Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1452

    Prijavi adminu

    anroL1

    Rose.

    anroL1

    Rose.

    anroL1

    Jel vam bebaci spavaju sa vama u krevetu ili u svojim kreveticima?
    Ne znam uopce kako bi pocela sa time da stavljam u svoj krevetic bebaca, nema nikakvu tjesilicu sa cime bi spavala, to je ne zanima, a dudu smo izbacili zadnja 3 dana uopce nema na spavanju, a bome ni ne trazi…
    U svom kinderbetu spava od početka, prvo legnemo skupa u krevet i kad zaspe ga prebacim u njegov. Tvoj spava stalno s tobom ili?
    To je super, moja bi se odmah probudila kad bi je prebacila u krevetic tako da od pocetka spava sa mnom.. Kako se stalno budi ne znam iskreno kako bi stalno ustajala, dizala ju, hranila i spustila ponovno u krevetic.
    A znam da, moj se u početku samouspavljivao do nekih 7 mj u svom krevetiću pa je navikao spavati
    Poslije nije tio sam pa smo od silnih nunanja došli do ovoga da zaspe pokraj mene pa ga samo prebacim.
    Stariji su se stalno budili i cicali i znala sam 5 puta u noći ih dizat i vracat u kinderbet, jednostavno me bilo strah da spavaju samnom dok su mali, a kasnije kad su bili veći radi komocije 😂
    Sad eventualno kad ima temperaturu spava samnom pa se sva pokocim…
    Dobro si i izdržala to sve 😅
    Ugl blago mamama cije bebe pajke 😅🫣

    Da je treći nastavio u tom tonu kao i oni, vjerojatno bih skrenula. Bog me nagradio malo nakon dva nespavaca 🤣🤣

    💗💙💙

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Rose.

    anroL1

    Rose.

    anroL1

    Rose.

    anroL1

    Jel vam bebaci spavaju sa vama u krevetu ili u svojim kreveticima?
    Ne znam uopce kako bi pocela sa time da stavljam u svoj krevetic bebaca, nema nikakvu tjesilicu sa cime bi spavala, to je ne zanima, a dudu smo izbacili zadnja 3 dana uopce nema na spavanju, a bome ni ne trazi…
    U svom kinderbetu spava od početka, prvo legnemo skupa u krevet i kad zaspe ga prebacim u njegov. Tvoj spava stalno s tobom ili?
    To je super, moja bi se odmah probudila kad bi je prebacila u krevetic tako da od pocetka spava sa mnom.. Kako se stalno budi ne znam iskreno kako bi stalno ustajala, dizala ju, hranila i spustila ponovno u krevetic.
    A znam da, moj se u početku samouspavljivao do nekih 7 mj u svom krevetiću pa je navikao spavati
    Poslije nije tio sam pa smo od silnih nunanja došli do ovoga da zaspe pokraj mene pa ga samo prebacim.
    Stariji su se stalno budili i cicali i znala sam 5 puta u noći ih dizat i vracat u kinderbet, jednostavno me bilo strah da spavaju samnom dok su mali, a kasnije kad su bili veći radi komocije 😂
    Sad eventualno kad ima temperaturu spava samnom pa se sva pokocim…
    Dobro si i izdržala to sve 😅
    Ugl blago mamama cije bebe pajke 😅🫣
    Da je treći nastavio u tom tonu kao i oni, vjerojatno bih skrenula. Bog me nagradio malo nakon dva nespavaca 🤣🤣

    Definitivno... 🫣🙆🏼

  • Avatar marija94

    marija94

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Cure ja pokupila koronu, danas sam se testirala na poslu.. curka je kod mame na cuvanju, poslije ce muz odnijeti test da ju testiraju, ma da mislim da i ona ima jer joj nos curka. Vidjet cemo, nosit cu masku ako je negativna

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1452

    Prijavi adminu

    marija94

    Cure ja pokupila koronu, danas sam se testirala na poslu.. curka je kod mame na cuvanju, poslije ce muz odnijeti test da ju testiraju, ma da mislim da i ona ima jer joj nos curka. Vidjet cemo, nosit cu masku ako je negativna

    O bas mi je zao, kako se osjećaš? 
    Oni maleni bolje podnesu nego mi. Brzo ozdravite 🙏🏼

    💗💙💙

  • Avatar marija94

    marija94

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Rose.

    marija94

    Cure ja pokupila koronu, danas sam se testirala na poslu.. curka je kod mame na cuvanju, poslije ce muz odnijeti test da ju testiraju, ma da mislim da i ona ima jer joj nos curka. Vidjet cemo, nosit cu masku ako je negativna
    O bas mi je zao, kako se osjećaš?
    Oni maleni bolje podnesu nego mi. Brzo ozdravite 🙏🏼

    Jucer sam se osjecala kao da sam mamurna, danas sam bolje. Curka isto pozitivna, ali nema temp. malo joj se nosic cuje i to je to. Hvala ti 🫶

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Držite se 🥴 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1452

    Prijavi adminu

    Mare kakvo je stanje? Kako ste? Jel prošlo?

    💗💙💙

  • Avatar marija94

    marija94

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Anrol hvala 🙂
    Rose dobro smo sad. Curka nema simptoma vise, a ja tu i tamo kasljem, ma da kazu da kasalj moze ostati dulje vrijeme.

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1452

    Prijavi adminu

    marija94

    Anrol hvala 🙂
    Rose dobro smo sad. Curka nema simptoma vise, a ja tu i tamo kasljem, ma da kazu da kasalj moze ostati dulje vrijeme.

    Super, bitno da je to iza vas. 
    Jel pijes sto za kašalj? 
    Di su nam ostale mame? Kod nas bura ne staje, kupanja nema na vidiku, more zahladilo, baš bzvz. Kako provodite dane? 

    💗💙💙

  • Avatar marija94

    marija94

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Rose.

    marija94

    Anrol hvala 🙂
    Rose dobro smo sad. Curka nema simptoma vise, a ja tu i tamo kasljem, ma da kazu da kasalj moze ostati dulje vrijeme.
    Super, bitno da je to iza vas.
    Jel pijes sto za kašalj?
    Di su nam ostale mame? Kod nas bura ne staje, kupanja nema na vidiku, more zahladilo, baš bzvz. Kako provodite dane?

    Spricala sam sa angalom. Steta da se ne mozete kupati, nadam se da ce stati bura cim prije 🙂
    Mi smo jos u kuci, izademo na balkon 🤪 jedva cekam ponedjeljak povratak na posao i da se curka moze vani igrati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.