤗 
    I bome nam se zaplavila lista, sad ću ažurirati😅Ma važno da je sve ok😊🥰


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    02.10- Yvonne, Cupko
    03.10 - AriBari
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    29.10 - Filomena, Rosie0111
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera💙
    21.03 - Filomena💙, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari❤
    31.03 - Moonika💙
    01.04 - Bebika💙, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety💙
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    15.04 - Rosie0111💙
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    cupko

    Cure baš mi je drago zbog dobrih pregleda i nalaza! Želim vam svima i ostatak trudnoće takav. 🙂
    Ja se nakon svega (lošeg) pročitanog i dalje nadam da ću vam se i ja sutra javiti s dobrim vijestima i da ću moći pomoći nekoj budućoj trudnici sa svojim iskustvom i dva tjedna neizvjesnosti. Mislim da noćaš neću ni spavati.

    Sretno, držim fige da je ipak sve okej 🙏

  • greta10

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    rosie0111

    greta10

    Moina,Rosie0111 hvala puno na odg. Bas su vam oprecna iskustva😅. Jos cekam hzzo pa cu napisat i sta oni kazu ako ce netko trebat. Cestitke svima na lijepim vijestima i pregledima danas.
    Drugo je ako ideš s porodiljnog na porodiljni, a drugo ako počinješ raditi. Ja sam shvatila da ćeš ti ići raditi 😀


    Da da idem raditi od 1.11. A s obzirom da je isti datum termina ko i prve curice znam da ce se zadnja lista gledati ona iz travnja

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    greta10

    rosie0111

    greta10

    Moina,Rosie0111 hvala puno na odg. Bas su vam oprecna iskustva😅. Jos cekam hzzo pa cu napisat i sta oni kazu ako ce netko trebat. Cestitke svima na lijepim vijestima i pregledima danas.
    Drugo je ako ideš s porodiljnog na porodiljni, a drugo ako počinješ raditi. Ja sam shvatila da ćeš ti ići raditi 😀

    Da da idem raditi od 1.11. A s obzirom da je isti datum termina ko i prve curice znam da ce se zadnja lista gledati ona iz travnja

    Pa ja sam počela raditi u 6om mjesecu, mislila sam i ja da ću morati 6 mj, ali onda sam pročitala na fejsu da treba samo dva mjeseca, zvala njih i potvrdili mi to, zato sam odmah i otvorila.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.