Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlackRose

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    lalllla

    BlackRose

    Ja sam nekih tjedan dana pred porod izgubila 1kg, a prije toga jedno vrijeme nisam dobivala nista. 4 dana prije poroda imala jaaake kontrakcije za koje sam mislila da je to to i dan iza tih kontrakcija poceo ispadati sluzni. Tako da vam je moguce da stizu nekakve najave da ce porod kroz koji dan ako ne i ranije 😅 sretno cure u svakom slucaju. Da vam bude brzo i lako 😊
    Cure, koji su vam se jastucici za dojilje pokazali najbolji? Trenutno imam babylove (ostali jos od proslog djeteta), ali me nervira sto se vide njihovi obrisi preko. Imaju neki da se lijepo “stope” s dojkom i ne vidi se preko da ih imam? Za doma mi nije bitno, ali sad cu polako i u svijet 😂

    Istooo! Imaju novi babylove kao napredniji i ne kuze se toliko i dosta su tanji nego taj stariji model! Probaj


    Super, hvala 😊 budem bas uzela da vidim 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Ima li tko da je dobio bas malo kg ili pred kraj nista? Ja sam cak i izgubila 2 kg u zadnje, malo me zezao i zeludac i ko da mi je manji apetit. Nedi sam na cca 6kg u plusu, u prvoj sam isto dobila toliko. Ginekolog kaze da je to skroz okej, nije obracao neku pozornost na to, samo eto nakon poroda cu sigurno i izgubiti vise, sto porod sto dojenje. Pa cu morati raditi malo na imunitetu 😩


    Ja u pocetku izgubila nekih 7 kila i onda kad sam to vratila morala na dijetu zbog dijabetesa i dobila jos samo 2 kile u zadnja 3mj, a inace sam mrsava…nitko nista nije komentirao tako da je valjda to okej

    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 777

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana


    Meni su s obe bebe krenuli osmi dan😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    lalllla

    Sandra25

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana

    Meni su s obe bebe krenuli osmi dan😂


    A joooooj, ja danas muzu govorim “nesto nije ok. Lici mi na grceve ali mi se cini prerano za to”.
    Znaci ipak je moguce. Mis mali, bas se muci

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Leptirica123

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana


    Mislim da nisu to oni klasični grčevi popraćeni vrištanjem bebe.. Naš je danas 11 dana star, isto takvih problema ima, grči nogice, i povremeno stomačić, i mi ne znamo kako da mu pomognemo, obično kada prdne i da obavi stolicu bude mu lakše.. Našla sam članak da zbog rjeđe stolice s obzirom da mišići nisu još savršeno razvijeni bebicama je teže izbaciti stolicu i smanjiti pritisak. U istom članku stoji da se može pomoći bebi tako da ju se stavi na leđa i masira lagano trbuščić te da se nogicama radi kao da vozi bicikl, ne možemo 100% potvrditi ali vec nam se dva puta ukakio dok smo presvlačili pelenu i radili to, vidjet ćemo kako če biti dalje.. 

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Leptirica123

    Sandra25

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana

    Mislim da nisu to oni klasični grčevi popraćeni vrištanjem bebe.. Naš je danas 11 dana star, isto takvih problema ima, grči nogice, i povremeno stomačić, i mi ne znamo kako da mu pomognemo, obično kada prdne i da obavi stolicu bude mu lakše.. Našla sam članak da zbog rjeđe stolice s obzirom da mišići nisu još savršeno razvijeni bebicama je teže izbaciti stolicu i smanjiti pritisak. U istom članku stoji da se može pomoći bebi tako da ju se stavi na leđa i masira lagano trbuščić te da se nogicama radi kao da vozi bicikl, ne možemo 100% potvrditi ali vec nam se dva puta ukakio dok smo presvlačili pelenu i radili to, vidjet ćemo kako če biti dalje..

    Da, defintivino to nisu oni klasicni popraceni vriskovima. Ali svakako vidim da se napinje i muci. Probat cu sa tim metodama mu olaksati. On dok spava u vecini slucajeva je miran (nekad se kratko napne u snu), ali cim je budan grci se i muci. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Mary kako si danas? Mene leđa bole😏

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Mary kako si danas? Mene leđa bole😏


    Po noći su mi opet krenule bolne kontrakcije i stalno su me budile. Sad opet ništa . Osjećam se ko da nisam ni trudna 🤣 Idem u šetnju i malo vježbati na lopti, možda to nešto pokrene. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Leptirica123

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Leptirica123

    Sandra25

    Cure, kad krecu grcici kod beba? Moj se od jucer stalno grci i povlaci nogice, pa uspije malo prdnut. Pa onda kasnije opet grcenje i stenjanje. Meni se cini kao da je jos rano za to, stariji mi je imao to tek sa mjesec dana

    Mislim da nisu to oni klasični grčevi popraćeni vrištanjem bebe.. Naš je danas 11 dana star, isto takvih problema ima, grči nogice, i povremeno stomačić, i mi ne znamo kako da mu pomognemo, obično kada prdne i da obavi stolicu bude mu lakše.. Našla sam članak da zbog rjeđe stolice s obzirom da mišići nisu još savršeno razvijeni bebicama je teže izbaciti stolicu i smanjiti pritisak. U istom članku stoji da se može pomoći bebi tako da ju se stavi na leđa i masira lagano trbuščić te da se nogicama radi kao da vozi bicikl, ne možemo 100% potvrditi ali vec nam se dva puta ukakio dok smo presvlačili pelenu i radili to, vidjet ćemo kako če biti dalje..
    Da, defintivino to nisu oni klasicni popraceni vriskovima. Ali svakako vidim da se napinje i muci. Probat cu sa tim metodama mu olaksati. On dok spava u vecini slucajeva je miran (nekad se kratko napne u snu), ali cim je budan grci se i muci.


    Sve isto kao i kod nas, dok spava u većini je miran što kažeš povremeno se napne u snu, a budan odmah se grči.. E nema nam druge isprobavati i nadati se da koliko toliko im barem malo olakšamo, jadnički mali.. Proći će i to jednom.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.