Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dijana22

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Cure baš mi je drago sto su vam pregledi super prošli i što je sve u redu 🥰🥰
    Ja u petak imam pregled baš sam nervozna,po ZM sam 8+4 simptoma i dalje nikakvih osim cica napuhnutih 😆

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Cupko bas mi je drago 😁 🥰🥰🥰🥰 neka se samo tako nastavi. 
    Ja sam isto prehlađena, samo čaj od mente/matičnjaka i med. Nisam htjela nista uzimat od lijekova. Prehlada ne smeta u trudnoći. Samo ako dobiješ temperaturu, kontaktiraj doktora 🍀

    07/2024 + 🍀🌈

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    dijana22

    Cure baš mi je drago sto su vam pregledi super prošli i što je sve u redu 🥰🥰
    Ja u petak imam pregled baš sam nervozna,po ZM sam 8+4 simptoma i dalje nikakvih osim cica napuhnutih 😆


    Dijana22, sretno u petak. Mislit ćemo na tebe. Meni je doktorica s nuklearne rekla da su napuhnute cice najbitnije i pokazatelj da trudnoća ide kako treba 😁 tako da samo pozitivo. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Cupko braaaavo 🥰🥰🥰 Bas mi je drago da je sve dobro ispalo, vjerujem da nije bilo lako cekati. Ja sam 6+5 po zm, mogle bi biti blizu 😊Sto se tice prehlade, za nos moze aquamaris. Za septolete nisam sigurna, vjerojatno najbolje nista 🤷‍♀️

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Curke, hvala na podršci 🤗🤗🤗 Pregled mi je popodne, pa vam se javim kad obavim. Opet sam pred pregled nervozna i sretna u isto vrijeme 😊 Malo su mi čudni nalazi krvi koliko sam vidjela  ali nije niš strašno.
    Cupko bravooooo ❤️❤️❤️ to je prekrasna vijest!!! Bit će sve dobro! 
    AriBari odlične vijesti za nalaze titra! Nadam se da će sve biti bolje nego si uopće mislila❤️
    Čestitke svima koji su saznali spol!!! I sama jedva čekam da saznam iako ću se još načekati. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Da ja sam isto samo na čajiću i medu😊rijetko posežem za nekim lijekovima osim ako je baš neka visoka temp. Al Cupko slažem se s Bebikom, ako je tebi neš jače, temperatura i grlobolja ja bih se isto javila doktorici. Ja ti inače umjesto septoleta znam cuclat on ljute mentol bombone😊
    Dijana napuhane cice su super znak😊
    Ja sutra imam opet pregled, ali nisam neš u strahu, gledali smo bebicu pred tjedan dana pa je sve bilo ok. Ja strepim kad ti nalazi titra dolaze😅. Sad sam jedino počela mozgat kako imam puno ultrazvuka i često pa je moj mozak počeo brinuti da li je to previše. U prvoj sam ih imala samo nekoliko, možda 5 sve skupa baš rijetko. A sad sam ih već 4 imala, sutra opet, a do kraja trudnoće će biti još ćešće nego sad😒, pa sam sad počela brinut dal to može štetno utjecat. Ali nije da baš imam nekog izbora pa ću pokušati taj strah zanemariti.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    hej cure koje ste 15 tjedan... AriBari i Bebika.. koliko sam čitala normalno je da nam nos curi tzv. trudnicki rinitis. tako da ne trebaju nikakvi lijekovi to je isto simptom 😊😊 samo čaj 😂 ostale cure drago mi je da vam je sve dobro 😍 i da baš deckici jako vode 😂 ali dobro ima nas puno bit će princeza.. ja se nadam da će se lijepo okrenuti sljedeći tjedan da vidimo što čekamo 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • cupko

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovorima. 🙂 Za sad mi nije još ništa, nadam se da je samo umor i stres i da će uz čaj i odmor proći.
    dijana22 ja isto nemam nekih simptoma. Samo grudi i to od prvog dana i po tome sam prije testa znala da sam trudna 😁 Malo jače osjećam mirise i znam se zadihati, ali to je to. Isto me brinulo da nešto nije ok jer nemam neke simptome, ali eto očito nema neke veze tako da sad uživam bez mučnina i povraćanja.🙂
    Blackie. onda smo tu negdje 🥰

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure baš mi je drago za sve lijepe vijesti... ja sam prije 10ak dana bila u koroni, temperatura i groznica me prala...koristila sam lupocet i fiziološku za nos, a pastile smiješ od Isle, te su meni dali u ljekarnoj, a i piše na njima da su pogodne za trudnice i dolje ...
    Ja sutra imam mini anomaly 

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    MandM ma mene malo za vikend raspuhalo pa mislim da je ipak to😅 al kažem ja i inače rijetko posežem za nekim lijekovima, a ovo stvarno nije niš strašno, zanemarivo😊
    Flower sretnoooo😊zašto te ja nisam upisala na listu?😅
    Curke koje ste bez mučnina uživajte😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.